Jarosław Kaczyński straszy IV Rzeszą

  • 02.12.2021, 09:50
  • News4Media
Jarosław Kaczyński straszy IV Rzeszą Kancelaria Sejmu / Rafał Zambrzycki Jarosław Kaczyński
Na poufnym spotkaniu polityków PiS z ust prezesa tej partii padły słowa, na które wielu zebranych na sali zareagowało bardzo entuzjastycznie. Jarosław Kaczyński mówił m.in. o Niemcach.

Zamknięte spotkanie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości odbyło się w środę wieczorem. Politycy tej partii informacje o posiedzeniu otrzymali kilka godzin wcześniej, a w przesłanej im wiadomości wyraźnie zaznaczono, że obecność jest obowiązkowa. Przemawiał prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Według anonimowych relacji poruszał najważniejsze obecnie tematy polityczne.

Nawoływał do mobilizacji, mówił, że posłowie muszą być obecni na wszystkich głosowaniach, a partia nie może sobie pozwolić na przegraną w sejmie. Prezes wspominał także o problemach i w tym kontekście, jak opisują uczestnicy spotkania, padło nazwisko Łukasza Mejzy. To wiceminister sportu, który według doniesień medialnych, miał w przeszłości zarabiać w mało etyczny – wręcz można przypuszczać oszustwo – sposób, obiecując wyleczenie nieuleczalnie chorych.

Uwaga mediów jednak skupia się na innych słowach Kaczyńskiego. Według informacji wielu redakcji i dziennikarzy Kaczyński wspominał o Niemcach. „Jak mówi nam jeden z posłów, Jarosław Kaczyński stwierdził, że 'Niemcy chcą budować IV Rzeszę'. Drugi potwierdza, że 'słowa o IV Rzeszy w kontekście polityki Niemiec padły'” - opisuje np. portal wp.pl, a Wojciech Szacki z „Polityki” ujawnia, że według jego informatorów były to słowa: „Ciężkie terminy przyszły na Europejczyków. Niemcy wyłożyły karty na stół i chcą budowy IV Rzeszy. My na to nie pozwolimy”.

Według anonimowych relacji uczestników spotkania, prezes po wygłoszeniu tych słów, otrzymał gromkie oklaski.

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

IG  FARBEN  HA AH AH
IG FARBEN HA AH AH 03.12.2021, 18:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

KLUZ  VEL TUMANOWICZ  HA HA AH
KLUZ VEL TUMANOWICZ HA HA AH 03.12.2021, 18:04
ALOIS IRLMAIER H AHA AH 13*52 676 2024 HA HA AH SEG HAILL ***Y HA HA AH
KLUZ  VEL TUMANOWICZ  HHA HA   HA HA AH
KLUZ VEL TUMANOWICZ HHA HA HA HA AH 03.12.2021, 17:46
GŁUPIE ***E TO NIE JEST MOJA BAJKA HA HA AH WSTYD NIEMCĄ HA HA AH https://youtu.be/hVR-ACrPEmE
REI MEN HA HA AH TU MANROW BELO GS GMINNA SAMOPOMOC TU ME HA AH AH
REI MEN HA HA AH TU MANROW BELO GS GMINNA SAMOPOMOC TU ME HA AH AH 03.12.2021, 18:17
TO JEST MOJA BAJKA HA HA AH https://youtu.be/IZa_MOvIj94
SIEG HAILL  HA AH AH
SIEG HAILL HA AH AH 03.12.2021, 18:00
COVCID HA HA AH
Gość
Gość 03.12.2021, 14:54
Jak spadł samolocik z 96 osobami to żałoba trwa już 11 lat a ile pieniędzy poszło na wielokrotne odszkodowania, renty etc, etc. Ale gdy umiera 500 osób dziennie to nic tylko traktuje się to jak statystyki, żałosne jest to państwo, na Belweder!!!
Padre
Padre 03.12.2021, 17:51
I to jest właśnie ta PiSia mentalność.
nieJa
nieJa 06.12.2021, 06:27
przecież sam zdąża prostą drogą do ustroju III rzeszy.
toi
toi 03.12.2021, 07:54
nikt nikogo nie straszy!!!!!!!!!!!!
sieg haill rotszyld ave  cezar
sieg haill rotszyld ave cezar 02.12.2021, 21:21
jarek przestań ćpać my jesteśmy IV RZESZA HA HA AH
alkomat
alkomat 02.12.2021, 21:24
Ajwaj to ty lepiej przestań chlać!
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 03.12.2021, 09:10
a co szydło powiedziała witamy najwspanialszą armie swiata ha ah ah czyli usa https://www.google.com/url?sa=… przebudowują w IV rzeszę ha ha ah KABARET
NIE DAJE MI ZYĆ   HA HA AH
NIE DAJE MI ZYĆ HA HA AH 02.12.2021, 23:00
KU R** UBECKA ZE MNĄ OD DZIECKA HA HA AH
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 02.12.2021, 22:12
to te miliony od wieczorka tak mnie rozpiły ha ah ah
ub wieczorek  mnie rozpił
ub wieczorek mnie rozpił 02.12.2021, 22:05
swiat na trzezwo to szambo ha ha ah
mieszk.
mieszk. 02.12.2021, 21:19
Głupotami się zajmują zamiast tym co boli mieszkańców naszego kraju.
nieJa.
nieJa. 03.12.2021, 07:44
wódz umiłowany przemówił sepleniąc.Kaczyński wytłumacz mi dlaczego biorę 100,-zł idę na zakupy ledwo co kupię i nie ma forsy?!Dlaczego przez 10lat moja emerytura wzrosła o 17% a koszty życia o 70%?!Dlaczego za komuny wystarczył wkład trzykrotny mojej pensji na mieszkanie spółdzielcze .teraz 200pensji za mało.Nie szukaj wszędzie wrogów szukaj przyjaciół
no
no 03.12.2021, 10:58
Mówił dziad do obrazu...
Lila
Lila 02.12.2021, 20:22
Jedno jest pewne... księżyca mu Niemc nie ukradną
*** ***
*** *** 02.12.2021, 19:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

