Czy do naszych parafii przyjmiemy emigrantów

  • 8.09.2015, 19:02
  • Admin Admin
Czy do naszych parafii przyjmiemy emigrantów
-Niech każda parafia, klasztor i sanktuarium przyjmą uchodźców - powiedział papież Franciszek. Podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański ogłosił, że dwie rodziny uchodźców zostaną przyjęte w Watykanie. Głosy poprzedzające działania zmierzające do przyjęcia uchodźców padły już w Szczecinie i Chojnie. Uchodźców prawdopodobnie przyjmie sąsiedzkie miasto Schwedt. Co my na to? – weź udział w sondzie.
Prezydium Konferencji Episkopatu Polski we wtorkowym komunikacie ogłosiło, że Kościół katolicki w Polsce zrobi dla uchodźców wszystko, co w jego mocy, aby ulżyć ich dramatycznej sytuacji. Bogna Czałczyńska, prezes szczecińskiej Fundacji Czas Dialogu poinformowała, że zgłosiły się do niej dwie rodziny deklarujące chęć przyjęcia pod swój dach rodziny uchodźców.
 
O przyjęcie uchodźców zaapelował niedawno podczas Dni Integracji w Chojnie pastor Steffen Reiche. –Wola boska jest taka, aby wszyscy ludzie dzielili się między sobą i żyli w zgodzie. -Jest dla nas, chrześcijan boskim zaleceniem, aby myśleć i działać w kategoriach globalnej republiki, tak, aby podatki od tych najbogatszych umożliwiły godne życie ludziom w takich krajach jak Syria, Pakistan, Mali czy Albania - dodał Steffen Reiche.
 
Z niemieckich mediów czytamy, że ich kraj przyjął już ok. 25 tysięcy uciekinierów z Syrii. Kilkuset uchodźców prawdopodobnie zamieszka w Schwedt. Nasze pogranicze może wzbogacić się już wkrótce o nowych osadników na skalę jaką nie było od kilkudziesięciu lat.
 
Czy w swojej parafii pomożesz przyjąć uchodźców?
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (232)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lori
Lori 2 dni temu, 14:55

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { [email protected] } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: [email protected]

 Kareen williams
Kareen williams 25.02.2019, 16:42
Dzień dobry wszystkim, jestem Kareen Williams z Ally Financial Group Company. Jestem tutaj, aby dać ci szansę na otrzymanie zaufanej pożyczki, która może zostać zatwierdzona w ciągu 24 godzin .. Nie Inna organizacja działa szybko i przekazuje pożyczkę klientom, Ally Financial Group ułatwiła ci ... Email: Kareenwilliams2002 @ gmail .com Aby rozwiązać problemy finansowe dzisiaj ... Dziękujemy
Kuchno Ewa
Kuchno Ewa 11.02.2019, 05:14
Nazywam się Kuchno Ewa, jestem z Polski zamężna, szukam prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 3 miesiące i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i pod koniec dnia wzięli wszystkie moje pieniądze i zostawiły mi mniej pieniędzy, straciłem całą nadzieję, byłem zdezorientowany i sfrustrowany straciłem pracę i trudno jest wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałem nic robić, pożyczałem już firmy w sieci, więc pożyczyłem pieniądze od przyjaciel powiedziałem mu wszystko, co się stało, a on powiedział, że może mi pomóc, że zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc, że właśnie dostał od nich pożyczkę, on polecił mi, jak złożyć wniosek o pożyczkę, zrobiłem to, co mi powiedział Zastosowałem i nigdy nie uwierzyłem, ale próbowałem i ku mojemu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć własnym oczom, jestem szczęśliwy i bogaty dzisiaj i dziękuję Bogu, że takie firmy pożyczkowe takie jak ta wciąż istnieją w tym oszustwie gwiazd na całym świecie miejsca proszę doradzić wszystkim, którzy są w potrzebie pożyczki, aby przejść do pani Jorge Grace przez e-mail: ([email protected]) nigdy Cię nie zawiedzie

Kuchno Ewa
Kvithyll Frank
Kvithyll Frank 18.01.2019, 07:55
Czy masz jakieś trudności finansowe? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Kvithyll Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy wszystkie rodzaje usług kredytowych, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe, takie jak Pożyczka osobista, Kredyt konsolidacyjny, Venture Capital, Pożyczka dla biznesu, Kredyt edukacyjny, Kredyt mieszkaniowy przy niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Twoja satysfakcja finansowa jest naszym celem, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. WhatsApp: +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

