Mistrzyni parkowania przyłapna na gorącym uczynku

  • 04.12.2021, 13:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzyni parkowania przyłapna na gorącym uczynku Fot. czytelnik igryfino
Nasi czytelnicy są jak zawsze czujni i gotowi. Wszystkich irytuje parkowanie samochodów na... chodnikach. I żadnym usprawiedliwieniem dla takich zachowań nie jest padający deszcz.

Mistrzyni parkowania została przyłapna na gorącym uczynku, kiedy dzisiaj parkowała na chodniku przy skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Bałtyckiej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomek
Tomek 06.12.2021, 22:09
Miejmy nadzieję że dotarło do tej blondyny.
CZAKI
CZAKI 05.12.2021, 09:22
Trzeba było dzwonić po STRAŻ MIEJSKĄ ci co mają takie ładne samochody jak ta kobieta to myślą że mogą sobie stawać gdzie chcą.
🤣
🤣 05.12.2021, 07:27
Jak mało potrzeba żeby stać się sławną i spowodować żeby o mnie pisali... Wystarczy zaparkować na chodniku 🤣🤣🤣
Kuweta
Kuweta 04.12.2021, 23:55
Bo Ma BMW i mysli że jest kimś .
WON Z DEBILAMI!!
WON Z DEBILAMI!! 04.12.2021, 22:59
Kolejna prymitywo-debilka i tyle w temacie!!!
tyle
tyle 04.12.2021, 23:49
Samochodów się nie nazywa.
Klocek
Klocek 04.12.2021, 22:52
A kuweta na Barnima wolna.
Baltycka
Baltycka 04.12.2021, 20:06
Ewidentnie widać że straż miejska jest nie potrzna.
ALDONA
ALDONA 04.12.2021, 18:59
Nic mi nie zrobicie jestem poukładana i mam plecy
Buahaha
Buahaha 04.12.2021, 22:31
Taaaa wydziargana patola
Wolę żółte papiery od pleców
Wolę żółte papiery od pleców 04.12.2021, 22:14
Ciekawe jak długo jeszcze te plecy będą cię podpierać fiknąć dziś można szybko
Buahaha
Buahaha 04.12.2021, 23:35
Jak mamusia z gachem ***
Mnemopause
Mnemopause 04.12.2021, 22:50
Szczególnie jak menopauza tuż, tuż.
Nowy
Nowy 04.12.2021, 17:30
Na całej Bałtyckiej jest zakaz i stoji po 20 aut. Przejechac czasem nie idzie. Nasza SM nic z tego nie robi
strasz mniejska
strasz mniejska 04.12.2021, 18:43
Nowy słuchaj, wygląda na to, że Gryfino to miasto bezprawia i leniwego tercetu.
koksz
koksz 04.12.2021, 16:08
zrozumiał by jak by była to jakaś luksusowa fura ale nie beta za mniej niż 10k. eur
Sauron
Sauron 04.12.2021, 19:32
Zamożni ludzie wcale nie latają exluzywjymi furami wręcz odwrotnie tylko dzbany kupują na pokaz
Jerzyk
Jerzyk 04.12.2021, 15:59
Może tylko na chwile stanęła.
pytam
pytam 04.12.2021, 18:07
A co to za różnica.
No co ?? Tak mi się POrąbało!!!
No co ?? Tak mi się POrąbało!!! 04.12.2021, 15:58
No jak mogła ?? Mieczysław zwany BURMISZCZEM i jego dwóch giermków stworzyli MASĘ miejsc parkingowych w Gryfinie !! Tysiące miejsc . No jak MOGŁA ???
Ala
Ala 04.12.2021, 15:52
Pytanko : czy na drzewach w centrum zawisną lampeczki? Trochę ubogie te Gryfino w tyk roku te lampki to już tradycja na drzewach :(((( czekam
Lido
Lido 04.12.2021, 22:23
A czy ktos przejdzie sie i zobaczy, ktore z ozdob juz zawieszonych nue swieca.
Aldona
Aldona 04.12.2021, 19:00
Jak se powiesisz
Srau_on
Srau_on 04.12.2021, 15:51
To nasza piso_noworuska inteligentna inaczej szanująca prawo, przepisy i nic nie kradnąca! Chodząca do kościoła co niedziela i dająca wiela dla plebana co se wsadza banana w kakaowego oczana co rana przed myszą poranną dla noworuskich moherów i młodzierzy wszechruskiej z Gównina!
Nowy nick
Nowy nick 04.12.2021, 16:50
Naucz się polskiego nieuku
Srau_on
Srau_on 04.12.2021, 20:42
Poszczekaj, poszczekaj sobie za państwowe piso_dotacje z funduszy kościelnych! Trolling twoje zajęcie za_mszowe a może dźinksowe? Wy wszyscy od Bąkiewicza niestety ale jesteście ograniczeni umysłowo tak jak ci wasi wszyscy wyznawcy Adolfa Hejtlera ! Za marsz 11.go / 11.go rasistów już się rozliczyliście? Ziobróś was wspomógł? Czy dalej na tece zbierać... co laska!
Ja
Ja 04.12.2021, 15:48
Przyjechała z zagramanicy na tanie zakupki. Poza tym pewnie wydała wszystkie oszczędności, i dobrała kredytu by kupić stare bmw, dajcie jej żyć
:(
:( 04.12.2021, 15:19
Przy przedszkolu nr 1 też parkuje mistrzyni. Zastawia wyjazd ( ten z górki) i biegnie wrzucić swoją pociechę do przedszkolnej szatni.
Sąsiad
Sąsiad 04.12.2021, 14:30
Patologia
tyle
tyle 04.12.2021, 15:02
Słowo nieadekwatne do sytuacji.
Spokojnie
Spokojnie 04.12.2021, 14:03
Niemiaszki wpadają do Polski oddychac u siebie nie mogą
Ss
Ss 04.12.2021, 14:02
Pewnie blondyneczka była zdziwiona że się nic nie stało ... z tego co widzę to niemieckie blachy. Niemiec by tak nie zaparkował 🤦‍♂️
tleniona
tleniona 04.12.2021, 13:54
Blondynka i wszystko jasne.

Pozostałe