Został złapany z narkotykami w centrum Gryfina

  • 11.01.2022, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Został złapany z narkotykami w centrum Gryfina
Nie wiadomo czy to był skutek akcji wywiadowczej policji czy wpadka podczas kontroli. Coś jednak musiało zwrócić uwagę funkcjonariuszy, że przechodnia - dilera (?) z narkotykami, zatrzymano gdy przechadzał się po centrum Gryfina postanowili srwidować.

-Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 39-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze 7.7 grama- informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło dnia 10. stycznia 2022 r. ok. godz. 1.10 na ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mu
Mu 22.01.2022, 02:21
Tak jak Gabkowej posypiesz to wszystko zrobi nawet do domu zaprosi i da sie porzadnie Wyru*** ! Jestem jednym z wielu ktory mogl r9bic z nia co chce hehehehe
Mis
Mis 20.01.2022, 15:38
Ej [email protected] [email protected] tez lubie [email protected]śke hihihi
Chcesz namiar ? Konficfelu Ty tez chcesz ? ×
Pies
Pies 19.01.2022, 14:56
Czlowieku Ona pootrzebuje Calą koparke tematu a noe tylko 7,7 g uuuu
Okon
Okon 19.01.2022, 14:53
Trzeba Pozbyć sie jednego Kochasia bo zaraz wychodzi drugi hihihi
Grabek
Grabek 18.01.2022, 19:04
Jacek za malo mial to sie Wkur**ła i go podj***ła
Konficfel
Konficfel 19.01.2022, 19:57
Grabek tajniacy mają cię na oku wiem że jarasz maryśkę
Korkodyl
Korkodyl 20.01.2022, 16:06
I będę jarał
G
G 20.01.2022, 15:31
A kto to jest ten Grabek ???? A kto ma maryske dawac cyne
Dżeki
Dżeki 18.01.2022, 19:12
Jaki Jacek? Jack?
Krokodyl
Krokodyl 19.01.2022, 14:52
Z baraków kolo intermarche
Gorzki smak prawdy
Gorzki smak prawdy 19.01.2022, 19:51
Szkur.. ja brałem tam towar a to rozbełtane z krokodylem dziury w zębach mi się porobiły i wszystko mnie swędzi
arni  i warszwka  pyta
arni i warszwka pyta 18.01.2022, 18:01
kiedy zatrzymania na komisariacie policyjnych ćpunów
Bleee
Bleee 18.01.2022, 17:22
Ciekawe dlaczego w chwili zatrzymania nie byli razem ??
On
On 18.01.2022, 16:25
Jacek niosl dla G****ej lekarstwo i nie dotarł hahaha
Krokodyl
Krokodyl 18.01.2022, 16:23
Pewnie Anka Jacka wystawiła ot taka to miłość między nimi
Okon
Okon 18.01.2022, 16:23
Przeciez to A G***a wystawiła go*** !! To nie jest jej pierwszy anonim !!!
Jacek T. spie**** od tego konfid*** nie jestes pierwszy %-)
oeni
oeni 13.01.2022, 20:02
Czy przeszukano jego mieszkanie?
tajfun
tajfun 13.01.2022, 00:49
może od emki czyli mariusz...a czaj,,ki dostał towar do sprzedania albo od grada .
super
super 12.01.2022, 13:57
Bawo policja!!!!!!
gęg
gęg 12.01.2022, 22:08
bawo 1 bawo kuva
godzina dilerów
godzina dilerów 12.01.2022, 12:03
A co on o 1.10 w nocy mógł robić? Szedł od klienta?
Narkocydywa
Narkocydywa 12.01.2022, 00:45
Dobre prochy jak za starych
podejrzane
podejrzane 12.01.2022, 01:41
Skąd wiesz, że dobre prochy?
Nie konfident
Nie konfident 11.01.2022, 19:17
Pewnie miał 8 g. ,Ale 0,3 g. Komuś odsprzedał...śmiech na sali co wy tu piszecie ..Diler dobre..
Konfident Gryfiński
Konfident Gryfiński 11.01.2022, 21:37
Moze tobie łajzo
Spokojnie
Spokojnie 11.01.2022, 19:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec.
Knagulec. 11.01.2022, 19:12
2020 - Szczepionka chroni przed zachorowaniem w 100%! 2021- Szczepionka może i nie chroni przed zachorowaniem ale przynajmniej przejdę łagodnie! 2022 - Szczepionka *uja daje ale dzięki niej mogę uzyskać przepustkę na wyjście do sklepu, lasu i podróż w obrębie województwa! 2026- szczepionka co miesiąc przed podpisaniem listy płac.

tylko odwyk
tylko odwyk 12.01.2022, 12:04
Knagulec z kropka przestań brać bo ci już mózg zlasowało.
Knagulec
Knagulec 12.01.2022, 21:55
Jest zmartwiony,bo mu starą kolysze
Skóś