Kradzione są nasadzenia, niszczony plac zabaw, przebijane opony. Mieszkańcy mają dość!

  • 21.11.2021, 18:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kradzione są nasadzenia, niszczony plac zabaw, przebijane opony. Mieszkańcy… Fot. czytelniczka igryfino
Proszę na igryfino o nagłośnienie sprawy dotyczącej aktów wandalizmu na ulicy Opolskiej w Gryfinie. Może władze gminy zaczną w końcu coś robić aby temu zaradzić, np. zamontują monitoring czy dodatkowe oświetlenie? Mamy co chwilę problemy z dewastowaniem placu zabaw. Teraz rozkradli rośliny, które niedawno były posadzone i dofinansowane w kwocie 2,5 tys. zł przez stowarzyszenie ze Szczecina. Na dodatek ktoś notorycznie przebija opony w samochodach - skarży się czytelniczka.

Nie wiemy już co robić. Plac zabaw jest ciągle naprawiany, ale za jakiś czas znowu jest zdewastowany.

Bez zamontowanego monitoringu nie jesteśmy w stanie złapać nikogo na gorącym uczynku. Może coś by pomogły dodatkowe patrole policyjne w tej okolicy? - zastanawia się gryfinianka i przysyła zdjęcia na dowód aktów wandalizmu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

