Motomikołaje o gorących sercach obdarowali potrzebujących [FOTO]

  • 05.12.2021, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Motomikołaje o gorących sercach obdarowali potrzebujących [FOTO]
- Są to ludzie oddani sprawie, zawsze gotowi nieść pomoc potrzebującym, nie tylko w grudniu, ale przez cały rok. Bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych, wspieramy potrzebujących i dbamy o to, aby ludziom żyło się lepiej - mówi koordynator dzisiejszej akcji Maciej Lisiecki.

Od 16 lat, zawsze w grudniu sprzed ratusza w Chojnie, rusza piękna parada motocykli, quadów, samochodów... To właśnie są Motomikołaje, którzy od 16 lat odwiedzają dzieci, rodziny wielodzietne, osoby starsze, Domy Dziecka, czy też Dom Opieki Społecznej w Moryniu. Tak było także dzisiaj 5 grudnia 2021 r.

-Odwiedziliśmy osoby samotne oraz rodziny wielodzietne, a także Dom Opieki Społecznej w Moryniu i Dom Dziecka w Chojnie. Na naszej trasie każde zauważone dziecko na chodniku, w samochodzie, czy też w domu (w większości przy szybach okien) otrzymało słodki prezent. Jest to nasza 16. akcja. Oprócz mikołajek udzielamy się przez cały rok, biorąc udział w różnych akcjach charytatywnych, festynach, czy też zlotach. Ostatniio ufundowaliśmy dla DPS-u w Moryniu drzewka do przyośrodkowego ogródka. Zakupiliśmy również telewizor dla jednej z mieszkanek Mieszkowic - mówi nam Maciej Lisiecki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nicola
Nicola 06.12.2021, 14:33
Duże słowa uznania dla Mikołajów!
Super
Super 06.12.2021, 11:55
Goście zawsze są na topie.
nono
nono 06.12.2021, 00:08
Mają chłopy kondycję!
Psycholi do wariatów
Psycholi do wariatów 05.12.2021, 20:42
Simek to fra**r dostał DEPREsJi zabrali go na mączną tym razem obyło się bez kaftanu bardzo dobrze posiedzi i może się tam ***

Pozostałe