Na Armii Krajowej przyłapano dilera z klientem?

  • 22.11.2021, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Na Armii Krajowej przyłapano dilera z klientem? Policja (arch.)
W tej kryminalnej historii to kierowca osobówki był pod wpływem środków odurzających, a pasażer miał narkotyki. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy i odwieziono na pobranie krwi. Wynik testu zadecyduje, czy sprawa zostanie skierowana do sądu. A co z pasażerem?

Zaskoczony przez policjantów i przeszukany pasażer miał przy sobie dwa rodzaje narkotyków.

- Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki VW ujawnili, że 34-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Ponadto w trakcie dalszych czynności policjanci u 26-letniego pasażera ujawnili środki odurzające w postaci marihuany o wadze 0.5 grama oraz amfetaminy o wadze 0.2 grama. Kierującemu zatrzymane zostało prawo jazdy - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło w niedzielę 21 listopada 2021 r. ok. godz. 21.40 w Gryfinie na ul. Armii Krajowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Yo
Yo 23.11.2021, 13:52
Popatrz dobrze - pingle zmień na lepszą ostrość. Sklep Gama jak i Antałek są na Reymonta - gamoniu
ktoś
ktoś 24.11.2021, 17:51
To nie jest zdjęcie z tej interwercji tylko z takiej samej ale gdzie indziej, prawdopodnie w Świnoujściu (jeśli Punto I ma czarne blach SCZ to na blachach przeszukiwanego auta prawdopodobnie jest Z przed SW) xD
W artykule jest napisane, że ćpuny jechały Volkswagenem, a na zdjęciu jest przeszukiwana Toyota Corolla VII.
do kolejnego odkrywce Ameryki
do kolejnego odkrywce Ameryki 24.11.2021, 20:26
Ktosiu ty czytać nie potrafisz? Przecież zdjęcie jest podpisane.
ktoś
ktoś 24.11.2021, 22:15
Po pierwsze, pisałem to do Yo, po drugie, w podpisie jest napisane tylko, że zdjęcie pochodzi z policyjnego archiwum ale nie jest napisane gdzie zostało wykonane.
fotograf
fotograf 25.11.2021, 01:53
Zdjęcie zostało wykonane na drodze publicznej.
?
? 23.11.2021, 16:59
A to nie jest na rogu jednej i drugiej gamoniu? Czy ty redagowałeś słynną odpowiedź Nikitińskiego nie na temat?
Yo
Yo 23.11.2021, 13:00
"ANTAŁEK" jest na Władysława Reymonta gamonie.
popatrz dobrze
popatrz dobrze 23.11.2021, 13:35
Yo nie znasz topografii miasta gamoniu.
hihihi
hihihi 23.11.2021, 11:07
Antałek rządzi!
KEMPKOLEK
KEMPKOLEK 23.11.2021, 07:25
KOMENDANT NIECH SOBIE PRZYBIJE ŁAPE Z TYMI PSAMI CO TO ŁAPIĄ . TO JAKIŚ KARTEL BYŁ \!!!!!
Tam działa fachman od działek
Tam działa fachman od działek 23.11.2021, 05:36
To jak ? W antałku czy przy antałku ?
ewentulanie
ewentulanie 23.11.2021, 11:27
Antałek privat więc tylko przed wejściem.
wyjściówka
wyjściówka 23.11.2021, 11:43
Albo po wyjściu.
???
??? 23.11.2021, 00:52
Przy antałku ?
cukier
cukier 23.11.2021, 01:49
Nie jest tajemnicą !!!
Gumowiec
Gumowiec 22.11.2021, 21:36
No to brawo policja z Gryfina,ha ha tyle to wy macie na co dzień przy sobie. Dobre. Ha ha,brawa dla policji z Gryfina. 🤣🤣🤣🤣
Nic mi nie zrobią bo mam żółte papiery
Nic mi nie zrobią bo mam żółte papiery 22.11.2021, 21:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

uchachana
uchachana 22.11.2021, 21:10
Boki zrywać z tych waszych wpisów.
Kupa śmiechu
Kupa śmiechu 22.11.2021, 21:08
Ilości przeogromne ten diler pewnie z piętnastaka przytuli
no ile?
no ile? 22.11.2021, 21:11
A ile wyrzucił przez okno?
być jak prezes
być jak prezes 22.11.2021, 21:04
Taa, będzie jak prezes - żyć bez prawa jazdy
To nieudolny facet po siedemdziesiątce.
To nieudolny facet po siedemdziesiątce. 23.11.2021, 05:34
Kaczystemu prawo jazdy nie jest potrzebne.
prezes wszystkich prezesów
prezes wszystkich prezesów 23.11.2021, 11:10
Bo ma firmę która go pilnuje i wozi. Zresztą za nasze pieniądze.
czepialski
czepialski 22.11.2021, 20:58
A ja taką mam uwagę co do tego artykułu, bo pojawia się tutaj stwierdzenie "zatrzymano prawo jazdy ". Prawdopodobnieo powinno brzmieć, ma "sądowy zakaz prowadzenia pojazdów". Oczywiście niektórzy nie rozumieją tego co do nich policja mówił i jadą do UK czy na inną Ukrainę zrobić sobie nowe prawo jazdy, które potem radośnie wręczają policjantowi przy kontroli. Tak miał mój kolega, jego szczęście polegało na tym, że sąd nie odwiesił mu zawieszonego wyroku.
Każdy kto sprzedaje dragi powinien być na 1 stronie geyfinskiej
Każdy kto sprzedaje dragi powinien być na 1 stronie geyfinskiej 22.11.2021, 20:58
Weźcie się za kościelną tam jest żerowisko narkomanów i ćpunów
Okoń
Okoń 22.11.2021, 21:48
Dzięki za info dobrze wiedzieć ćpuny bezzębne i dilerki nadchodzę
kurde
kurde 22.11.2021, 21:09
Na 1 będzie Mietek
do dzbana
do dzbana 22.11.2021, 20:56
I co dzbanie? Pamiętaj, że żadna normalna kobieta nie bierze sobie chłopa bez prawa jazdy. A czym na zakupy?
xxl
xxl 25.11.2021, 00:06
taczką
hebrajczyk
hebrajczyk 22.11.2021, 20:54
Głupich ni sieją,ni orzą oni się sami mnożą.

iva
iva 22.11.2021, 20:53
2 nagrody darwina
Apollo
Apollo 22.11.2021, 20:27
Może alfonsa z klientem?
Okoń
Okoń 22.11.2021, 20:27
Kolejny szczerbaty bezzębny ćpun trafiony tak trzymać łapać ich jak najwięcej
?
? 22.11.2021, 19:38
koło antałka?
antałgonista
antałgonista 22.11.2021, 19:52
Tam to Sodoma i Gomra była.
Biały
Biały 22.11.2021, 19:21
Kuźmowicz ty wszystko wiedzący, weź się za robotę a nie gnijesz i tylko robisz popisówy swoją biała padliną nie myśl że zasady ciebie się nie liczą i możesz je łamać.
ahaha
ahaha 22.11.2021, 19:58
Zabolało? I ma boleć!
zadowolony
zadowolony 22.11.2021, 20:28
Słychać wycie? Znakomicie!
Ahaha
Ahaha 22.11.2021, 20:19
Ciebie zabolało i zaboli jeszcze bardziej :) uwierz mi na slowo
buhaha