Śmieci w nowym gryfińskim ładzie [skarga czytelniczki]

  • 13.01.2022, 15:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmieci w nowym gryfińskim ładzie [skarga czytelniczki]
Dlaczego w gminie Gryfino tak wyglądają śmietniki?! Ostatni raz śmieciarka była przed świętami!- skarżą się mieszkańcy gminy Gryfino.

Na naszą skrzynkę mailową [email protected]l otrzymaliśmy zdjęcia od czytelników.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfiński ład
gryfiński ład 17.01.2022, 00:42
Zakłamany bumistrz, którego skalę obłudy powinni uwiecznić w Księdze Rekordów Guinessa.
ryba
ryba 15.01.2022, 14:51
Tu akurat śmieci się wysypują, a ja ostatnio dopadłem jednego co podrzucił worek pod śmietnik i zamierzał dać dzidę. Próbował się tłumaczyć, że klucza nie ma , po czym obszedł blok , wsiadł w furę i centralnie zwiał. Pewno tłusty kot z domków jednorodzinnych , bo same plastikowe butelki podrzucił. Może ktoś z sąsiadów radnego Zwolińskiego??????
tak było w pewnym mieście:):):)
tak było w pewnym mieście:):):) 15.01.2022, 19:17
Ty uważaj, bo jak jeden złapał podrzucającego śmieci, to stracił pracę, a potem adwokaci z firmy zatrudniającej podrzucającego ciągali go po sądach!!!
jak nic
jak nic 15.01.2022, 19:42
To jakaś szuja.
tadek
tadek 15.01.2022, 09:59
a za śmieci płacimy kwoty szalone,nie zużywajcie tyle wody to śmieci będzie mniej,jeszcze jedna podwyżka za wywóz śmieci to będą wywozić raz w roku.
I CO  NIE  JEST TO KABARET
I CO NIE JEST TO KABARET 15.01.2022, 16:02
TADEK TO JEST PIC TE SMIECI SE ROBIĄ PDWYZKI HA AH AH ZA TE SMIECI
Opolska
Opolska 15.01.2022, 06:29
Niech straż miejska posprząta bo i tak nic nie robi.
ryba
ryba 15.01.2022, 14:49
i tu niespodzianka, bo dziś widziałem przy moście mandaty za szybą 2 pojazdów- chyba w nocy powkładali, aby nie było widać , który to strażnik. Pozdrawiam właściciela Torana i Astry, co pozostawili auta na przejściu dla pieszych. Trzeba mieć strasznego farta, aby u nas od SM dostać mandat. Wyślijcie totka
UM Gryf
UM Gryf 14.01.2022, 10:27
Naczelnik hihi przecież on nie ma zielonego pojęcia o niczym. Tylko donosi burmistrzowi M!!!
Marek
Marek 14.01.2022, 09:22
Może wypowie się Pan naczelnik gospodarki komunalnej, coraz częściej takie sytuacje, a reakcji brak. Mniej plotkowania więcej działania!
paragraf
paragraf 14.01.2022, 10:01
To Sawaryn bierze za to pieniądze aby organizowac sprzątanie gminy. On powinien za to odpowiedzieć.
Olek
Olek 14.01.2022, 07:40
Witam.
Ja nie rozumiem jednego.
Czy tym pracownikom chce sie sprzątać ten syf bo przyjezdzają raz kiedy zamiast raz w tyg podjechac wrzucic i chociaz porządek by mieli. a tak lezy to miesiac wrony rozwala bezdomni rozwala pozniej zamiast 5min ogarnać temat stoja tam pol godziny bo trzeba to wszystko sprzątnąć.

Pozdrawiam
Aneta
Aneta 14.01.2022, 00:05
Reklama PUKu. To nowy rodzaj marketingu?. Im gorzej tym lepiej.
kiedyś nie do pomyślenia
kiedyś nie do pomyślenia 14.01.2022, 00:33
"Reklama" rządów tercetu. Do tego doprowadzili.
udowodnione
udowodnione 13.01.2022, 22:02
Miasto nie ma gospodarza, a to tylko skutek.
Jadwiga
Jadwiga 14.01.2022, 10:49
do udowodnione: Oj nie ma co widać gołym okiem.
Knagulec
Knagulec 13.01.2022, 19:10
Naturalne środowisko knagi i gumowca
śmietnik przy urzędzie
śmietnik przy urzędzie 13.01.2022, 18:05
Niech ludzie zaczną nosić swoje śmieci do pojemnika przy urzędzie, tego samego do którego burmistrz przywoził swoje śmieci. Szybko zrobią porządek w temacie
Anka
Anka 13.01.2022, 17:55
Ale pieniążki to Gmina bierze wstyd.
Teresa
Teresa 13.01.2022, 16:27
Jaki pan taki kram.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13.01.2022, 17:34
KRAM JEST BOGATY NIE MYL POJĘĆ JAKI BOGATY KRAM TACY ZŁO DZIEJE DZIEJE SIĘ W POLINIE ZŁO SIĘ DZIEJE A ILE OWIEC DO WYSTRZYŻENIA HA HA AH JECHOWA JE I CHOWA HA HA HA
Tereska