Podziękowania dla Straży Miejskiej w Gryfinie od czytelnika

  • 30.11.2021, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziękowania dla Straży Miejskiej w Gryfinie od czytelnika Fot. czytelnik igryfino
- Bardzo proszę podziękować Straży Miejskiej w Gryfinie za możliwość parkowania samochodów na terenie zielonym przy Osiedlu Flisacze. Trawniki zamieniają się w klepiska, a Straż Miejska w Gryfinie nie widzi problemu - mówi nam czytelnik.

Żeby nie być gołosownym, gryfinianin przysłał nam zdjęcie "parkingu" przy ul. Flisaczej.

 

Cóż, nie byłoby takiego problemu, gdyby budując osiedle, pamiętano o tym, że nowi lokatorzy mają samochody, które muszą gdzieś zaparkować. A na terenarch zielonych nie powinni tego robić.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ładunkowy
ładunkowy 03.12.2021, 08:14
Tak se czytam i se myślę,że najprościej to by było tego dewelopera czy jak mu tam pocałować prosto w d...e i nie napinać się,bo szkoda zdrowia.Pocałunek namiętny rozładuje niepotrzebne napięcia.
Master
Master 01.12.2021, 10:30
Nie wiem czy jest taki przepis ale....w wielu miastach deweloper nie moze wybudowac blokow jesli nie zapewni miejsc parkingowych. Druga sprawa ze jesli masz auto i chcesz kupic mieszkanie to musisz wykupic tez miejsce parkingowe tak jest np w Warszawie.
Flisacza
Flisacza 01.12.2021, 09:37
Ewidentnie widać że straż miejska wspóje z deweloperem darmo siostrzyczka nie pracuję. Dlaczego nie sprawdzą jaki porządek zostawił za budynkami od strony Odry.
Pracownik
Pracownik 01.12.2021, 10:07
Bo te banery to czysta gra pseudo dewelopera m. I. O. A żeby wypędzić innych bo chciał tu rządzić, a tak na prawdę nic noe potrafi tylko napchać w swoje koryto jedynie, większość tych co kupują to jego znajomi rodzina i nie pisna ani słówka na niego bo po co skoro dostali mieszkanie po znajomości, bardzo dobrze ze będzie lepszy deweloper od tego naszego serwisu pseudo M. I. O. A teraz przydało by się przeciwko maiso.... postawić takie banery i akcje przeciwko nim za to ze robią taki burdel z tym wszystkim i taki kisiel e tych miesskanaich. Po za tym tam pracowałem i gdy ktoś chciał się odezwać ze cos jest nie tak to albo od razu wyrzucał na zbity pysk lub kazał milczeć aby jemu tylko bylo po dordze.
Stjepan
Stjepan 01.12.2021, 20:41
Czego żeś Ty się nażarł, że takie głupoty piszesz ?
Mazowiecka
Mazowiecka 01.12.2021, 07:14
Parkingi są to najważniejsze koszty przy budowie, są tanie lecz zabierają ogromna cześć działki. Deweloper umie liczyć koszty lepiej wybudować dodatkowy blok na działce niż zrobić parkingi. Ale kij ma krótki koniec i deweloperowi który stawia takie kwiatki na Flisaczej odwdzięczył się tym samym deweloper z Szczecina. Stawia na Mazowieckiej blok skierowany oknami i balkonami na działkę deweloperami z Flisaczej. Hahahaha i nie ma co banerów na płot stawiać z protestem, jak sam takie g.wno w mieście robisz .
rada
rada 01.12.2021, 01:10
Ukradli ci paszport? Ukradnij i ty.
;)
;) 01.12.2021, 01:25
Cytat z Misia Barei...
tyle
tyle 01.12.2021, 00:56
Propaganda proburmistrzowskich trolli.
Polak
Polak 30.11.2021, 21:39
Ale ***
abc
abc 30.11.2021, 20:14
Trawnik rozjechany jest przez koparkę która remontowała rozjazd przy ul, Szczecińska-Flisacza. Ofiaro losu nie siej fermentu. Nie wiesz nie udzielaj się.
hrabia
hrabia 01.12.2021, 16:42
zobacz to głumbie było krecone w kwietniu ty koparko
https://www.facebook.com/roman…
i to tez zobacz
https://www.facebook.com/roman…
hrabia
hrabia 01.12.2021, 05:14
przez twoja *** był trawnik rozjechany
hrabnia
hrabnia 01.12.2021, 16:52
i to tez zobacz
https://www.facebook.com/roman…
szacun
szacun 01.12.2021, 19:22
Nieźle to wyśledził.
Ewa
Ewa 30.11.2021, 19:55
A to u nas jest straż miejska?? Nie pamiętam, kiedy widziałam, chyba latem, jak przepychali się między autami na Bałtyckiej...
studium
studium 30.11.2021, 19:39
