W Platformie Obywatelskiej wybrano przewodniczących powiatu, regionu oraz całej partii

  • 24.10.2021, 12:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Platformie Obywatelskiej wybrano przewodniczących powiatu, regionu oraz… Fot. WZP
W sobotę 23 października 2021 r. członkowie Platfotmy Obywatelskiej wybierali przewodniczących powiatu, regionu oraz całej partii. - Obecnie najważniejsza praca przed nami to przygotowanie się do wyborów w roku 2023 - mówi Olgierd Geblewicz. - Rok 2023 to będzie "być albo nie być" dla demokratycznej Polski, bo wiele osób widzi, jak wiele Prawo i Sprawiedliwość stara się rozmontować w systemie demokratycznym - dodał Geblewicz.

Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz został wybrany na szefa struktur Platformy Obywatelskiej w regionie. Ewa Dudar (wicestarosta gryfińska) została wybrana na szefową struktur PO w powiecie gryfińskim. Natomiast poseł Arkadiusz Marchewka będzie liderem w Szczecinie. 

Przy okazji przypomnijmy, że szefowymi kół PO w naszym powiecie są Magdalena Pieczyńska (radna Rady Miejskiej w Gryfinie) oraz Katarzyna Kupczyk (sołtyska Gądna w gm. Mieszkowice).

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tyle
tyle 25.10.2021, 18:49
Dobrze kierują to dostali poparcie.
Arn de...
Arn de... 25.10.2021, 12:31
Czy jestem za reformą wymiaru sprawiedliwości ? TAK !! Czy takiej jaką robi PiS ? NIE !! Czy jestem za zmianą systemu emerytalnego ? TAK !! Czy ma on polegać na wypłatach świadczeń oderwanych od lat pracy, opłaconych składek i podziale polaków na sort lepszy / mundurowy / i bydło robocze ? NIE !! Czy jestem za emeryturą dla matek więcej niż 4ro dzieci ? TAK !! Czy tylko dla tych co sobie jej nie wypracowały ? NIE !! TE MATKI, KTÓRE WYCHOWAŁY DZIECI I MAJĄ EMERYTURĘ Z PRACY NIE MOGĄ BYĆ ZA PRACĘ KARANE !! Czy państwo powinno łożyć na Kościół Katolicki ? TAK, TYLKO W FORMIE POMOCY W UTRZYMANIU ZABYTKÓW KULTURY !! NIE, W CAŁEJ RESZCIE !! W CAŁEJ !! Czy jestem za reformą służby zdrowia ? TAK !! Czy ma ona polegać na topieniu w nią pieniędzy z coraz wyższych składek obywateli i windowaniu płac personelu w oderwaniu od jakości świadczeń medycznych jak dzisiaj ? NIE !! Czy jestem za dopłatami w formie 13 i 14 emerytury ? NIE !! Jestem za uczciwą waloryzacją emerytur O JEDNAKOWĄ KWOTĘ DLA WSZYSTKICH E M E R Y T Ó W !! Podkreślam EMERYTÓW, TO JEST OSÓB PO 20 LUB 25 LATACH PRACY ! Pokażcie mi partię z takim programem a pójdę na wybory i oddam na nią głos.
realista
realista 26.10.2021, 10:47
Załóż własną, albo głosuj jak chyba wszyscy, na zbliżona do twoich oczekiwań.
Demokracja
Demokracja 25.10.2021, 12:25
Wybory Tuska na przewodniczącego Po to takie jak : Pan Bóg przyprowadził Ewę i powiedział do Adama : Wybierz sobie żonę
Filemon
Filemon 25.10.2021, 13:50
I podobnie wybraliśmy premiera, specjalistę od miski ryżu !! Tak działa demokracja, system w którym durnie wybierają oszustów i złodziei by nimi rządzili !
tyle
tyle 25.10.2021, 14:52
Każdy sądzi według siebie.
88
88 25.10.2021, 07:16
Nic mnie nie przekona do PiS i PO. Uważam, że POPiS to jedno i to samo g... tylko w innym opakowaniu.
Artur
Artur 25.10.2021, 19:43
To fakt
do typowego polskiego anarchisty
do typowego polskiego anarchisty 25.10.2021, 09:43
Czyli jesteś typowy polski warchoł szlachecki - poczekasz aż w Polsce nastapi zupełna anarchia bo "nie przekonany jesteś". Przez takich jak ty dzieje się źle.
patrząc z boku
patrząc z boku 25.10.2021, 00:05
Nie wiem czy pani Ewa nie jest trochę za miękka. Gdy przeciwnik gra ostro to trzeba być twardym.
Oby
Oby 26.10.2021, 12:22
Pani Ewa to dość słaby stanik. No ?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 25.10.2021, 08:31
jej poprzednik miał miękką dupę z to twarde jaja https***
takie głupie pisowskie gadanie
takie głupie pisowskie gadanie 24.10.2021, 22:47
Inflacja 6%, paliwo 6 zł, Unia zatrzymała wypłaty dla Polski, 6 lat rządzi pis - ale to wina Tuska
ON
ON 24.10.2021, 22:46
PIS TYLKO WY ODPOWIADACIE ZA TURÓW BO RZADZICIE 6 LAT I NIC NIE ZROBILIŚCIE W TEJ SPRAWIE .
hak z kantem
hak z kantem 24.10.2021, 22:37
Sześć lat rządów PISolskich , to sześć lat kłopotów dla Polski i Polaków z każdym i wszystkimi !!! Wszyscy w koło to drugi sort i wrogowie , a PISole to pierwszy sort "gigantów prawniczo umysłowych" z Pinokiem , ZERÓWĄ i ich pracodawcą nielotem-wizjonerem na czele !!!
prośba gorąca
prośba gorąca 24.10.2021, 22:22
Donek dopilnuj, aby Mateusz przestrzegał konstytucji i praworządności.

