Trzy osoby zgnięły podczas awantury domowej. Dziecko świadkiem tragedii

  • 27.11.2021, 13:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trzy osoby zgnięły podczas awantury domowej. Dziecko świadkiem tragedii
Ugodził nożem teściową i żonę. Potem sam targnął się na swoje życie. Świadkiem tragedii miał być 11-letni syn małżeństwa. Tragedia wydarzyła się dzisiaj 27 listopada 2021 r. w nocy w Szczecinie.

W jednym z mieszkań TBS na osiedlu Wrzosowe Wzgórze w Szczecinie rodzina zorganizowała urodziny 63-letniej teściowej. W pewnym momencie rozmowa przerodziła się w kłótnię. Domowa awantura miała dramatyczny finał.

45-letni mężczyzna około godz. 1 w nocy zadał nożem cios w klatkę piersiową i zabił swoją teściową. Następnie ugodził swoję 35-letnią żonę. Kobieta z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować.

Sprawca okrutnej zbrodni popełnił samobójstwo. Nożem ugodził się w klatkę piersiową.

Służby zawiadomił 11-letni syn małżeństwa. Był on świadkiem tragedii.

- Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego ws. śmierci trzech osób w Szczecinie - informuje rzeczniczka szczecińskiej Prokuratury Okręgowej Alicja Macugowska-Kyszka.
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brudas
Brudas 28.11.2021, 00:51
Moj syn sprężynka podobnie tylko podpalił klientkę
żartobliwie
żartobliwie 27.11.2021, 21:50
Moja teściowa to chyba szkolona była przez służby GRU, nic nie ujdzie jej uwadze, wie wszystko i o wszystkich! A jak postawi na swoim, to żadna siła ją nie jest w stanie od tego odciągnąć! A gdy nie ma racji, to potrafi tak zachachmęcić, że i tak wszystkiemu winien jest tylko zięć!
CIA
CIA 28.11.2021, 09:05
zapytaj się w kurii oni maja listę wszystkich agentów
Misia
Misia 27.11.2021, 21:25
A podobno spokojna, niepatologiczna rodzina.
88
88 28.11.2021, 06:36
katolicka rodzina
gdzie  jest sanepid
gdzie jest sanepid 27.11.2021, 21:23
co oni leja do tej wódy
podejrzewam
podejrzewam 27.11.2021, 21:19
Pewno wyznawca zasady, że „najlepsza teściowa jest na 102: 100 metrów od domu i 2 metry pod ziemią.”
ona
ona 27.11.2021, 21:13
Chyba nie ma gorszej tesciowej niz moja. Maz to jedynak i jest poprostu tragedia. Dobrze ze maz czesto i na dlugo wyjezdza, bo nie wiem co bym inaczej zrobila, no ale jak wroci to tesciowa przez dwa tygodnie jest codziennie od rana do wieczora. A co wsciubiania nosa w nasze sprawy to lepiej to przemilcze, bo az szkoda slow. Pozdrawiam wszystkich co maja podobny problem.
Małgocha
Małgocha 27.11.2021, 21:13
Nie wyobrażam sobie co tam musiało się stać. Tragedia!
Gość
Gość 27.11.2021, 21:07
Moja teściowa robi najlepsze flaczki na świeci, a w ogóle jest super. Jednym słowem wspaniała kobieta, do tańca i do różańca. Szanuję ja bardzo, bo umie śmiać sie z dowcipów o teściowych
gościówa
gościówa 28.11.2021, 06:29
Za to lubię swojego zięcia. Spróbowałby napisać co innego.
Michał
Michał 27.11.2021, 21:06
A moja teściowa od wielu lat choruje na Alzheimera, jest jeszcze w takim stanie, że może pozostać sama w domu. Ale oczywiście jest przez nas codziennie odwiedzana. Ostatnio pojawił się u niej ktoś i wymuszał kupienie czegoś na raty. Uważajcie!
inekstenso
inekstenso 27.11.2021, 20:41
Przerażające, że na policje zadzwonił 11-latek!
AA
AA 27.11.2021, 20:06
Podejrzewam, że gdyby nie alkohol to nie doszłoby do tej tragedii.
żal
żal 27.11.2021, 16:54
To dziecko ma traumę do końca życia...
Tatusiowa miłość
Tatusiowa miłość 27.11.2021, 16:04
To skó.... yn... Nie pasowało mu.... mógł się sam chlasnąć... Ale nie.... pseudo tatuś miał w d.... co z dzieckiem się stanie... Niech mu ziemia ciezką będzie.
szczepionki zabijają
szczepionki zabijają 27.11.2021, 15:55
to efekty szczepionki
Knagulec
Knagulec 27.11.2021, 15:28
Tragedia w ch...
Olga
Olga 27.11.2021, 14:16
Mieszkali z nieobliczalnym człowiekiem, który okazał się mordercą.

Pozostałe