Autobus nie przyjechał, bo... zamarzł

  • 13.01.2022, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus nie przyjechał, bo... zamarzł Fot. igryfino (arch.)
W środę 12 stycznia 2022 r. o godz. 5.37 nie odjechał autobus z placu Barnima w Gryfinie do Dolnej Odry. Kolejny był dopiero o godz. 6.15. Nasi czytelnicy pytają co się stało? Czy to jest jedyny przypadek braku kursu? - zapytaliśmy PKS w Szczecinie. Dzisiaj otrzymalismy odpowiedź, którą przedstawiamy poniżej.

Informujemy, że dnia 12.01.2022 z uwagi na niską temperaturę, w pojeździe który miał wykonać kurs o godzinie 4:50 ze Szczecina zamarzł układ pneumatyczny, uniemożliwiając wykonanie wskazanego kursu. Przepraszamy za problemy związane z brakiem autobusu.

Z wyrazami szacunku
Paweł Sadowski
PKS Szczecin

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a
a 17.01.2022, 09:35
Taki mamy klimat
niestety
niestety 17.01.2022, 09:47
Taki mamy tercet, który nasze pieniądze przeznacza na śmieciowe umowy.i nie potrafi wyegzekwować prostych zapisów.
serce
serce 16.01.2022, 20:04
Dobrze że mój ukochany ochroniarz z biedronki przychodzi na czas, jest taki cieplutki...
miki
miki 16.01.2022, 19:59
Bez przerwy się spóźniają, nie ma dnia żeby jechały punktualnie
Maria waracka
Maria waracka 15.01.2022, 09:07
Ta linia to pomylka. Na trasie Gryfino zydowce jezdze systematycznie chodzi mi o przystanek kolo dzialek skoro linia zmienia trase to dlaczego kolo biedronki jest przystanek do Szczecina a kolo dzialek nie dlaczego ja maza kazdym razem schodzic na szczecinska a dodam ze jestem z weltynia i dojerzdzam rowerem do gryfina i na dzialce zostawiam rower
Zaprawka
Zaprawka 14.01.2022, 06:17
To jeśli własna zaprawka to służę swoim przepisem:
2 łyżeczki od herbaty, herbatki junan w listkach lub innej liściastej
3 łyżeczki rodzynek
5 sztuk śliwek suszonych
5 sztuk moreli suszonych
1 laska wanilii
całość zalewam alkoholem 40/45% w 0,5 litrowej butelce, odstawiam na 2 tygodnie codziennie wstrząsając buteleczką, na koniec przepuszczam przez filtr z ekspresu do kawy i gotowe.
Jeśli lubisz słodkawy posmak możesz na koniec doprawiania dodać odrobinę miodu, pozdrawiam
kurant
kurant 14.01.2022, 10:06
I prowadzisz po tym auto? Czy ciebie prowadzi?
wiadomo
wiadomo 13.01.2022, 21:27
Zima to zima.
Xx
Xx 13.01.2022, 21:00
Ciągle problemy są
embi
embi 13.01.2022, 20:15
A kiedy i kto weźmie sie w końcu za pseudo kierowcow ktorzy zastawiaja wjazdy do budynkow tego rozmiaru i ani straz ani inne sluzby nie maja jak podjechac
Knagulec
Knagulec 13.01.2022, 19:08
Przegumować autobus
Klub pajacyka
Klub pajacyka 13.01.2022, 19:07
Jakiś facet oblewa ludzi wrzątkiem a drugi benzyną i krzyczy że rzuca zapałkę Masakra facet płacze że się boi
kocyk Nikitinskiego
kocyk Nikitinskiego 13.01.2022, 18:31
Trzeba było go czymś przykryć.
ryba
ryba 13.01.2022, 18:26
hahaha, wynika z tego że w całej bazie PKS był tylko1 autobus -zapewne jak wszystkie stary grat
coś nie gra
coś nie gra 13.01.2022, 16:40
Przecież nie było specjalnie dużych mrozów i mimo wszystko zamarzł??????

Pozostałe