Jaką niespodziankę szykuje burmistrz?

  • 25.11.2021, 09:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jaką niespodziankę szykuje burmistrz?
Dziś 25 listopada 2021 r. odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Gryfinie. Tradycyjnie burmistrz tuż przed obradami wrzuca uchwały. Przeważnie dotyczą one ważnych spraw finansowych. Wtedy radni mają mało czasu na konsultacje. Co tym razem wymyśli burmistrz Mieczysław Sawaryn przez niektórych zwany - również z tego względu - leniwym?

Początek sesji o godz. 10. Można ją obejrzeć on-line.

Porządek obrad (jeszcze bez wrzutki burmistrza) podaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/44189,tadni-zapytaja-bumitrza-min-o-szkoly-i-naliczanie-oplat-za-smieci

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nieJa
nieJa 28.11.2021, 07:30
jeżeli "wrzuca"(powinno być proponuje) ustawy to dlaczego "leniwy"? brak w tym logiki
logika sklerotyka:)
logika sklerotyka:) 28.11.2021, 10:28
Prymitywny wielbicielu - krytykujesz PiS za sejmowe "wrzutki" i "ekspresowe przepychanie" - a tu u swojego wielbionego (swoją drogą przecież z czyjego nadania ma fuchę?) mówisz o "pracowitości i propozycjach"?
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 26.11.2021, 09:22
JAK JA WAM PISZE ZE TO WSZYSTKO NIEDŁUGO JE NIE HA AH AH 13*52 676 DLATEGO TAK KRADNA NA POTEGĘ HA HA AH W GRYFINIE PROGRAMY DDZIAŁKA PLUS I NEPOTYZM STANOWISK PLUS HA HA HA KABARET SATANISTYCZNY MŁYN SATANIC MILLS WSZYSTKIE OJE JEDNYM HUREM HUR WUJÓW https://youtu.be/C79L3vjKAWQ JERUZALEM HA HA AH
siklawa
siklawa 26.11.2021, 00:35
Niespodzianki nie było, bo burmistrz szybko zmył sie z sesji. Czyli jak zwykle.
czy leci z nami pilot
czy leci z nami pilot 25.11.2021, 15:38
I burmistrza znowu nie było na sesji. Polowałam od 11 godziny i go nie było.
Obywatel
Obywatel 25.11.2021, 18:08
Nie było i nie będzie. On na swoich rycerzyków i kilu klakierów
Taki styl
Taki styl 25.11.2021, 11:31
Koniec roku. To czyszczą budżet z zaplanowanych na początku roku i nie ruszonych lub opóźnionych o rok inwestycji.
no tak
no tak 25.11.2021, 14:43
Czyli najpierw udają, że zrealizują a potem cichaczem się wycofują.
taka prawda
taka prawda 26.11.2021, 02:58
Ale potem "naciskani" radni i tak zagłosują, jak tercet zechce - więc nikt ich nie rozliczy. Z koziej d... lepsza trąba niż taka kontrola i egzekwowanie efektów...
Suchacz
Suchacz 25.11.2021, 11:29
Pewnie podwyżkę dla siebie i reszty oraz nie zapomnijmy o radnych. Referendum
podejrzliwy
podejrzliwy 25.11.2021, 09:28
A nie szykuje czasami cichaczem podwyżkę swojej pensji? Czy najpierw rozeznanie?
radny
radny 25.11.2021, 09:23
Podrzucił uchwałę czyszcząca budżet.
aha
aha 25.11.2021, 09:27
To grubo!
słuchacz
słuchacz 25.11.2021, 09:06
Podajcie link bo oni nie dają na głównej stronie tylko gdzieś to ukrywają.
szok
szok 25.11.2021, 09:18
A zobacz jakie są braki jeśli chodzi o sprawozdania z sesji.
ciekawska
ciekawska 25.11.2021, 09:04
Stawiam że będzie to coś co on zyska a mieszkańcy stracą. Zgadłam?

Pozostałe