Najbrzydszy witacz w powiecie? Kto odczyta te bohomazy?

  • 07.12.2021, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Najbrzydszy witacz w powiecie? Kto odczyta te bohomazy? UM Mieszkowice
-Burmistrz chyba zrobił na złość i ogłosił konkurs na najbrzydsze tablice promocyjne. Pytam: jaki kierowca jest w stanie odczytać, co jest napisane na tych nowych znakach, na które gmina wydała prawdopodobnie prawie 100 tysięcy złotych?! To wygląda jakby ktoś po pijaku namalował obrazki, które nie wiadomo co znaczą – dzieli się swoimi spostrzeżeniami czytelnik.

Sprawa dotyczy czterech witaczy w gminie Mieszkowice postawionych na granicy gminy. Ich czytelność, jak na tę formę, jest faktycznie zła. Posłużono się piktogramami. A w zasadzie mnóstwem piktogramów. Są też dwa napisy, w tym jeden z błędem.

Kolory niby nawiązują do herbu gminy, ale są np. aż trzy odcienie zieleni. Kto jest autorem tego "potworka"? Nie wiadomo. Nie znaleźliśmy na stronie gminy informacji o konkursie na zaprojektowanie tablic promocyjnych, więc można się obawiać, że zadecydował gust władz i tzw. znajomy królika.

Oficjalna wartość projektu wynosi, a w zasadzie montaż, 61 000 zł. Nie wiadomo czy w to wliczone jest przygotowanie projektu.

Jak informują władze gminy na swojej oficjalnej stronie, operacja realizowana była z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. To oni dołożyli część pieniędzy (37 tys.), a resztę bezpośrednio podatnicy z gminy Mieszkowice.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koniecznie
koniecznie 09.12.2021, 21:35
Winni wpadki powinni zwrócić pieniądze.
Buahahaha
Buahahaha 08.12.2021, 14:25
Ja wiem.kto.robil ten witacz ale nie powiem😀 bo podobno ta Pani podaje wszystkich do sadu kto.jest jej przeciw.
hahaha
hahaha 08.12.2021, 14:29
Jeśli to rzeczywiście ona i jest jakaś nadgorliwa to może teraz wystąpić w sądzie przeciwko sobie hahaha
Akwarysta
Akwarysta 08.12.2021, 12:50
Oddajcie nam AKWARIUM bo inaczej pod tymi witaczami bedziemy chlac
czego?
czego? 08.12.2021, 13:20
Ale towarzystwo akwarium jest przecież na ostatnim obrazku!
ekolog
ekolog 08.12.2021, 09:40
A wystarczyłoby tylko 8 gwiazdek ***** ***. Nie trzebaby tyle plastiku!
Gabrycha
Gabrycha 08.12.2021, 09:34
W którym miejscu ten błąd? Osobiście go nie dostrzegam.
siara
siara 08.12.2021, 11:04
Gabrycha jakbyś była kompetentna to nie narażałabyś mieszkańców na śmieszność i marnotrawstwo publicznych pieniędzy.

Błędu szukaj na dole. Może podejdź do kogoś kompetentnego, to ci wytłumaczy dlaczego.
Krokodyl Gienio
Krokodyl Gienio 08.12.2021, 09:10
A ja wam przetłumaczę. No to po kolei:
1. Grill
2. Miniatura Panteonu
3. Gondolami można se popływać
4.Uwaga niewypały!
5. Wielbiciele hieroglifów
6. Transwestyci mile widziani
7. Tani brokuł
8. Filia teatru Pleciuga
9. Lubimy pedałować
10. Porady na zdrady
11. Lubimy biesiady