Dobry gospodarz troszczy się o swoje miasto. Szkoda, że wydając pozwolenia gmina nie zadbała o miasto.
Oczywiście, że developer powinien, że mieszkańcy kupujący mieszkania powinni.
Tylko podstawowe pytanie - dlaczego nikt z gospodarzy tego miasta nie zadbał, nie spojrzał do planów?
Przecież plany były w gminie prawda?
Nope
Nope 30.11.2021, 19:10
Szkoda tylko, że o wszystko obwinia się mieszkańców, a nie tę drugą stronę medalu... ehh... szkoda gadać. Najlepiej gadać, że pokupowali mieszkania, stać ich, nowobogackich na luksusy, a nie mają gdzie parkować. Brawo mieszkańcy Gryfina.
Syn dewelopera
Syn dewelopera 30.11.2021, 17:43
Chciało się deweloperki to z mordą do swojego dewelopera o miejsca parkingowe, wszystkie mandaty do niego , i wont z parkingów przysklepowych bo nieraz nie ma gdzie zaparkować jak człowiek do sklepu.
córka
córka 30.11.2021, 20:58
synu dewelopera - ty chodząca inteligencjo 
ty już wiesz...
ty już wiesz... 01.12.2021, 01:10
skórkowany synu...
asss
asss 30.11.2021, 20:19
nie ty bobi będziesz mi mówił wont z parkingów przysklepowych
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.11.2021, 20:16
Słuchaj ten ***deweloper ma to wszystko gdzieś on ma to głęboko w d... e. Dla niego liczy się kasa a reszta go nie interesuje, przydało by się zrobić bunt przeciwko niemu niech odpowie za to wszystko, a gdy chcesz coś z nim załatwić to zlewa na to bądź nie odbiera, pewnie się boi. To samo na osiedlu zacisza yam będzie kolejna patologia.
Mieszkaniec Osiedla
Mieszkaniec Osiedla 30.11.2021, 17:23
Trzeba zapytać szanownego Dewelopera gdzie są miejsca parkingowe dla mieszkańców.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.11.2021, 16:38
Straż miejska to nieroby a takie parkowania to nie tylko w tych miejscach z resztą na mieście też widać jak nawet parkują na przejściach dla pieszych .
Lop
Lop 30.11.2021, 15:26
Nie rozumiem czemuż to winni są właściciele lokali. Czy to jest ich wina, że jakiś cymbał wydał zgodę na budowę bez miejsc parkingowych? Czy oni nie chcieliby posiadać dużego parkingu? Na Reymonta pomimo miejsca na swojej posesji wielu parkuje na jezdni i jest ok.
synonimek
synonimek 30.11.2021, 20:44
Prawda, to ten cymbał co wydał zgodę parkuje na trawniku,
nikt z mieszkańców bloków nie parkuje na trawniku.
Pwr
Pwr 30.11.2021, 14:50
Bo te nieroby ze straży miejskiej są dogadani z ta pseudo deweloperka i ***ą na to czy tam ktoś stoi czy nie, mają inne zajęcia np pilnować czy ktoś nie stoi pod bramą ich znajomych, takich ludzi z miejskiej to tylko wyrzucić na zbity pysk.
xd
xd 30.11.2021, 19:38
a co ma deweloperka do miejsca poza "swoim" terenem
gadający do szafy
gadający do szafy 30.11.2021, 14:35
Łubudubu...
Ostry
Ostry 30.11.2021, 14:32
Poczekajcie aż skończą blok przy Mazowieckiej!!
Bondziorno
Bondziorno 30.11.2021, 16:42
Siema ostry kiedy na kino na browar?
Xd
Xd 30.11.2021, 14:57
Tam akurat będzie gdzie zaparkować bo będzie parking, a jak na parkingu zabraknie miejsca to auto postawi się pod płotem kogoś z domków. Tak jak teraz ci z domków stawiają swoje auta pod domami innych gdy odwożą swoje bombelki do szkół i przedszkoli xD
Karma wraca cwaniaku
Karma wraca cwaniaku 30.11.2021, 20:05
Odezwał się mieszkaniec domku przy SP3 na górce - konfitura dzwoniąca codziennie na straż miejską😋
gmina bez...
gmina bez... 30.11.2021, 14:26
Pamiętam, że jak budowano plombę na Niepodległości to inwestor musiał w centrum miasta przygotować ileś miejsc parkingowych (wcale nie musiały to być tuż przy bloku).
Po prostu gmina wtedy o to dbała.
No ale wtedy miała GOSPODARZA...
ryba
ryba 30.11.2021, 14:15
W Gryfinie nie ma przecież Straży Miejskiej??????? Jest Ochrona Obiektu, w którym mieści się Urząd Miasta I Gminy. Tam w piwnicy jest również noclegownia dla zmęczonych strażników. Płaci im za tą "ciężką " służbę cała ludność powiatu

Pozostałe