Wpadł na Łużyckiej i stracił prawko

  • 13.01.2022, 09:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadł na Łużyckiej i stracił prawko Fot. Policja
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW. Wówczas okazało się, że 21-letni kierujacy, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości.

Badanie alkomatem wykazało 0,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło 12 stycznia 2022 r. o godz. 21:00 w Gryfinie na ul. Łużyckiej. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Samochodzik
Pan Samochodzik 15.01.2022, 19:44
Teraz można dostać większy mandat niż wart jest samochód.
Karina
Karina 15.01.2022, 23:07
To jeździj zgodnie z przepisami!
Guliwer
Guliwer 15.01.2022, 14:40
Mam dużego fifraka
TUMANOWICZ  ANDRZEJ HA AH AH WNUK WIECZOREKA
TUMANOWICZ ANDRZEJ HA AH AH WNUK WIECZOREKA 13.01.2022, 19:07
A WIECIE CO JEST NAJCIEKAWSZE ZE USTALIŁEM ADRESY ZAMIESZKANIA PRZEZ POLICJĘ ZA NIECAŁY TYSIAC A DETEKTYW WZIAŁ BY Z 5 KOŁA MINIMUM HA HA AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 13.01.2022, 18:15
POBUJAŁEM SIE U WAS W KOMENDZIE Z RACJI TEGO ZATRZYMANIA W MIELENKU popaliłem głupa jak zawsze bo to lubię sprawdzam tak kto dla kogo pracuje stara szkoła słóżb HA HA AH I MAM PEWNE PRZEMYSLEMIA HA HA AH ZA POPRZEDNIEGO KOMENDANTA TO BYŁ JAKO TAKI LUZ DLA KOBIET WCZESNIEJSZE CIOTY NIC I JEDNO CO MNIE UDERZA JAK MOZNA BYĆ CYNIKIEM I GRAĆ W TEATRZYKU SOROSA I SPÓŁKI PT STRAJK KOBIET JAK TO INICJUJĄ PEDAŁY HA AH AH Z TZW UTOPI PLATONA ps czy prawojazdy moje było tego warte odpowiem tak bo nikt powtarzam nikt nie złapał mnie na drodze jadacego pijanym a domniemania i spostrzezenia okreslajace ilosc spozytych promili zostawmy dla sadu ub wieczorka ha ha ah ps panie komendancie marcinek wieczorek coś postawił ha ha ah
Okoń
Okoń 13.01.2022, 10:59
Kolejny trafiony tak trzymać
góral niskopienny
góral niskopienny 13.01.2022, 10:50
Ciężko mi sobie wyobrazić jakim trzeba być dzbanem i imbecylem żeby mieć tyle alkoholu i wsiadać za kierownicę, normalnie imbecyl z poziomem górzystym
NIE WIEM CZY  ON JEST Z  GÓR  MOZE  TENJ SYNAJ
NIE WIEM CZY ON JEST Z GÓR MOZE TENJ SYNAJ 13.01.2022, 14:56
ZAPYTAJ SIE OFICERA Z KOMENDY W GRYFINIE https://wiadomosci.onet.pl/szc…
czujki
czujki 13.01.2022, 10:48
No cóż nawet zawodowym się zdaża, co takich powinna cechować nadwyraz czujność
psiarnia jedna
psiarnia jedna 13.01.2022, 10:29
Ubeckie zomolki wyczaiły go pegasusem
na Łużyckiej
na Łużyckiej 13.01.2022, 09:59
Jest kilka miejsc gdzie się czają policjanty.
hamburgery
hamburgery 13.01.2022, 10:20
To zależy czy dniem czy nocą.

Pozostałe