Czego nie rozumiecie
obsmiany jak norka
obsmiany jak norka 08.12.2021, 09:20
Dobre! Obśmiałem się Gienio jak norka. Brawo Gienio!
ksiund
ksiund 08.12.2021, 10:59
Protestuje choc nie jestem protestantem! Znaczek nr 9 powinien być przekreślony. Zakaz pedałowania!
Szperacz
Szperacz 08.12.2021, 08:02
Wykorzystane piktogramy są z mapki która jest na stronie https://www.mieszkowice
dociekliwy sołtys z ***
dociekliwy sołtys z *** 08.12.2021, 09:38
Czy to prawda, że burmistrz zamiast podpisu stawia piktogram łosia z rogami (drugi od końca)?
M
M 07.12.2021, 21:35
Rodzice i dziadkowie się martwią, bo dzieci maja duże zaległości w nauce, potrzebują psychologów dziecięcych, których brak, a no etatów dla katechetów mnóstwo, potrzebują pomocy bo siedziały Sanę w domu, oglądały ogłupiająca je tv, oczy przemęczone bo całymi dniami w komputerze. W ich wieku każdy z nas miał normalne relacje z rówieśnikami, wychodził do kina do muzeum, do teatrów, co chcecie z tych dzieci zrobić? To starzy niech w domach siedzą, a nie po wycieczkach, wykładach na uniwersytet trzeciego wieku, bez masek chodzą lub tylko na brodzie i się zarażają, a nasze dzieci w domu znowu przed blyskajacymu komputerami zdani na pracujących przecież rodziców. Lotniska na święta pozamykać z Londynu i innych krajów a mlodziez zostawcie w spokoju,
ja worek
ja worek 07.12.2021, 21:02
A ten dziad z kijem gdzie ma worek?
miejscowy gbur
miejscowy gbur 07.12.2021, 23:08
Między nogami.
Fox
Fox 07.12.2021, 20:48
Razi redaktorków, że nie ma tęczowej flagi a jest kościół.
do ciemnego
do ciemnego 07.12.2021, 21:09
A gdzie głąbie z koloratką widzisz tam niby kościół?
toi
toi 08.12.2021, 08:31
spróbuj tylko opłatek wziąć do rąk w wigilię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miejscowy gbur
miejscowy gbur 07.12.2021, 23:09
Pedofile wszędzie widzą tęczowe worki.
toi
toi 08.12.2021, 08:31
prokurator was znajdzie!!!!!!!!!!!!!!! margocie
do zdekonspirowanego z 8.31
do zdekonspirowanego z 8.31 08.12.2021, 09:26
toi bronisz pedofili dewiancie?
Pyton
Pyton 08.12.2021, 08:04
Mowa o klerze ?
WC
WC 07.12.2021, 20:46
Nie ma miejsca na kupę.
wpadka
wpadka 07.12.2021, 21:02
Za potrzeba trzeba iść do sąsiedniej gminy.
miejscowy gbur
miejscowy gbur 07.12.2021, 23:11
Tak oznaczony jest mieszkowicki szalet: na jednym kiju wiesza się kurtkę a drugim odgania sie od wilków.
taka bajka
taka bajka 07.12.2021, 20:45
Wśród pól i lasów to mieszkał Żwirek i Muchomorek.
SATANISTYCZNA  BAJKA  O DW ÓCH TAKICH CO RUCHALI KSIĘZY  C  HA HA AH
SATANISTYCZNA BAJKA O DW ÓCH TAKICH CO RUCHALI KSIĘZY C HA HA AH 07.12.2021, 21:02
ZWIREK TO KALISZ A MUCHOMOREK TO CZARZASTY HA HA AH
K.
K. 07.12.2021, 19:49
Uczeń podstawówki by zrobił to lepiej - i to za darmo. I w zasadzie nie był by to głupi pomysł - ogłoszenie konkursu na witacze w mieszkowickich szkołach. Gorzej by nie było za to taniej na pewno.
wróżka
wróżka 07.12.2021, 19:41
Ośmioramienna gwiazda to symbol chaosu. I to się akurat zgadza.
mason
mason 07.12.2021, 19:30
Ten pentagram powinni sobie na *** umieścić !
gwiazda
gwiazda 07.12.2021, 19:40
Oktagram to podwójny krzyż, inaczej Gwiazda Izydy lub Gwiazda Betlejemska. W taliach tarota widnieje na karcie Koła Fortuny. Oktagram symbolicznie łączy się z pentagramem. Pentagram symbolizuje znak, który planeta Wenus zakreśla na niebie podczas swojego pełnego cyklu. Natomiast Oktagram to symbol ilości czasu, jakiego potrzebuje planeta, aby ten cykl zakończyć, czyli 8 lat.
pytam
pytam 07.12.2021, 19:28
A co znaczy ten wykrzywiony pałąk koło kościoła?
W  zwód
W zwód 07.12.2021, 20:49
Wikary jary
towarzystwo kurkowe
towarzystwo kurkowe 07.12.2021, 19:40
To kapelusz burmistrza.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 07.12.2021, 19:26
Powinni wszystko zrobić w obrazkach wtedy nie zrobiliby błędu.
akwarysta
akwarysta 07.12.2021, 19:24
Najważniejsze że na ostatnim obrazku są dwaj radni jak piją wodke. WIemy kto to.
ale się uśmiałem
ale się uśmiałem 07.12.2021, 19:53
Ten jeden to już taki pijaniutki że spada z tego stołka cha cha cha
ano
ano 07.12.2021, 20:44
Bo po trzeźwemu nikt by tego nie wymyślił.
promocja
promocja 07.12.2021, 19:21
Liczy się że wśród piktogramów jest podobizna burmistrza.
dzięcioł
dzięcioł 07.12.2021, 19:30
O którym mówisz? O tej głowie z rogami?

Pozostałe