Masz pytania dotyczące Polskiego Ładu? Darmowe porady

  • 19.01.2022, 14:14
  • Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy, Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Masz pytania dotyczące Polskiego Ładu? Darmowe porady
Masz pytania o zmiany w systemie podatkowym? Chcesz wiedzieć jaką będziesz dostawał pensję? Zastanawiasz się czy dotyczy Cię ulga dla klasy średniej? A może chcesz się dopytać o PIT-2 lub rozwiązania, dzięki którym rozwiniesz swój biznes? Te i inne pytania możesz zadać również przez formularz.

Na podatki.gov.pl i wiecejwportfelach.gov.pl oprócz sukcesywnie publikowanych informacji na temat podatkowych aspektów Polskiego Ładu, w tym przewodników i baz Q&A, dostępny jest formularz.

Formularz

Formularz jest bardzo prosty do wypełnienia. Wystarczy wybrać interesujący temat, wpisać pytanie i podać adres e-mail. Konsultanci Krajowej Informacji Skarbowej udzielą odpowiedzi w ciągu 48h.

Odnośnik do formularza

 

Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy, Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Inwalida
Inwalida 20.01.2022, 00:48
Jak odzyskać pieniądze na ulgę rehabilitacyjną i lekową ?
Ekonom
Ekonom 20.01.2022, 12:02
Piałem o tym problemie w komentarzach w zeszłym roku - wszyscy z niskimi dochodami, którzy do tej pory nie płacili podatków dzięki ulgom, teraz też ich nie zapłacą, bo kwota wolna.....
ale zapłacą 9% nieodliczalnej składki - suma sumarum będą 9% dochodów w plecy.
pisowcy liczyli na to, że ludzie uwierzą siermiężnej propagandzie i się nie pokapują. W sumie mieli rację, bo nadal wielu wierzy, że zyskają.
nieład
nieład 20.01.2022, 04:49
do Inwalida: Wycofując Polski Ład.
homo
homo 19.01.2022, 20:05
Dzieje się: Właścicielka pensjonatu Willa Muza z Buska-Zdroju nie zapłaci 8 tys. zł opłaty sądowej, a tylko 500 zł - postanowił Sąd Okręgowy w Warszawie. Hotelarka pozwała Skarb Państwa na 200 tys. zł. Stoi na krawędzi bankructwa, bo nie dostała wystarczającej pomocy od państwa w czasie lockdownów. Również w przypadku pozwów zbiorowych czterech branż postępowania sądowe nabierają tempa - dowiedział się money.pl. - Cała nadzieja w niezawisłych sądach - mówią poszkodowani przedsiębiorcy.
Tymek
Tymek 19.01.2022, 18:36
Jakie wpływy do budżetu państwa trafi z tego złodziejstwa
Jezdem Beata
Jezdem Beata 20.01.2022, 00:51
Tymku, spytaj się mamusi ona wie ale nie pamięta.
kajdaniarz
kajdaniarz 20.01.2022, 04:44
Ta od "nam sie po prostu należy?
nieJa
nieJa 19.01.2022, 20:10
podstawowe pytanie .w czyim umyśle narodził się ten polski nieład.
cóż
cóż 19.01.2022, 22:23
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze.
Gość
Gość 19.01.2022, 17:30
Mam jedno zasadnicze pytanie, kiedy orientacyjnie ten, kuźwa polski ład nas wykończy ***** ***.
Bezpaństwo czyli anarchia
Bezpaństwo czyli anarchia 19.01.2022, 15:19
Totalny chaos a urzędy skarbowe nie potrafią odpowiedzieć.
pytanie
pytanie 19.01.2022, 15:06
Proste pytanie, dlaczego ruski chaos nazwali dokładnie odwrotnie?
urz.
urz. 19.01.2022, 14:23
Czy urzedy skarbowe wiedzą już jak odpowiadać?

Pozostałe