Tylu oficjeli jednocześnie jeszcze w tej gminie nie było! Przyjechali w jednym celu [WIDEO]

  • 23.10.2021, 13:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tylu oficjeli jednocześnie jeszcze w tej gminie nie było! Przyjechali…
Adam Zarzycki od ponad dwudziestu lat jest burmistrzem, a jeszcze tylu oficjeli z Warszawy w Cedyni nie było. I to w niewielkiej salce obrad w czasie pandemii spotkali się oficjele, ale i przedstawiciele rodzin, które będą korzystać z nowo budowanego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego.

Co podarował burmistrz Adam Zarzycki za "worek pieniędzy" otrzymany od minister Marleny Maląg? Jakie słowa zrobiły wrażenie na minister i dlaczego?

O tym na filmiku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Cedyni powstanie do 2023 roku i będzie mogło zająć się 20 dorosłymi osobami z niepełnosprawnością.. 

O dzisiejszym spotkaniu w Cedyni informowaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/43762,minister-poslowie-pis-i-biskup-spotkali-sie-z-potrzebujacymi-w-cedyni-niekonwencjonalne-zakonczenie-briefingu

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elena
Elena 23.10.2021, 22:30
Zоbасz еr0tyсznе zdjęсiа i filmу z kоbiеtаmi tutаj ***
niesamowite
niesamowite 23.10.2021, 19:28
Widziano tam też osła , którego mrówka niosła !

ryba
ryba 23.10.2021, 19:23
są wszędzie, a najczęściej w TVP gdzie ogrzewają się w świetle kamer, a w tym czasie kraj się wali, unia nas zaraz wyrzuci za głupoty tetryków , a my sami za bochenek chleba płacimy 3 razy tyle co było winą Tuska.
Ciekawe na kogo za 2 lata zrzuca winę i co nam obiecają- 2000+?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 23.10.2021, 16:11
A W PGR GRYFINO NIC ha aha h tylko muchy sie pasą bo gowno jedzą ha ha ah gorejacy konar zapłonął ha ha ah czy tylko sie rozżarzył ha ah ah ale chłopaków z saturna było nawet bis kup ha ah ah
Teletubiś
Teletubiś 23.10.2021, 15:45
Ale cyrk .....😁😁😁 a jak chciał zamknąć szkole gdzie chodzi 100 dzieci to nikogo nie 🙄było 🤭🤭🤭
oj gamonie
oj gamonie 23.10.2021, 15:43
Wbrew protokołowi dyplomatycznemu zwracają się i burmistrz i minister. Najpierw władze świeckie a potem dopiero kościelne.
nie zawsze
nie zawsze 23.10.2021, 18:01
Nie znasz się. Nie zawsze, nie wszędzie. I zależy od sytuacji. Kto gość, zaproszony, honorowy itp...
nieźle
nieźle 23.10.2021, 15:37
Budżet gminy wzrośnie.
Spokoj
Spokoj 23.10.2021, 15:03
Jak tfusk wpadnie do Cedyni to będą wielkie halo dzisiaj są demokratyczne wybory platformy i tylko Tusk na karcie hahahanna
?
? 23.10.2021, 19:32
a jak tam sraulon w Chinach? Wiele macie partii?
Wie
Wie 23.10.2021, 14:59
Biskup Dzięgol pomodlić się powinien nad sobą.
Krył i przenosił
Krył i przenosił 24.10.2021, 03:52
I tym jego pedofilem Dyrmanem czy Dymaczem.
.......
....... 23.10.2021, 14:50
(...)
Przyjmij nick.
Komentarz usunięty
admin2
Kotka
Kotka 23.10.2021, 14:45
Buk tak kcial
aco!
aco! 23.10.2021, 14:43
Bedzie na bogato!

Pozostałe