Czy tak zdobywa się prezenty? Kuriozalna kradzież w drogerii

  • 26.11.2021, 19:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy tak zdobywa się prezenty? Kuriozalna kradzież w drogerii Policja arch.
Policjanci z Gryfina nie mogli uwierzyć gdy usłyszeli dlaczego mężczyzna ukradli artykuły drogeryjne. Dwaj trzydziestokilkulatkowie z Gryfina wpadli dzięki monitoringowi.
Dwaj trzydziestolatkowie w ostatni wtorek wybrali się na zakupy... bez pieniędzy. I tak weszli do jednej z gryfińskich drogerii. Kosmetyki schowali za pazuchę i wyszli nie płacąc. Szybko zostało to wychwycone przez obsługę. Po przejrzeniu monitoringu szybko odnaleziono "klientów"
-Mężczyzni dokonali kradzieży towaru znacznej wartości po czym oddalili się w kierunku wskazanym przez pracowników ochrony. Dzięki szybko podjętym działaniom po niedługim czasie policjanci z gryfinskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 38 lat oraz odzyskali towar wart ponad 1100zł - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.
Mężczynom przedstawione zostały zarzuty za czyn z art. 278 par.1 KK tj. kradzież.
Do kradzieży doszło 23 listopada 2021 r. w Gryfinie.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zainteresowany
zainteresowany 27.11.2021, 21:03
Fajne policjantki mogłyby mnie rewidować całą noc...
ot co
ot co 27.11.2021, 20:55
Łobuzy!
WOR
WOR 27.11.2021, 16:23
SZŁO JAK NIGDY WYSZŁO JAK ZAWSZE
Dyl
Dyl 27.11.2021, 07:01
"Policjanci z Gryfina nie mogli uwierzyć gdy usłyszeli dlaczego mężczyzna ukradli artykuły drogeryjne? " - nie mogli uwierzyć, bo na katechezie uczyli tych policajów, że jeden mężczyzna może być tylko w trzech osobach.
To zdjęcie przy artykule to też Wam ten rzecznik prasowy KPP przysłał ?
czy to już redakcyjna twórczość ? Pan rzecznik KPP chwali się szybkim działaniem Policji. Z komendy do Rossmanna jest rzut beretem, opisani przez obsługę sklepu sprawcy, byli zbyt charakterystyczni, aby ich nie zatrzymać. Pan rzecznik nie wspomniał nic o tych groźnych sprawcach kradzieży. Ludzie mówią , że byli tak pijani ,że nie byli w stanie uciekać.
Ale to pewnie złośliwość pod adresem policjantów. Aspirant Kuźmowicz powinien powiedzieć, czy to jacyś miejscowi żule, opaleni potomkowie emigrantów z Indii, czy też św.Mikołaje zza wschodniej granicy ?
Jakub
Jakub 27.11.2021, 06:47
Majka ze swoim Chłopakiem ;)
Chłopak
Chłopak 27.11.2021, 09:39
To ja z Jurkiem.
Ed
Ed 27.11.2021, 01:08
Naprawdę nie wiem na co liczyli.
Security
Security 26.11.2021, 23:43
Spodnie musztardówki musi być studencina. A ze dzieki pis taka drozyzna w sklepach.
Knagulec
Knagulec 26.11.2021, 22:24
Przegumowac trża kurwiłbów
ŁOWCA CIOT
ŁOWCA CIOT 26.11.2021, 22:15
CIOTY CHCIAŁY LEPIEJ PACHNIEĆ
zek
zek 26.11.2021, 21:55
Rano zamiast do roboty to na pachte.
Kinol
Kinol 26.11.2021, 21:40
Gru**s chodzi na kieszonek do biedry
japa
japa 26.11.2021, 21:27
Gwiazdkowy prezent *** strzelił :)))))

Pozostałe