Jak trudno najbliższej osobie powiedzieć: Żegnaj!

  • 10.01.2022, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak trudno najbliższej osobie powiedzieć: Żegnaj!
Odeszli, pozostawiając najbliższych w nieutulonym smutku i żałobie. Niebawem odprowadzimy ich na wieczny spoczynek. Pogrzeby osób, które zmarły w ostatnich dniach, zaplanowano na 11, 13 i 14 stycznia 2022 r.

Na tablicach informacyjnych zamieszczono klepsydry z następującymi nazwiskami:

 

 

Eugeniusz Gołąb – zmarł 3 stycznia 2022 r. w wieku 69 lat.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 11 stycznia 2022 r. o godz. 13.00 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Ciało Zmarłego zostanie złożone do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

 

Zenon Łuczak – zmarł w wieku 67 lat.

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 11 stycznia 2022 r. o godz. 12.00 w kaplicy w Łaziszczach.

Ceremonia pogrzebowa po mszy św. na cmentarzu w Chojnie przy ul. Odrzańskiej.

Wystawienie trumny z ciałem Zmarłego w kaplicy w Łaziszczach przed mszą św. od godz. 11.

Wystawienie trumny z ciałem Zmarłego w kaplicy w Chojnie przy ul. Odrzańskiej w dniu 10.01.2022 r. w godz. 17 – 18. przed mszą św. od godz. 11.

 

Marian Szymański – zmarł 3 stycznia 2022 r. w wieku 64 lat.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 13 stycznia 2022 r. o godz. 12.00 w kościele w Sobieradzu.

Ciało Zmarłego zostanie złożone do grobu na cmentarzu parafialnym w Sobieradzu.

 

 

Marek Gwiazda – zmarł 1 stycznia 2022 r. w wieku 41 lat.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 13 stycznia 2022 r. o godz. 13.00 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Ciało Zmarłego zostanie złożone do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

 

 

Irena Jaśkiewicz – zmarła w wieku 86 lat.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 14 stycznia 2022 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Cedyni.

Wystawienie trumny z ciałem Zmarłej w kościele w Cedyni od godz. 12.30.

Ciało Zmarłej zostanie złożone do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Cedyni.

 

 

 

Rodzinom i znajomym składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiem
wiem 11.01.2022, 10:18
W tym tygodniu szykuje się jeszcze bardzo dużo pogrzebów.
senior
senior 11.01.2022, 12:07
Właśnie się dowiedziałam o swoim sąsiedzie...
Kryśka
Kryśka 11.01.2022, 02:39
Jakiś facet siedzi na ławce na nabrzeżu i gada naćpany od ponad godziny coś po francusku sam do siebie a potem skoczę i znowu coś po francusku wiem bo byłam na balkonie i słychać
AA
AA 11.01.2022, 10:11
Kryska za dużo jedna kreska że po nocach masz wizje narkotyczne. Przestań brać to świństwo!
Stypmistrz
Stypmistrz 11.01.2022, 01:28
41 lat nowy rok samobój?
modlitwa
modlitwa 10.01.2022, 23:47
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju.
Amen.
ona
ona 10.01.2022, 22:42
znowu młody chłopak... co się dzieje...
Coś innego
Coś innego 11.01.2022, 18:37
Zabity, zamordowany
On
On 11.01.2022, 06:40
To podobno pobicie ze skutkiem śmiertelnym.
Olek
Olek 11.01.2022, 13:08
masakra ale to pewne ?
on do ona
on do ona 10.01.2022, 22:54
Jak to co. Pandemia.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA   HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA HA HA AH 10.01.2022, 22:37
KAZDY PODCHODZI DO ZYCIA OD *** STRONY HA HA AH ŚMIERĆ JEST NIEUNIKNIONA HA HA AH STRACH PRZED NIA TYLKO NAPEDZA CIOTY CO WAM CHCA FARMAKOLOGICZNIE PRZEDŁUŻYĆ ZYCIE A TO TYLKO FIKCJA HA HA AH https://youtu.be/kN5kqPRIDOE

Pozostałe