Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Tyle ognia i uniesień jest w Waszym graniu, Nastroje!

  • 03.11.2016, 13:50
  • Admin Admin
Tyle ognia i uniesień jest w Waszym graniu, Nastroje!
„Los was ze sobą połączył i zaczarował na 10 lat… skutecznie”. Działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu zespół NASTROJE w składzie: Zosia Suchomska, Ewa Kwiecień, Zygfryd Ferdynus, Jan Ogonowski obchodził jubileusz 10-lecia swojego istnienia. Z tej okazji 28 października 2016 r. przygotowano koncert, wystawę zdjęć z dekady oraz krótką historię o zespole. Gościnnie wystąpił zespół Niespodzianka z MGOK w Mieszkowicach.

Koncert Jubileuszowy otworzyła i przywitała gości dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu Marta Cacek.

Podczas koncertu było mnóstwo niespodzianek. Urszula Kaczmarek i Krzysztof Konecki ułożyli jubileuszowe wiersze dla zespołu. Życzenia złożyły również władze z Morynia: sekretarz gminy Moryń  Jerzy Choroszewicz, skarbnik gminy Marek Kuriata, przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Domaradzki, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Konecki, członek zarządu powiatu w Gryfinie, dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu Henryk Kaczmar, kierownik OPS w Moryniu Elżbieta Serafińska, wicedyrektor Zespołu Szkół w Moryniu Ilona Włodarczyk, dyrekcja, koleżanki i koledzy z MOK.

Z życzeniami przybyli licznie sołtysi i radni gminy Moryń, członkinie kół gospodyń oraz przyjaciele i rodziny członków zespołu. Wśród przyjaciół zespołu życzenia złożyli również dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mieszkowicach Barbara Nowicka wraz z zespołami „Składak” i „Niespodzianka”, koordynator projektów międzynarodowych w Bad Freienwalde Wioletta Beyer, muzyk z Prenzlau (były członek poznańskiego zespołu BARDOWIE) Włodzimierz Głęboczyk, wiceprezes Zachodniopomorskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Zdzisław Szczepkowski, radny Rady Miejskiej w Gryfinie Zbigniew Kozakiewicz. Zdzisław Szczepkowski przekazał również życzenia w imieniu prof. dr hab. Bogdana Matławskiego oraz wicemarszałka Jarosława Rzepy.

 

Zespół NASTROJE dziękuje dyrekcji i pracownikom MOK w Moryniu za pomoc w organizacji koncertu jubileuszowego, Kołu Gospodyń Wiejskich z Bielina za przygotowanie poczęstunku, KGW z Przyjezierza, Witnicy i Nowego Objezierza za ciasta, firmie „Sprytna Ewa” z Mirowa za pyszny tort, Grażynie Januszczak za wypożyczenie sprzętu, dziennikarzom lokalnych mediów oraz wszystkim gościom za przybycie i wspaniałe życzenia.

Zespół jest w trakcie wydania jubileuszowej płyty, którą będzie można otrzymać na kolejnym koncercie. Sponsorem płyty są Bank Spółdzielczy w Chojnie oraz Zakład Rolny Moryń Dwór.

 

instr. muz.

Ewa Kwiecień

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu 

Admin Admin

Zdjęcia (36)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fiut
fiut 07.11.2016, 21:12
Zbyszek nie choć za tym klaunem czerwonym.
proper
proper 04.11.2016, 10:06
Ziutka nie "pikuś", tylko "Pan Pikuś"! :))))
FENIX (zespół muzyczny)
FENIX (zespół muzyczny) 04.11.2016, 08:13
GRATULACJE!!! i życzymy następnych 10-ciu lat na scenie!
Morynianka
Morynianka 04.11.2016, 06:50
I jestem dumna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu, który ciągle ma nowe propozycje dla mieszkańców w każdym wieku.
Morynianka
Morynianka 04.11.2016, 06:47
do Moryniaka
A kogo to bolą tytuły?
o człowieku mówią działania a nie tytuł.
A siara to nie być, nie uczestniczyć a dużo mówić.....
Jeszcze nie było tyle wydarzeń kulturalnych i tak róznorodnych w Moryniu w ciągu jednego roku jak teraz obecnie. Jestem dumna z naszego miaseczka.
Moryniak
Moryniak 04.11.2016, 00:22
To nie jest dyrektor tylko po dyrektora a wiec jest duża różnica. Nie mylcie tytułów bo siara na cały powiat.
bombel
bombel 03.11.2016, 22:33
klimatyczna impra
ziuta
ziuta 03.11.2016, 20:10
od dziś w każdym przypadku piszemy buzia
prawda pikuś ?
oburzona
oburzona 03.11.2016, 19:58
ziuta a kim ty jesteś, że oceniasz innych? Dlaczego czepiasz się szanowanych ludzi w Gryfnie? Dlaczego dogadujesz człowiekowi, kóry jest teraz na emeryturze i próbuje realizować swoje pasje?
ziuta
ziuta 03.11.2016, 19:43

Szczepcio (...) ty moja bez jaj


 


Część komentarza usunięta. Nie używaj inwektyw. administrator

lubie
lubie 03.11.2016, 18:50
Nawet Zbyniu Kozakiewicz dotarł!
kabaretowo
kabaretowo 03.11.2016, 18:00
A nasz gwiazdor Zdzichu czego szukał w Moryniu?
Kazik
Kazik 03.11.2016, 15:10
Gryfino zawiatało do Morynia i to takie osobistości, no no no.
marika
marika 03.11.2016, 14:52

Gratulacje! To mój ulubiony zespół!


Pozostałe