Tak Marka Gwiazdę pożegnali koledzy i koleżanki

  • 15.01.2022, 17:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak Marka Gwiazdę pożegnali koledzy i koleżanki
-Nasza obecność pokazuje, jak ogromną tragedią jest Twoja niespodziewana śmierć - mówili na cmentarzu koledzy pobitego na śmierć Marka Gwiazdy.
Oprócz pożegnania w imieniu rodziny, jako drudzy zabrała głos delegacja kolegów i koleżanek ze szkoły w Gryfinie. Jednak nie działał wówczas mikrofon i tylko ci stojący najbliżej słyszeli słowa pożegnania. Nie nagrało się to też na naszą kamerę. Mowę pogrzebową otrzymaliśmy od jednego z kolegów śp. Marka Gwiady. Tekst udostępniamy w fotogalerii.
 
Ostatnią drogę śp. Marka Gwiady relacjonowaliśmy tu:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ona
Ona 21.01.2022, 22:34
Dlaczego sprawcy nie są zatrzymani??!!!
#tematdlauwagi
#uwagatvn
kol.
kol. 19.01.2022, 22:36
Każdy kto go znał na swój sposób go pożegnał. Ja też.
VELUX
VELUX 17.01.2022, 08:39
ale co się w ogóle stało ? Ten który go zabił już siedzi ? Grozi mu dożywocie ? Lepiej niech po drogach nie chodzi, bo jeszcze ktoś może go niechcąco uszkodzić. Śmierć za śmierć ? Czy to jest dostateczną kara ? Nie...! bo po śmierci czuję się ukojenie w świecie duchowym. On nie zasługuje na to, musi być ukarany więzieniem, ale żeby długo posiedział, bo tego co zrobił niestety odwrócić się nie da. Mógłby ktoś go *** trochę przed więzieniem, żeby nie było lajtowo.
KMKUTYB ASIE
KMKUTYB ASIE 17.01.2022, 22:09
NAKRĘCIŁEŚ MNIE HA HAAHJA
OLI
OLI 16.01.2022, 21:14
Nic mu juz życia nie wroci ! Ale moze niech sie stanie to poczatkiem konca tych układow... Ludzie teraz zyja w strachu
pytam poważnie
pytam poważnie 16.01.2022, 21:46
Kto kogo kryje i dlaczego?
Cyna
Cyna 16.01.2022, 18:51
Dziwię się, że w ludziach jest tyle jadu i nienawiści. Wiem, że to rzeszowiaki i ościenne pipidówy głównie zioną ogniem. Znałem kiedyś rzeszowiaka i nigdy nie chcę więcej znać.
zamilcz prymitywie
zamilcz prymitywie 16.01.2022, 21:47
Cyna z tego tylko wynika, zę jesteś ksenofobicznym bucem bo oceniasz kogoś po miejscu zamieszkania.
;(
;( 16.01.2022, 00:06
Jemu już nic nie trzeba!
Do wystarczy ___ Ropczyce
Do wystarczy ___ Ropczyce 15.01.2022, 23:02
Oszczędzić to mogli jemu życie, tak cenne.
A ty "żono" Oszczędź sobie.
I to nie rodzina,przykro mi,
Marek mial mnóstwo przyjaciół, znajomych. Dopóki winni Jego śmierci nie ponosą należytej kary, nie damy im żyć...
Bądźmy razem 20 stycznia o 18:00 w Farze na Mszy, tylko tak możemy pokazać jak nas poruszyła, śmierć niewinnego człowieka
Nie czytaj jak Ci nie odpowiada
Marie
Marie 15.01.2022, 23:10
Jako znajoma Marka - dziękuję za inicjatywę dot. mszy w intencji jego tragicznej śmierci.
Nie będę mogła być z Wami fizycznie - ale modlitwa i sercem będę z Wami...
Jeszcze raz - dziękuję!
Wystarczy
Wystarczy 15.01.2022, 22:48
Rozumiem żal rodziny...
Rozumiem ból po utracie bliskiej osoby...
Rozumiem te trudne pożegnanie...
ALE NIE ROZUMIEM TEJ SZOPKI KTÓRĄ ODWALA CALA RODZINA W MEDIACH I NIE TYLKO NAPRAWDĘ WYSTARCZY!!!!!
Ropczyce
Ropczyce 19.01.2022, 17:53
I powinna to nagłośnić w mediach bo osoba która to zrobiła i *** patrząca jak katują *** chodzą po Ropczycach jakby nigdy nic się nie stało! Może właśnie nagłośnienie sprawy przez telewizję coś ruszy i winni smierci tego młodego człowieka trafia za kratki
Ja
Ja 16.01.2022, 13:26
To Ty buraku jeden odwalasz szopkę pisząc taki komentarz!!!! Mam nadzieję, że nigdy w swojej rodzinie nie doświadczysz takiej tragedii!!!!
Koleżanka
Koleżanka 16.01.2022, 09:08
Wystarczy: uważasz, że to szopka? To omijaj posty dotyczące Marka i głupio nie komentuj. Marek zasłużył na prawdę i na ukaranie winnych jego śmierci.
Marie
Marie 15.01.2022, 22:59
Masz jakiś wewnętrzny lub zewnętrzny przymus, by wchodzić na info dot. tragicznej śmierci Marka?
Nie interesuje Cię to?
No to Twoja sprawa!
Więc tym bardziej idź gdzie indziej i czytaj i komentuj to, co wg Ciebie zasługuje na uwagę!
Innych zostaw w spokoju!

