Ukrainiec znalazł 5 tys. w bankomacie

  • 20.11.2021, 13:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ukrainiec znalazł 5 tys. w bankomacie
Postawą godną naśladowania wykazał się obywatel Ukrainy, który przebywając w pobliżu bankomatu, dostrzegł komunikat - „zabierz swoje pieniądze”. Jak się okazało, z bankomatu wystawała gotówka w sumie 5000 złotych. Uczciwy znalazca nie wahając się, przyniósł gotówkę dna komendę policji.

Policjanci zabezpieczyli gotówkę przyniesioną przez uczciwego znalazcę. Kilkanaście godzin po zabezpieczeniu znalezionej gotówki, Oficer Dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu odebrał telefon od zmartwionej kobiety, która prosiła o pomoc, ponieważ jej mąż wypłacił w bankomacie pieniądze w kwocie 5000 złotych, jednak nie zabrał ich z podajnika gotówki.

Dzięki uczciwości mężczyzny, pieniądze trafiły do ich prawowitego właściciela.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elżbieta
Elżbieta 22.11.2021, 17:28
Tylko pogratulować postawy.
Ukrainiec
Ukrainiec 22.11.2021, 06:53
To ja oddałem te pieniądze wiem że wy Polacy klepiecie biedę i nie miałem sumienia zabierać tych kilku groszy
Elżbieta
Elżbieta 22.11.2021, 17:29
do 6.53: I po co to podszywanie się?! Żenada!
Jarnuż
Jarnuż 21.11.2021, 19:00
Uczciwy i to się chwali!
rysek
rysek 21.11.2021, 18:33
a ten w habicie by powiedział dar boży i poszedł do agencji,nie myślcie że do ABW
Fakt
Fakt 20.11.2021, 21:11
Gdyby to na Polaka trafiło to by pieniądze przepadły.
uczciwy
uczciwy 20.11.2021, 22:05
To zalezy na kogo. Ja bym oddał
uczciwy 2
uczciwy 2 22.11.2021, 12:47
Ja również
Świnoujście?
Świnoujście? 20.11.2021, 20:29
Znowu Świnoujście? Jaki ten burmiszcz roztargniony ;)
Borys_***wdenko
Borys_***wdenko 20.11.2021, 20:11
Ależ to trzeba mieć zryty beret żeby odejść od bankomatu nie zabierając wypłaconej gotówki zwłaszcza w takiej kwocie!
Zosia
Zosia 20.11.2021, 22:15
Borys młody jesteś chyba i zycia nie znasz. Jakiś czas przeszłam covid. Mam powikłania. Zdarzają mi się np. zaniki pamięci. Zdarza się, że nie pamiętam co robiłam przed chwilą. Na przykład kilka razy idę sprawdzać czy wyłączyłam żelazko. O gotowaniu czy innych czynnościach już nie wspomnę.

Ciesz się zdrowiem, ale pamiętaj, że może ci zostać zabrane w każdej chwili i wtedy staniesz się jak większość z nas - omylny.
eS
eS 21.11.2021, 07:48
Po co wzmianka o tym srovidzie? Nawet tu. Miała pani zwykła grypę, a przyczyny zaników pamięci radzilabym szukać gdzie indziej ...
do debilka 7.48
do debilka 7.48 21.11.2021, 10:39
debilku - widać ty jesteś lepszy od pisowskiej służby zdrowia - oni przynajmniej na telefon a ty jak wróżbita stawiasz diagnozę czytając posty...
prof
prof 20.11.2021, 18:23
Brawo ten pan z Ukrainy!
88
88 20.11.2021, 18:07
Po pierwsze kamery działają tylko podczas wypłaty gotówki, po drugie jak był w masce to też nikt by go nie rozpoznał. Jeden człowiek, a ile dobrego wnósł dla wizerunku Ukraińców w Polsce. Szacun.
Emm
Emm 20.11.2021, 17:19
Przecież tam są kamery, gdyby to przywłaszczył to byłaby kradzież i paragraf za to jakiś czas temu był artykuł o mężczyźnie w Szczecinie który zabrał tak znalezione w bankomacie bodajże 3000 zł, musiał to oddać i zzaka na wyrok za to. Także ów Ukrainiec nie zrobił nic wspaniałego, ani dobrodusznego , po prostu zachował się właściwie, chroniąc siebie przed niesłusznym oskarżeniem o kradzież.
tyle
tyle 20.11.2021, 17:25
Jakby podjął pieniadze to nikt bny nie zauważył bo były tam zostawione.
ja
ja 20.11.2021, 14:46
Są jednak uczciwi ludzie. Brawo!
ert
ert 20.11.2021, 16:46
Takich jest bardzo mało. O ile łatwiej i lepiej by się żyło, gdyby wszyscy tak postępowali. Ogromne brawa dla tego pana.
Heniek
Heniek 20.11.2021, 14:34
Znaleźne wynosi 10 procent.

Pozostałe