Skutek przeładowanych kontenerów - list czytelnika

  • 17.01.2022, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Skutek przeładowanych kontenerów - list czytelnika czytelnik
Kamyczek do ogródka PUK-owi, który notorycznie nie sprząta cmentarza w Gryfinie. Ciekawe, bo temat dotyczy również tej dolnej części, a tam przecież pochowani są najbliżsi naszego Burmistrza.

Kontenery tak przeładowane, że wiatr śmieci po całym cmentarzu porozrzucał.

czytelnik

Na dowód w fotogalerii zdjęcia przysłane przez czytelnika.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bistro
bistro 20.01.2022, 22:10
Tak się kończy każdy monopol
cichodajka
cichodajka 20.01.2022, 06:11
Znowu dałam jakiemuś panu z PUK ACZU i jak dobrze liczę to już 6 w tym tygodniu. Ta strona jest boska bo zawsze tysiące chętnych.
Aurela
Aurela 17.01.2022, 18:16
Wstyd. Po prostu WSTYD!!! Gdzie jest zarząd gminnej spółki? Cmentarz zmienia się w wysypisko.
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 20.01.2022, 10:12
TERAZ JEST AKCJA ZIMA WOJTEK DŁUGOBORSKI DORABIA DO EMERYTURY W OSP BO MU NIE STARCZA DO PIERWSZEGO JAK GOWINOWI HA AH AH
Knagulec
Knagulec 17.01.2022, 16:50
Naturalne środowisko knagi i gumowca
Dorota
Dorota 17.01.2022, 16:48
Jaki pan, taki kram 😡
Prezes
Prezes 17.01.2022, 16:17
Łodemnie z gabyneta tego nie widać.
Ciekawa
Ciekawa 17.01.2022, 15:34
A kto to teraz bierze pieniążki za nadzór właścicielski nad pukiem???

A w puku jest coś takiego jak rada nadzorcza?
Lop
Lop 17.01.2022, 15:10
Zastanawiam się dlaczego nie ma tam pojemników na plastiki. Albowiem 3/4 pojemników zajmują wypaline wkłady, które lądują na wysypisku nieprzetworzone.
Pol
Pol 17.01.2022, 18:58
wypalone wpkłady nie segreguje się jako plastik lecz odpad zmieszany, jest zabrudzony woskiem, olejem parafiną
wiadomo
wiadomo 17.01.2022, 15:08
Gryfino nie ma gospodarza.
nieJa
nieJa 17.01.2022, 16:23
jeszcze raz .to burmistrz te śmieci produkuje ..nie wstyd wam obywatele śmieci wynosić na cmentarz?
do sklerotyka, co powtarza a nic do niego nie dociera
do sklerotyka, co powtarza a nic do niego nie dociera 17.01.2022, 18:47
tobie tępaku można wiele razy powtarzać - jak z tymi tablicami na klepsydry a i tak nie zrozumiesz - burmistrz forsę bierze za nadzór!!!
I tylko podła istota może teraz tłumaczyć "nie jego kompetencja" 0 gdy za śp. Piłata pouczał że "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja to BURMISTRZ JEST GOSPODARZEM"...
Nie pamiętasz?

Pozostałe