Jarek
Jarek 15.01.2022, 22:55
Wystarczy, czyją rodziną? Twoją rodziną? To wpłyń na swoich i przestańcie.
NieJestemRobotem
NieJestemRobotem 15.01.2022, 22:09
No dobrze ale kim on był żeby aż tak się z tym afiszowac?
Ja
Ja 19.01.2022, 17:54
A Ty kom jesteś żeby udzielać się w tym temacie!!!! Winni za kratki!!!!
koleżanka
koleżanka 16.01.2022, 21:59
Był kimś bardzo ważnym - DOBRYM CZŁOWIEKIEM
JestemRobotemInteligetnym
JestemRobotemInteligetnym 15.01.2022, 22:47
NieJesteś zbyt inteligentny, jeśli nie wiedz, że ważniejsze kim był zabójca czy zabójcy. Kumasz 22.09?
kol.
kol. 15.01.2022, 20:17
Niech Ci ziemia lekką będzie..
oko za oko
oko za oko 15.01.2022, 19:59
mam nadzieje ze policja aresztuje morderców . zona jest w to zamieszana ?
separacja
separacja 15.01.2022, 20:15
Oko: Twoja żona w to zamieszana?
Państwo po pisiemu
Państwo po pisiemu 15.01.2022, 19:46
Kochanek szlachtował, baba za nogi trzymała. Policja nic nie dostrzegła a prokurator nie wiedziała. Śpital nikogo nie powiadomił.
Smutna sprawa.
Smutna sprawa. 15.01.2022, 19:05
Baardzo współczuję rodzicom..Stracili syna i pewnie kontakty z wnuczką też pod znakiem zapytania.... Być może i ja stracą jak się matka o to postara..
Marie
Marie 15.01.2022, 22:47
Tak, to jest drugi wymiar tej tragedii dla rodziców Marka i dla jego jeszcze małej córeczki...
Mam nadzieję, że sprawy tak się potoczą, że to rodzice lub brat zostaną rodziną zastępczą dla córeczki Marka , a nie najbliżsi ze strony matki.
Maciej
Maciej 15.01.2022, 19:23
do Smutna, tak pesymistycznie bym tego nie widział.
O Q rwa Pisie prawo
O Q rwa Pisie prawo 15.01.2022, 19:47
Takie jest prawo pisu.
ale...
ale... 16.01.2022, 00:14
czas rozpraw się wydłuża, chaos w sądach, prokuratura niewydolna - najgłośniejsze sprawy latami nie mogą trafić do sądu...
Marie
Marie 15.01.2022, 23:31
Oto "prawo pisu"

