Dziwna woń pod Gryfinem - list czytelnika

  • 01.12.2021, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziwna woń pod Gryfinem - list czytelnika Zdjecie mapy prawdopodobnie z mapy Google
Jestem mieszkańcem okolicznej miejscowości, codziennie dojeżdżam do pracy przez Pniewo. Od blisko miesiąca pomiędzy sklepem a kościołem unosi się dziwny zapach. Jadąc samochodem, nawiewy zaciągają do środka zapach przypominający jakąś chemię albo coś rozkładającego się. Nie potrafię jednoznacznie zdefiniować co to jest.

Nie jest to problem związany z moim samochodem, bo kilka innych osób również to czuje. Myślę, że inni czytelnicy również. Zwracam się z prośbą o interwencję odpowiednich służb z Gryfina, nie wiadomo bowiem czy owy odór nie jest czymś szkodliwym - napisał mieszkaniec gminy Gryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

X
X 03.12.2021, 09:17
Wezwać agentów archiwum X !
grządka
grządka 02.12.2021, 15:38
Po prostu niemiłosiernie capi!
jak  w średniowieczu  scieki  rynsztokiem płyną  na końcu pniewa
jak w średniowieczu scieki rynsztokiem płyną na końcu pniewa 02.12.2021, 11:08
TO PACHNIE kapitalizm byłej komuny co srała za oborą to zapach nowobogackich i ich nuworyszy
szambo wybiło
szambo wybiło 02.12.2021, 08:33
rozwora koszerna wali na całe pniewo
POKO kaput
POKO kaput 02.12.2021, 07:43
To Kotulowa przejeżdżała do Sejmu ???
Ksiundz Pedrofil
Ksiundz Pedrofil 02.12.2021, 00:26
Niestety to gnije wiara w kościół katołacki a nasza parafia ulega rozkładowi.
grodzka
grodzka 02.12.2021, 07:59
zamknij sie margocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nadstaw drugi policzek jak uczysz
nadstaw drugi policzek jak uczysz 02.12.2021, 09:59
To się księżulo wkurzył. Nie przystoi sutannie taka nienawiść. Nie sądzisz?.
ala
ala 01.12.2021, 21:10
Właśnie wracałam z Pniewa, myślałam, że klimatyzacja mi się psuje a to jednak coś innego, koło boiska już nic nie było czuć
mieszkanka
mieszkanka 01.12.2021, 20:56
Cały czas czuć zapach stęchlizny, wilgoci. Sprawdźcie to.
Podróżnik
Podróżnik 01.12.2021, 20:17
Też to czuje jak jadę tamtędy. Dziwna sprawa. Moze to coś z kurników ?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 01.12.2021, 19:32
to placki chanukowe tak pachną ha ah ah https***
Metka
Metka 01.12.2021, 19:08
To przy wietrze z Północy. Podobno chodzi o brudne interesy Metka.
Kukuryku
Kukuryku 01.12.2021, 18:48
Wali z kurników zaszectaki smród tam jest
ziomal
ziomal 01.12.2021, 18:40
Knagulec tam koczuje stąd ta woń
Knagulec
Knagulec 02.12.2021, 10:18
Z twoją starą
Cf*l z mącznej
Cf*l z mącznej 01.12.2021, 18:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

nie do wiary
nie do wiary 01.12.2021, 19:20
Co to za dewiant to pisał?
Glos
Glos 03.12.2021, 20:20
Wiadomo.as ***
Andrew
Andrew 03.12.2021, 21:17
Jeśli słyszysz głosy to udaj się do specjalisty.

Pozostałe