
W październiku 2022 r. w Muzeum Sztuki Współczesnej zaplanowano premierową prezentację wystawy czasowej „Wielka inflacja na Pomorzu Zachodnim (1922–1923) – w stulecie wydarzeń”.
Autorami wystawy są Genowefa Horoszko i Mieszko Pawłowski. Twórcy prezentacji chcą spojrzeć na pieniądz kryzysowy z szerokiej perspektywy. Monety i banknoty to również obiekty artystyczne, odzwierciedlające epokę, w której powstały. Istotne jest też zwrócenie uwagi na treści kryjące się w mało interesującej z pozoru kompozycji stempla czy płyty.
W ramach ekspozycji będzie można prześledzić zmiany zachodzące w życiu społecznym i kulturalnym Pomorza. Tło dla zaprezentowanych numizmatów stanowić będą grafiki, obrazy i reprodukcje dzieł sztuki.
RYP TYLIANIE CO 100 LAT ROBIA CYKLICZNY RESET BYDŁA HA HA AH ŻEBY SIĘ CZASEM CZEGOŚ NIE DOROBILI HA HA AH WAMPIRY PO ADRENOCHROMIE JAK HRABIA VON KROLOCK TAK MAJĄ ZIEMIA JEST POD OKUPACJA RYP TYLIAN HA HA AH TZW OBOJNIAKÓW TERZA BEDZIE PRAWDZIWY ARMAGEDON HA HA AH 13*52 676 2024/2025 PRAWDZIWA APOKALIPSA
Mam nadzieje, ze wystawa zawiera takze element edukacyjny. Trzeba tlumaczyc suwerenowi, ze dobrobyt bierze sie z pracy, ktora generuje realne dobra, a rozdawanie pustego pieniądza nie zapewni bogactwa, a wrecz doprowadzi do skrajnej biedy.
Jak zryje ozczedności to się niektórzy opamiętają.