1. Ustawa wprowadzająca zakaz odbierania dzieci rodzicom z powodu biedy uchwalona
Sejm uchwalił w czwartek zmiany w Kodeksie rodzinnym i opiekuńczym wprowadzające zakaz odbierania dzieci rodzicom wyłącznie ze względu na złe warunki ekonomiczne i bytowe rodziny.
2. Skuteczna skarga kasacyjna Prokuratora Generalnego. Dziecko nie zostanie wydane do Niemiec
3. Ścigana ENA matka nie zostanie wydana Holandii. Po interwencji Ziobry
4. Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, zablokował wydanie Holandii matki wraz z piątką dzieci. Taką decyzję wcześniej wydał Sąd Okręgowy w Rzeszowie.
Jak wynika z informacji przekazanych przez Prokuraturę Krajową, kobieta była ścigana europejskim nakazem aresztowania. Kobieta jest obywatelką Holandii. Do Polski przyjechała wraz z piątką swoich małoletnich dzieci. Była do tego zmuszona, bo jej były mąż ją maltretował, znęcał się również nad ich czwórką wspólnych dzieci.
Podrzucić więcej, czy sam/a znajdziesz?
ale...
ale... 16.01.2022, 00:13
Podrzuć o tragedii mordowanych i maltretowanych noworodków - bo rodzice podobno "najlepsi ci, co spłodzili"...
I o tym, że wciąż pokutuje przekonanie, że "mamusia" to najlepsze dla dziecka - choćby to była oprawczyni...
Marie
Marie 15.01.2022, 23:01
Piszesz, żeby pisać?
Podaj to "prawo pisu"
Ja
Ja 15.01.2022, 18:38
Miło
hmm...
hmm... 15.01.2022, 18:22
Są dwie szkoły takich przemów: jedna zeby zwracac sie do zmarłego, a druga, że do rodziny i bliskich.
Robcio
Robcio 15.01.2022, 22:49
Przede wszystkim powinna ona skupiać się na zmarłym – jego życiu, cechach charakteru, dokonaniach, a nie przyczynie śmierci.
Ona
Ona 16.01.2022, 09:00
Robcio: nie podoba się to nie czytaj, kto Ci każe
Sauron
Sauron 15.01.2022, 18:06
Co to jakiś bohater narodowy ?Codzienie są zgony a tu ......jakąś celebracja
Aaaaaa
Aaaaaa 19.01.2022, 18:02
Buraku jeden zgony to są naturalne a tu jest zgon na skutek pobicia. Czego nie rozumiesz???? Ręce opadają!!!
Koleżanka
Koleżanka 15.01.2022, 19:57
Marek nie był bohaterem narodowym, ale był dobrym człowiekiem, zawsze chętnym do pomocy, który pokochał nieodpowiednią kobietę. Mam szczerą nadzieję, że sprawa zostanie nagłośniona w całej Polsce, a winni odpowiedzą za zabójstwo Marka. Panie Sauronie, jeżeli nie podobają się Panu posty dotyczące Marka to proszę je omijać, a nie głupio komentować. Pozdrawiam.
Tymek
Tymek 15.01.2022, 21:47
Ten sauron to pisiorek na etacie mający za zadanie szerzenie propagandy i jest sflustrowany brakiem odpowiednich artykułów.
kicia
kicia 16.01.2022, 21:20
a co do śmierci Marka ma PIS??
ziober
ziober 16.01.2022, 21:49
Kicia ty z drzewa spadłaś? Przecież prokuratura jest upartyjniiona.
obserwator nadodrzański
obserwator nadodrzański 15.01.2022, 18:41
S, to nie był zwykły zgon tylko morderstwo. A do tego jeszcze bezczynność służb i instytucji. Ta rana jest cały czas świeża i taka będzie dopóki sprawy nie zostaną wyjaśnione.
dokładnie
dokładnie 15.01.2022, 19:17
Na razie okoliczności zdarzenia "pozostają tajemnicą", ale efekt jest znany i tragiczny.
as
as 15.01.2022, 17:59
dobra mowa

Pozostałe