Pontiac
Pontiac 24.10.2021, 22:08
A na zdjęciu głosuje "patriota" europejski, co wspiera finansowe kary dla własnego państwa. Żenujący gość. Jeden Geblewicz miauczy, że Zachodniopomorskie dostaje za mało funduszy, drugi Arłukowicz robi wszystko, żeby socjaliści unijni przyblokowali Polsce kasę. Pitera kilka była specem od polityki i działań antykorupcyjnych. Żadnego działania nie podjęła. Ale wzorcami partyjnymi byli Nowak, Gawlowski, Rostowski, Chlebowski, później Nuemann, Grodzki. Wiarygodna partia jak cholera.
maybach ojca R.
maybach ojca R. 25.10.2021, 00:41
Pisowska amoralność - to "święte krowy" mają prawo łamać - bo "im się należy"?
do piśdzielca
do piśdzielca 24.10.2021, 22:41
PiS to nie Polska. Zachowujcie się jak cywilizowani ludzie to inni Europejczycy was docenią.
jaka różnica?
jaka różnica? 24.10.2021, 22:44
Jeśli Unia da pieniądze pisowcom to równie dobrze może dać Łukaszence.
Sauron
Sauron 24.10.2021, 21:38
POzycja Tuska słabnie z każdym.dniem. Już kiedy wladze.w. partii sprawował Budka było sensowniej. Teraz w.partii jest chaos.
Hobbit
Hobbit 24.10.2021, 21:47
do 21.38: Z konia spadłeś? Właśnie wygrał wybory. To dowód, że się wzmocnił. Boli?
Elka
Elka 25.10.2021, 17:07
A z kim miał przegrać jak był jedynym kandydatem?
Sauron
Sauron 25.10.2021, 11:59
Z kimkolwiek on kiedyś wygrał jak sam startował demokratycznie😂😂😂😂
rak
rak 24.10.2021, 21:53
Najlepiej by było gdyby ludzie zap za miske ryżu.A pany po kilkadziesiąt nieruchomości dworki pałace kamienice grunty rolne za miliony po ponad 6 tys dziennie zarobki i milionerami w dwa lata .

Sauron
Sauron 24.10.2021, 21:33

chciałem coś napisać na temat PO i Tfuska ale POdobno nie kopie się leżącego ,wystarczy że sami się kopią
fakty fakty
fakty fakty 24.10.2021, 22:26
Dlaczego nie Sauronie. W kopaniu i nienawidzeniu jesteście bardzo dobrzy. Ale to PiS położył Polskę. Dlaczego się wcześniej nie zastanowił zanim skierował wniosek do TK. Wam nie chodzi o Polaków, wam chodzi o stołki. Bo jak nie będzie pieniędzy nie będzie też rządu PiS-u. A tak jest dlatego bo toczy się walka w rządzie o to kto będzie silniejszy - minister sprawiedliwości czy premier. I proszę nie zwalać winy na innych tak jak przy każdej złej decyzji to robicie. Myślę, że większość Polaków już się na to nie nabierze, bo Polacy to nie głupi naród.
Młody Polak
Młody Polak 24.10.2021, 21:33
Cała Polska śpiewa dziś : ***** *** ! ***** *** !!!!
Stasia
Stasia 24.10.2021, 21:25
PO bez zmian. Mają samozwańczego przewodniczącego Tuska, który zabronił komukolwiek startować i z nim rywalizować. Niczym Stalin i Putin. Dyktatura , a nie demokracja. 8 lat widziałam jak wygląda ta ich demokracja. Dlatego wszystkim z PO dziękuję i niech wezmą się za pracę, uczciwą pracę.
ktoś
ktoś 24.10.2021, 21:49
Stasi boli!
zasłyszane
zasłyszane 24.10.2021, 21:23
Dopóki nie nadejdzie czas, gdy kobiety wezmą swoje błyskawice, kierowcy opony, ratownicy medyczni swoje karetki, nauczyciele swoje długopisy, sędziowie swoje togi, lekarze stetoskopy, rolnicy swoje jabłka i świnie, Europejczycy niebieską flagę z gwiazdkami, przedsiębiorcy swoje kasy fiskalne, rodzice swoje niepełnosprawne dzieci i wszyscy inni to co mają pod ręką i wszyscy wspólnie nie pójdziemy razem bronić każdy swojego interesu, dopóty *** rządzące tym krajem, każdego z osobna będzie traktowała jak PAD linę, które można obejść z daleka
taki dowcip
taki dowcip 24.10.2021, 21:20
Po prostu za Pana Mateusza przebrał się Tusk i to on wystąpił w Brukseli rozumiecie? Więc czyja wina? Tuska wina he he he!

prośba do Donka
prośba do Donka 24.10.2021, 21:11
Zrob lepiej cokolwiek zeby odkrecic to co zepsuli pisowcy
😁😁