E-mail: [email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 16.01.2019, 12:03
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
MICHEL
MICHEL 11.01.2019, 16:51
Cześć

Jestem prywatnym kredytodawcą
Jestem tutaj, aby pomóc ludziom, którzy walczą finansowo.
Moja oferta pożyczki jest prawdziwe i satysfakcjonujące.
Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio przez mój osobisty e-mail: [email protected]

Dziękuję
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 4.01.2019, 10:43
https://youtu.be/cd6LRo7PalY kto bedzie robił zamachy jak ciapatytch w polinie nie będzie ciapaci to narzedzie operacyjne do tworzenia konfliktu w celu uzyskania syntezy idąc sladami pieniedzy dotrze sie do prawdziwych zleceniodawców tego cyrku z uchodzcami ha ha ah
ajwaj aleluja  bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 4.01.2019, 09:26
LICHWA JEST ZAKAZANA W ISLAMIE HA HA AH czy te pożyczki są bezzwrotne tak jak pomoc dla tzw uchodzców ha ha ah wojna w syrii sie skończyła niech wracają do domów i odbudowują swoje kraje
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 4.01.2019, 04:21
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
Ks. MICHAEL KEVIN
Ks. MICHAEL KEVIN 12.11.2018, 16:15
Uwaga:

Czy poszukujesz PRAWDZIWEJ SPÓŁKI KREDYTOWEJ, abyś mógł otrzymać pożyczkę w wysokości od 10 000 do 10 000 000 euro (w przypadku pożyczki firmowej lub firmowej, pożyczki osobistej, pożyczki mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki na opiekę zdrowotną itp.)
A może odmówiono Ci pożyczki od banku lub instytucji finansowej z jednego lub drugiego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj realną pożyczkę finansową przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
MICHAEL KEVIN FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy "pożyczkodawcą kredytowym akredytowanym na poziomie międzynarodowym", który daje RZECZYWISTYCH KREDYTOM FINANSOWYM osobom i firmom o niskim oprocentowaniu 2% za pomocą ważnego dowodu osobistego lub paszportu międzynarodowego kraju w celu weryfikacji.
Nasza pożyczka Spłata rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty waha się od 3 do 35 lat.

DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKU O WIZĘ W CIĄGU 2 DZIEŃ ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego adresu e-mail: [email protected]


Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełne imię i nazwisko:____________________________
Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________
Czas trwania pożyczki: _________________________
Cel pożyczki: ______________________
Data urodzenia:___________________________
Płeć:_______________________________
Stan cywilny:__________________________
Adres kontaktowy:_______________________
Kod pocztowy miasta:__________________________
Kraj:_______________________________
Zawód:____________________________
Telefon komórkowy:__________________________

Wyślij zapytanie o natychmiastową odpowiedź na: [email protected]

Dziękuję Ci

C.E.O. Ks. MICHAEL KEVIN
MICHAEL KEVIN FINANCIAL LOAN FIRM
Email: [email protected]
Jean Carlos
Jean Carlos 9.11.2018, 06:06
CZY POTRZEBUJESZ KREDYTU, JEŚLI TAK ZASTOSUJE SIĘ TERAZ .. E-MAIL: [email protected]
Robert Antony
Robert Antony 26.09.2018, 11:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Seweryn Kwiatkowski
Seweryn Kwiatkowski 23.09.2018, 19:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

MARIA HEINZE
MARIA HEINZE 28.08.2018, 13:50
Cześć,
Jestem panią Marią Heinze, pożyczkarką prywatną, która daje ci możliwość pożyczki na całe życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę długów i potrzebujesz pożyczki na zwiększenie swojej działalności? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub pożyczki hipotecznej? Coś więcej? jesteśmy tutaj, aby położyć kres wszystkim twoim problemom finansowym. Pożyczamy pieniądze ludziom potrzebującym pomocy finansowej oraz tym, którzy potrzebują pieniędzy, aby opłacić rachunki i zainwestować w biznes. Nasza stopa procentowa wynosi 2% i chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że możemy zapewnić niezawodną i korzystną pomoc i chętnie zaoferujemy Ci pożyczkę. Skontaktuj się z nami przez e-mail pod adresem:
([email protected])
prof
prof 17.07.2018, 16:33
Witam, jesteśmy obecnie w potrzebie 2 dawców nerki na przeszczep nerki w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
Skontaktuj się z nami w sprawie oddawania krwi, otrzymasz odszkodowanie.
Cena nerek: $450 000,00
Rekompensata za oddawanie krwi: $30 000,00
Skontaktuj się z nami na WhatsApp: + 17609739428
Dodaj nas na Hangout: [email protected]
NORTION LOAN CONSULTANT
NORTION LOAN CONSULTANT 12.06.2018, 12:28
Dzień dobry,

  Uzyskaj pożyczkę w wysokości 2,5% dzięki NORWEGOWANEMU KONSULTANTOWI, jest to łatwe, szybkie i bezpieczne.

