Autem potrącił na pasach nastolatkę poruszającą się hulajnogą. Narkotest wykazał THC

  • 04.12.2021, 16:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autem potrącił na pasach nastolatkę poruszającą się hulajnogą. Narkotest… KWP Szczecin
Wskutek nieustąpienia pierwszeństwa doszło na pasach do groźnego wypadku. Nastolatka na hulajnodze doznała złamania kości podudzia. Kierowca został przebadany przez policję na zawartość narkotyków w ślinie. Okazało się, że narkotest wykazał kierującego obecność THC.
17-latkę poruszającą się na hulajnodze. Kierujący pojazdem osobowym marki Honda potrącił ją na pasach. Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia. Szybko okazało się, ze dziewczyna w wyniku zdarzenia doznała złamania kości podudzia. Karetką została przetransportowana do szpitala.
Po oględzinach i przesłuchaniu świadków policjanci ustalili, że kierujący pojazdem osobowym nie udzielił pierwszeństwa poruszającej się po przejściu dla pieszych 17-latce. Policjanci przebadali 26-letniego kierującego na obecność alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy. Jednak test na zawartość narkotyków w ślinie wykazał obecność THC. Mężczyznę też przewieziono do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do dalszych badań.
Za popełnione przestępstwa sprawcy grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, a do tego kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów. O wysokości kary i grzywny zadecyduje sąd. Sprawa wydarzyła się przedwczoraj w Kołobrzegu, ale stanowi przykład nieodpowiedniego zachowania kierowcy i skutki jakie może przynieść z jednej strony nieuwaga i nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego ,a drugiej strony palenie marihuany. Kierowca nawet nie musiał palić tego dnia, ponieważ ślady używek zostają na dłużej, mogą mieć na stan psychofizyczny i na wysokość kary. Oprócz sądu karnego jest jeszcze odpowiedzialność cywilna, ewentualne odszkodowania i sprawa ubezpieczyciela...
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jednak nie ŚmiechaweczkaTV
Jednak nie ŚmiechaweczkaTV 07.12.2021, 12:36
A dobra napisali o tym... xd
ŚmiechaweczkaTV te igryfino
ŚmiechaweczkaTV te igryfino 07.12.2021, 12:34
Jasne jest że metabolity THC utrzymują się w organiźmie nawet do 20 dni po zażyciu, także ten...
Marian
Marian 06.12.2021, 08:41
To gówniara zasrana! Ta hulajnoge to bym jej na tym pustym łbie zakantował!!
jak dla mnie
jak dla mnie 05.12.2021, 11:16
Niejasne jest jak ta nastolatka znalazł się na pasach.
yyyy
yyyy 05.12.2021, 11:34
yyy - zazwyczaj te pasy wskazują, że na nich całkiem prawdopodobne, że się znajdą jacyś ludzie...
demokracja
demokracja 05.12.2021, 09:22
Postanowiła wyegzekwować pierwszeństwo no i dopięła swego.
taka z ciebie demokracja jak z Le Pen...
taka z ciebie demokracja jak z Le Pen... 05.12.2021, 10:25
ty s... - a może to ćpun pokazał że ma mocniejszy samochód? Będziesz winić kogoś, kto przestrzega prawa a bronić tego, co łamie przepisy?
demokracja
demokracja 05.12.2021, 22:20
Nie. Bronie tych, co są potrafią oddać swoje zdrowie a nawet życie aby się wykazac
demos z przemówienia Kaczafiego
demos z przemówienia Kaczafiego 06.12.2021, 06:35
Szkoda, że nie potępiasz oprawców...
Master
Master 05.12.2021, 00:01
Teraz wiecej praw jazdy zabieraja za trawę niż alkohol i bardzo dobrze niech nie myślą ,że są bezkarni.
abc
abc 04.12.2021, 19:04
hyundai? na zdjęciu jest honda
Okoń
Okoń 04.12.2021, 18:47
Łapać dilera
Wronka
Wronka 04.12.2021, 21:43
Takich jak ty gnebie całe życie a jak lądują w kryminale są pie**i w du*sko i ogarniają Giereke
tak sobie myślę
tak sobie myślę 04.12.2021, 18:41
Gdyby nie był naćpany to wina mogła by być po jej stronie.
raczej
raczej 04.12.2021, 18:28
Czy przez pasy można jeździć hulajnogą? Chyba nie!
chyba
chyba 04.12.2021, 18:28
Szybko pewno wjechała a ten przytłumiony marychą nie zdążył.
Simek
Simek 04.12.2021, 18:26
Nic mi nie zrobią bo mam żółte papiery
milcz
milcz 04.12.2021, 18:33
Chyba, że cię rozjadą na pasach Synek.
Sztywny z zasadami
Sztywny z zasadami 04.12.2021, 20:08
Nie mają na paliwo co najwyżej na bilet autobusowy
HRABIA
HRABIA 04.12.2021, 18:15
hehe policjanci na podstawie swiadków heghe...swego rozumu nie maja?? wjechała i moze wtargneła na jezdnie gdzie jestPRZEJSCIE DLA PIESZYCH CYMBAŁY
doświadczony
doświadczony 04.12.2021, 18:32
HRABIA widać, że masz blade pojęcie o wypadkach. Nie zawsze jest tak co na pierwszy rzut oka widać.
Człowiek z żółtymi papierami
Człowiek z żółtymi papierami 04.12.2021, 17:57
Uważajcie na siebie będą fikać po kolei wszyscy co udają zdrowych

Pozostałe