termometr
termometr 22.11.2021, 20:02
W Gryfinie właśnie mrozi!
ogrodnik
ogrodnik 22.11.2021, 21:13
Teraz mróz ale w dzień będzie 7-8 na plusie.
ciekawy
ciekawy 22.11.2021, 19:21
A co na to władze gminy?
def
def 23.11.2021, 17:19
odpowiedź władz gminy - POMIDOR
Jakub
Jakub 22.11.2021, 16:45
Potrzebny jest miejski monitoring oraz patrole policji szczególnie na pieszo a najbardziej kwadrat , prostokąt, plac barnima, plac zabaw za mostem ,nabrzeże radiowozami w dzień a najbardziej późnym wieczorem i w nocy ponieważ ul.Chrobrego i 1 maja i okolice wieżowców w nocy oblegane są agresywnymi osobami które non stop krzyczą bardzo głośno
Gryfinianka
Gryfinianka 22.11.2021, 15:31
Do 88 oczym Ty marzysz Straż Miejska to tylko jeździ na telefon a nie będą patrzeć na monitoring
ziomal
ziomal 22.11.2021, 11:51
Gryfińska młodzież się bawi i nie tylko tu, dużo takich miejsc...
Knagulec
Knagulec 22.11.2021, 13:10
Tak jak ja w koju twojej starej
Klakier
Klakier 22.11.2021, 10:39
To tam w drugim bloku koczuje kociarz Roman
Pogromca kurwiłbów szczerbatych
Pogromca kurwiłbów szczerbatych 23.11.2021, 18:57
Ty od Romana to wyjazd dzbanie skórzany
Krasińskiego
Krasińskiego 22.11.2021, 10:23
Czytając artykuł i oglądając zdiecia nasowa się pytanie czy straż miejska jest potrzebna. Czy warto utrzymywać straż miejska z naszych podatków.
On
On 22.11.2021, 15:25
Jest potrzebna. Ktoś musi ganiac rodziców spod szkoły na jana pawla...
Iwaszkiewicza
Iwaszkiewicza 22.11.2021, 15:51
Albo zastępcę komendanta odwazic i przywazic do pracy.
Nieopolska
Nieopolska 22.11.2021, 07:45
Opolska... coś mi to mówi... A, już wiem, patologia, biedactwo i domy w TBS na kredyt. Przecież tam kiedyś buraki rosły. To czego wymagać od większości mieszkańców...
Ona
Ona 22.11.2021, 10:53
Raczej żadna patola nie będzie mieszkać w mieszkaniu gdzie tbs kasuje ponad 1000 zł czynszu co miesiąc. Pomyśl zanim coś napiszesz...
On
On 22.11.2021, 15:37
teraz patola ma 500+ i robili dzieci zeby miec na tbs własnie więc mamusiu 2ki dzieci dla tysiaka stul twarz!
No właśnie
No właśnie 22.11.2021, 10:03
To wcale nie muszą być ludzie z tych bloków...
JA
JA 22.11.2021, 15:37
a jednak to własnie oni!! idz, postuj obok to sie przekonasz!
klakier
klakier 22.11.2021, 09:42
Sam jesteś patologia. Ciekawe czy ty nie masz domu na kredyt! Opolska to młode małżeństwa na dorobku którzy uczciwie pracują i spłacają ten kredyt bo ich rodziców nie było stać żeby podać im na tacy tak jak podejrzewam Tobie.
Norbert
Norbert 22.11.2021, 10:15
Nie zważajcie na probumitrzowskich trolli próbujących odwrócić uwagę.
88
88 22.11.2021, 06:31
dodatkowe patrole policyjne ? to i tak macie szczęście ,że jakieś są. Teraz zobaczyć , dzielnicowego czy jakiś patrol pieszy na ulicy, osiedlu to naprawdę wielki fart. Tak jest wszędzie nie tylko w Gryfinie, no może poza faktem, że oddziały prewencji /dawne zomo/ nie kontrolują pojazdów jak drogówka, ale skupia się na patrolach pieszych i zabezpieczeniach. Napiszcie list do Mikołaja , może sprawi monitoring dla miasta i Straż Miejską w nowj siedzibie na dworcu PKP gdzie będą mieli podglad na bezpieczeństwo w mieście i zlikwidują przy okazji noclegownię kloszardów.
Jakub
Jakub 22.11.2021, 16:47
Dworzec PKP powinien być w nocy zamknięty na klucz
J
J 22.11.2021, 10:03
Tu nie ma żadnych patroli
Rochaty
Rochaty 22.11.2021, 00:10
Czy teren ten został zgłoszony do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa?
Knagulec
Knagulec 22.11.2021, 13:12
Polski Bronx
Dzieniarz
Dzieniarz 21.11.2021, 22:46
Gierek zaprawia trawę ***
Giero
Giero 21.11.2021, 23:37
Pawełek dobrze się czujesz ?
derektyf
derektyf 22.11.2021, 00:07
Może popił prochy alkoholem?
Simek
Simek 22.11.2021, 00:54
Ostatni raz jak go widziałem to mówił mi że zrobiła mu się stulejka na c*pce
Pycek
Pycek 21.11.2021, 21:10
Na opolskiej to szajka grasuje 3 typów i ta Justynka pier*** siedzą i piją potem na ławce ru**ają ją 1 po drugim i to w 1 tym samym kondomie a ta stęka o jak mi dobrze
alfąs justynki
alfąs justynki 21.11.2021, 22:34
lepiej byś się tam podlłączym z tym twoim falusem sterczącym a tylko podsłu***esz jak justynke zapinają w kolejarza ty zazdrośniku jeden nie bądź taki nieśmiały
detektyf
detektyf 22.11.2021, 00:08
Paweł sam do siebie zagadujesz?
memory
memory 21.11.2021, 21:09
Czego chcecie? Przecież monitoring miasta w newralgicznych punktach był zapisany w budżecie Gryfina w 2020 roku!
Guma
Guma 21.11.2021, 21:05
Baraki wysiedlić z dala od miasta.
Florek
Florek 21.11.2021, 20:43
Pewnie szmelcuchy
Obok ronda przy górce miłości
Obok ronda przy górce miłości 21.11.2021, 20:33
Kilka lat temu Młoda patologia zdemolowała cały plac zabaw i ogrodzenie waląc łbem o drewniane konstrukcje i kopiąc zabawki dla dzieci młodego pokolenia wiem kto to bo ten plac zabaw mieścił się Przy miejscu gdzie miałem garaż który notorycznie był obSmarowywany ludzkim ... Miało to miejsce ok 8 lat temu przypuszczam że to ci sami ma ich dane i ich zgłoszę
Sprinter
Sprinter 21.11.2021, 21:40
Buhahaha przechodziłem kiedyś przez płot tam *** *** ***
Knagulec
Knagulec 21.11.2021, 20:28
Ta Opolska to niezła szopa ciągle coś tam się dzieje gdzie nie rzucisz kamieniem to odezwie się albo k....albo zlodziej
Batuch
Batuch 21.11.2021, 21:02
To tak jak na Chrobrego.
Pająk kosiarz
Pająk kosiarz 21.11.2021, 20:18
Kamerki też wyniosą
Natalka
Natalka 21.11.2021, 19:27
Okoliczna patologia, domy i mieszkania na kredyt, to na nic innego nie starcza i trzeba kraść, złodzieje żyjące ponad stan.
zamilcz
zamilcz 21.11.2021, 19:30
A co ty znowu z tymi barakami!
A
A 21.11.2021, 19:43
Chyba pomyliłeś ulice
proste
proste 21.11.2021, 19:25
Kamerka i sprawa załatwiona.

Pozostałe