Drzewo spadło na plac zabaw

  • 21.10.2021, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Drzewo spadło na plac zabaw Fot. czytelniczka igryfino
Złamane drzewo spadło prosto na plac zabaw w parku w Gryfinie! - zawiadamia nas czytelniczka i przesyła zdjęcia. Na szczęście nikogo nie było w tym czasie na placu zabaw.

Dzisiaj 21 października 2021 r. wichura daje się we znaki od samego rana. Skutki silnego wiatru usuwają strażacy, którzy mają mnóstwo wezwań i próśb o pomoc.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Berbeć
Berbeć 23.10.2021, 12:30
Ranga Rotmistrza Pileckiego zasługuje na bardziej eksponowane miejsce,a nie na jakimś baraku.Artysta zrobił swoje,tylko kto zlecił to miejsce.
Jacek
Jacek 23.10.2021, 12:43
Dokładnie tak jak piszesz!
Tomasz
Tomasz 22.10.2021, 10:21
Tam potrzebny jest parking i chodnik wzdłuż Parkowej
..
.. 22.10.2021, 10:14
Powycinał te drzewa co nie stwarzały zagrożenia,a te co już tak to nie.
as
as 22.10.2021, 08:20
Brawo!!!!!!!!! Topole przy placu zabaw !!!!!!!!
konfederatka z Gryfina
konfederatka z Gryfina 22.10.2021, 00:46
Nie wolno było wycinać tego drzewa bo trzeba chronić kornika którego PiS chciał pozbawić wolności.
do bezmyślnej istoty
do bezmyślnej istoty 22.10.2021, 02:12
Dziwne, że durniu z dzieckiem w lecie wolisz iść na plac zabaw do parku - a nie w pełnym słońcu, gdzie można poparzyć się od dotknięcia huśtawek itp...
Roki
Roki 22.10.2021, 00:22
Przecież zapłacone zostało za przegląd drzew. Wielką wycinkę zrobili. Czy rozmaite gryzipiórki z UMiG są w stanie kontrolować stan drzew? A może są zobowiązane, tylko tną sobie koszty? Trochę mocniej powieje i próchna się łamią narażając mieszkańców na szkody.
Plan
Plan 21.10.2021, 23:24
Tam ma być parking.
cwancyk?
cwancyk? 22.10.2021, 02:13
Sugerujesz, że teraz pod hasłem "bezpieczeństwo" w parku wytną wszystkie drzewa (ewidentnie wtedy nie złamią się w czasie wichury - chociaż park bez drzew...)?
Tam ma być kwietna łąka...
Tam ma być kwietna łąka... 21.10.2021, 23:22
Podcinali to drzewo.
nieudacznicy
nieudacznicy 22.10.2021, 00:22
Tak podcięli, że się zwaliło?
do lenia
do lenia 21.10.2021, 21:47
Trzeba było usunąć Sawarynie chore drzewo a nie teraz za publiczne pieniądze płacić za szkody.
proste
proste 21.10.2021, 21:36
Normalne, że podczas takiego wiatru drzewa się łamią. Tylko skrajnie nieodpowiedzialny człowiek w taką pogodę byłby z dzieckiem na placu zabaw.
Gggg
Gggg 21.10.2021, 21:25
Bo dziwne to miejsce na plac zabaw..
opijm nijhoynpy8
opijm nijhoynpy8 21.10.2021, 21:09
*** sawaryna
biegacz
biegacz 21.10.2021, 19:24
Przechodziłem i widziałam jak to drzewo było już przegnite i spróchniałe. Więc nie jest dziwne że się przewrócilo.
rozliczyć gościa
rozliczyć gościa 21.10.2021, 21:14
Przecież Miler mówił że wycieli wszystkie chore drzewa. Kłamał?
fyfty
fyfty 21.10.2021, 21:56
Nie wierz gościowi który na oczach wszystkich buduje drugie schody.

Pozostałe