Nie ma miejsca na przejście!

  • 25.11.2021, 20:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie ma miejsca na przejście!
Mamy kolejny głos zatroskanej czytelniczki z Gryfina. Tym razem dotyczy bezpieczestwa, ale i organizacji mieskiego handlu obwoźnego.

-Przyzwyczaiłam się już, że w Gryfinie co rusz są stragany, jak w końcu lat 80. Taki powrót do przeszłości. Ale nie mogą one utrudniać ruchu pieszym na chodniku. A tak właśnie jest na Górnym Tarasie koło sklepu Netto. Raz, że postawili sklep na przejściu, to teraz jeszcze stoi staragan naprzeciw. Gdy są kleinci, to nie ma miejsca na swobodne przejście! W czasach pandemii, gdzie powinno zachować się bezpieczne odstępy, jest to nie do przyjęcia - skarży się gryfinianka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Górny tarad
Górny tarad 29.11.2021, 06:09
Jakie szerokie siedzenie ma ta.czytelniczka że nie zmieści się w przejściu
tyle
tyle 28.11.2021, 17:27
W tym burdelu jest samowolka.
Wiola
Wiola 27.11.2021, 20:33
To istna przesada piszącej,wielu ludzi korzysta z tej straganowej sprzedaży ,a miejsca jest tam dużo .Nikt się taki nie urodził aby wszystkim dogodził.
ala
ala 26.11.2021, 21:52
jest tablica że handel zabroniony
nieJa
nieJa 27.11.2021, 08:22
jak już pisałem wszystkie sklepy niedaleko siebie .nie trzeba ganiać po całym mieście .oprócz produktów spożywczych mamy również inne towary.Widać niektórym pasuje turystyka sklepowaProponuję przebieżkę od lidla do intermarche na flisaczej .Obowiązkowo z torbą pełna zakupów!
dejta spokój
dejta spokój 26.11.2021, 12:35
I te zdjęcie ma potwierdzić to o czym pisze ta kobieta? Bez przesady. Jak do sklepu wchodzi to też narzeka na to, że są klienci?
łapówka
łapówka 26.11.2021, 10:52
Kto wydał pozwolenie na postawienie konteneru sklepowego na chodniku?
jak przed wojna na wschodzie
jak przed wojna na wschodzie 26.11.2021, 10:39
Po pierwsze to niezgodne z prawem straganiarstwo w przejsciu Jeszcze tylko cyganki brakuje
gryfon
gryfon 26.11.2021, 01:54
wezcie ta babe gdzies ! niech sie uspokoi tym bardziej ze wtycha nos i ucho tam gdzie nie mieszka ja mieszkam na Kwadracie i wszystko mi pasuje
j
j 25.11.2021, 22:41
Idź się zaszczep to będziesz się czuła bezpieczna...bez jaj , dajcie innym zarobić
r
r 26.11.2021, 13:49
A ty się zaszczepiłeś czy kupiłeś szczepienie panie J ?
nieJa
nieJa 26.11.2021, 02:37
zawsze coś komuś przeszkadza.chodzę tamtędy na zakupy z parkingu za netto.jakoś nie widziałem ciasnoty.na dodatek mięsny przeszkadza?mamy takie mini centrum handlowe. warzywa,mięsny netto ,natka apteka .piekarnia,wszystko obok siebie.Czego jeszcze klient może chcieć?!
Wkurzona
Wkurzona 26.11.2021, 10:24
Tez uważam że ta kobieta przesądza.A jak koło tablicy z klepsydra mi staną przekupy i nie ma jak ze schodów zejść albo wejść to jest ok?Ludzie weźcie się ogarnij się i nie szukajcie problemu tam,gdzie go nie ma.
Lop
Lop 25.11.2021, 21:59
Ciasno jak na Reymonta
Krasińskiego
Krasińskiego 26.11.2021, 09:38
Jak są tzw. Hostele to jest jak jest.
baju
baju 25.11.2021, 21:53
Koło Gryfeny jest podobnie
taśma
taśma 25.11.2021, 21:48
Na Kwadracie tez przejścia nie ma.
...
... 26.11.2021, 07:53
A na kwadracie co przeszkadza ? Fontanna ? Ludzie ogarnijcie się bo gówno burzę robicie....

Pozostałe