INFORMACJE KONTAKTOWE

E-MAIL: [email protected]

TELEFON: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Miłego dnia
hassan
hassan 14.05.2018, 01:28
witam, potrzebujemy 5 dawców nerki za rozsądną kwotę 550 000 $ w trybie pilnym.
zainteresowana osoba powinna natychmiast skontaktować się z nami.
email: [email protected]
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 13.05.2018, 05:36
Witam mojego dobrego obywatela Polski, mieszkam w Warsaw Polski, gdzie mieszkam z żoną i dziećmi, dziś chcę powiedzieć wszystkim, że globalna firma tymczasowa jest prawdziwa, ponieważ właśnie wypłacam moją pożyczkę w wysokości 120 000,00 dolarów dzisiaj iw ciągu 12 godzin i skontaktuj się z nimi, gdy będziesz potrzebować jakiejkolwiek pożyczki. skontaktuj się z e-mailem ([email protected]), aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać pożyczkę i łatwo rozwiązać problemy.

Mendoza
dennis mark j
dennis mark j 10.05.2018, 04:02
Złóż wniosek o pożyczkę szybką decyzją z dolarów do banków teraz i
zorganizuj swoje pieniądze w dwie minuty za odebranie nas lub wysłanie
e-mail do [email protected]
Drogi Kliencie
Czy szukasz szybkiej gotówki w ciągu 48 godzin
witamy w Dennis Mark J, firmie pożyczkowej. oferujemy pożyczki dla osób w
zły kredyt, student szukający pomocy finansowej i cel
pożyczka jako
1: House Loan,
2: Kredyty samochodowe,
3: Pożyczka szkolna,
4: Pożyczki biznesowe i osobiste oraz wiele innych pożyczek.

Z 1-50 lat okresu spłaty do dowolnej części świata,
wszystko tu zgodziło się, zły kredyt ok, a nawet niski kredyt OK.
Udzielamy pożyczek od 1000 do 50 000 000 USD. Nasz
Pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem
tracąc sen w nocy martwiąc się o to, jak uzyskać pożyczkę kredytową? Są
obgryzasz paznokcie szybko? Zamiast bić się,
sir dennis mark j firmy pożyczkowe mają ekspertów, którzy mogą ci pomóc
aby zatrzymać swoją historię złych kredytów, aby odkryć zwycięstwo i lepsze rozwiązanie
jest naszą misją.

* Czy jesteś wyciśnięty finansowo?
* Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub firmowych do różnych celów?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz jeden z powyższych problemów, możemy Ci pomóc
ale chcę, żebyś zrozumiał, że pożyczamy odsetki
stopa 3%.

* Pożycz wszystko do 50 milionów USD.
* Wybierz od 1 do 50 lat, aby spłacić.
* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Warunki elastycznej pożyczki.

Wymagani kredytobiorcy.
1) Imię i nazwisko: .............
2) Kraj: ............... ..
3) w celu rozwiązania: ...................
4) Stan: ..................
5) Płeć: .................. ..
6) Stan cywilny: .........
7) Zawód: ............... ..
8) Numer telefonu: ...............
10) Miesięczny dochód: ...............
11) członkowie rodziny: ............... ..
12) kwota pożyczki Potrzebne: ............
13) Czas trwania pożyczki: ............... ..
14) Pożyczka Cel: ............

Po wypełnieniu powyższego formularza wyślę Ci moje warunki pożyczki i
 warunki, abyśmy mogli kontynuować.
Będę oczekiwał na wiadomość od ciebie, więc kontynuuj. z szacunkiem
Skontaktuj się z nami na [email protected]
powinieneś wypełnić formularz powyżej i odesłać kopię z powrotem.
Roseline Clinton
Roseline Clinton 16.04.2018, 16:52
Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej?
Nasza firma to legalna firma.
Udzielamy pożyczki dowolnej osobie i spółce po 2% stopie procentowej.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: [email protected]

Pozostałe