drąg
drąg 02.12.2021, 19:21
Skąd w niektórych komentujących tle nienawiści?
nieJa
nieJa 02.12.2021, 20:00
czy w końcu Kaczyński przestanie siać nienawiść.Skąd w narodzie tyle nienawiści do bliżniego.To ma być naród o wielowiekowych wartościach chrześcijańskich?
Wiola
Wiola 02.12.2021, 19:23
A nie sądzisz,że człowiek który dam powoduje wiele konfliktów może mieć wpływ na poziom agresji u komentujących? Kto sieje wiatr ten niech się nie dziwi, że może zebrać burzę.
Nowy nick
Nowy nick 02.12.2021, 18:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

niestety
niestety 02.12.2021, 18:25
Skandaliczna wypowiedź prezesa!
***
*** 02.12.2021, 17:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

homofil Jarek
homofil Jarek 02.12.2021, 16:54
O jest dziewczyna Rydzyka! Lecą w trójkąta w kakaowe oko z Ziobro a Jaki robi za lodziarza!
A Gryfińska/Gównińska Młodzież Wszechruska wyje w komentarzach! To nie są żadne ruskie trolle tylko lokalni fanatyczni klechojebcy!
Nowy nick
Nowy nick 02.12.2021, 18:34
A co tu na forum jakieś anonse erotyczne lecą na Jarka ?postkomuna i lewactwo zboczeńcem z LG bt
lepiej
lepiej 02.12.2021, 18:25
Weż homo... coś na uspokojenie.
Sauron
Sauron 02.12.2021, 17:19
Tak samo róbcie lody lgb t i niczym się nie roznicie od katojebow. 
dekonspiruję trolla
dekonspiruję trolla 02.12.2021, 18:24
Sauron czyli katolików też nienawidzisz? Czyli 90 procent Polaków. I wyszło szydło z azjatyckiego trolla.
Sauron
Sauron 02.12.2021, 17:12
Hehe *** czym się różnią od ciebie hehehe?
gaz
gaz 02.12.2021, 17:15
I z czego się śmiejesz azjatycki prymitywie pisany cyrylicą?
do h.. Jarka
do h.. Jarka 02.12.2021, 17:04
Chłopie opanuj swoje złe emocje bo cię zjedzą.
Nowy nick
Nowy nick 02.12.2021, 15:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cicho
cicho 02.12.2021, 14:12
W sejmie o aferze z wiceministrem.
Nowy nick
Nowy nick 02.12.2021, 14:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

czujny
czujny 02.12.2021, 14:23
Mowa nienawiści promoskieskiego trola. Admin reaguj!
Nowy nick
Nowy nick 02.12.2021, 15:50
Zacytuj gdzie widzisz glabie mówe nienawisci?
szymek
szymek 02.12.2021, 13:32
żeby słowo idiota nie było obraźliwe to tak bym nazwał prezesa
OLALA
OLALA 02.12.2021, 13:29
Ktoś ma chyba problemy... psychiczne najprawdopodobniej...
Sauron
Sauron 02.12.2021, 12:39
Mam znajomego od wielu lat oglądającego Tv N i wyborce PO . Wczoraj mi powiedział że teraz widzi że dał się omamić zdrajcą i już nigdy on ani jego cała rodzina nie zagłosuje na PO .

Pozostałe