Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Czy do naszych parafii przyjmiemy emigrantów

  • 08.09.2015, 19:02
  • Admin Admin
Czy do naszych parafii przyjmiemy emigrantów
-Niech każda parafia, klasztor i sanktuarium przyjmą uchodźców - powiedział papież Franciszek. Podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański ogłosił, że dwie rodziny uchodźców zostaną przyjęte w Watykanie. Głosy poprzedzające działania zmierzające do przyjęcia uchodźców padły już w Szczecinie i Chojnie. Uchodźców prawdopodobnie przyjmie sąsiedzkie miasto Schwedt. Co my na to? – weź udział w sondzie.
Prezydium Konferencji Episkopatu Polski we wtorkowym komunikacie ogłosiło, że Kościół katolicki w Polsce zrobi dla uchodźców wszystko, co w jego mocy, aby ulżyć ich dramatycznej sytuacji. Bogna Czałczyńska, prezes szczecińskiej Fundacji Czas Dialogu poinformowała, że zgłosiły się do niej dwie rodziny deklarujące chęć przyjęcia pod swój dach rodziny uchodźców.
 
O przyjęcie uchodźców zaapelował niedawno podczas Dni Integracji w Chojnie pastor Steffen Reiche. –Wola boska jest taka, aby wszyscy ludzie dzielili się między sobą i żyli w zgodzie. -Jest dla nas, chrześcijan boskim zaleceniem, aby myśleć i działać w kategoriach globalnej republiki, tak, aby podatki od tych najbogatszych umożliwiły godne życie ludziom w takich krajach jak Syria, Pakistan, Mali czy Albania - dodał Steffen Reiche.
 
Z niemieckich mediów czytamy, że ich kraj przyjął już ok. 25 tysięcy uciekinierów z Syrii. Kilkuset uchodźców prawdopodobnie zamieszka w Schwedt. Nasze pogranicze może wzbogacić się już wkrótce o nowych osadników na skalę jaką nie było od kilkudziesięciu lat.
 
Czy w swojej parafii pomożesz przyjąć uchodźców?
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (248)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robby
robby Wczoraj, 17:55
Czy masz kłopot z szybką odpowiedzią naszego dyrektora na tęsknotę za Judith Whatley? Więcej informacji Whatsapp: +15622970173
Susan Benson
Susan Benson 01.06.2019, 07:54
Szanowni Państwo, Czy pilnie potrzebujecie pożyczki na działalność gospodarczą, pożyczki osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy pomagają rozwijać, chronić i chronić Twoje bogactwo, zapewniając spersonalizowane usługi i wiedzę.

Jeśli trudno ci było uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się więcej, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

KLUCZOWE KORZYŚCI;

- Złóż wniosek w dowolnym miejscu i czasie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 2000 do 30 milionów euro
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%
- Otrzymujesz szansę na wybranie daty spłaty, tygodniowej, miesięcznej lub rocznej na okres 1-30 lat.
- Oferujemy pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
E-mail: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Oczekujemy na kontakt zwrotny
Pani Rose Larsson.
Pani Rose Larsson. 27.05.2019, 12:41
Prywatny Lender Bentex Funding Group Ltd.
Pozdrowienia dla ciebie (BFGL).
Jesteśmy firmą inwestycyjną z siedzibą we Francji i Paryżu, znaną jako Bentex Funding
Group Ltd pracuje nad rozszerzeniem swojego portfolio na całym świecie i finansowaniem
projektowanie.
Z przyjemnością sfinansujemy i zainwestujemy w Państwa zyski
projekt, jeśli masz jakiś realny projekt, który możemy sfinansować poprzez wzajemne
inwestycja z tobą. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami
na: [email protected] po więcej szczegółów.
Czekamy na ciebie najwcześniej.
Z poważaniem,
Pani Rose Larsson.
(Osobisty asystent)
Bentex Funding Group Ltd (BFGL)
509 Rue Jacques Coeur, 75008 Paryż-Francja
Paris-France.Bentex Funding Group Ltd (BFGL)
Larry Maxwell
Larry Maxwell 27.05.2019, 01:04
Miłego dnia,
Czy kiedykolwiek zostałeś znokautowany przez wiele banków? Czy potrzebujesz funduszy na budowę firmy? Potrzebujesz funduszy na rozbudowę swojej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki osobistej? Nasze kredyty dla przedsiębiorstw wahają się od pożyczek osobistych po kredyty biznesowe. Stopy procentowe nie są zbyt drogie, a nasz proces kredytowy jest szybki. Z przyjemnością przedstawiamy wszystkie problemy finansowe. Jeśli jesteś gotowy, aby naprawdę rozwiązać swoje problemy finansowe, znajdź więcej i zgłoś się już dziś. Skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail: {[email protected]} Te komentarze są dostępne. Dla zainteresowanych, którzy potrzebują pomocy, więc jeśli nie jesteś poważny, nie kontaktuj się z nami. Dziękuję i Bóg zapłać. Amen
Pamela Raymond
Pamela Raymond 21.05.2019, 00:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

james
james 15.05.2019, 12:02
Witaj Szukasz pożyczki na działalność gospodarczą? pożyczka osobista, pożyczka domowa, samochód
pożyczka, pożyczka studencka, pożyczka konsolidacyjna, pożyczki niezabezpieczone, przedsięwzięcie
kapitał itp. Lub też odmówiono Ci kredytu przez bank lub instytucję finansową
instytucji z jakichkolwiek powodów. Jestem pan frank, prywatny pożyczkodawca, pożyczam
dla firm i osób prywatnych w niskiej i przystępnej stopie procentowej 2%
oprocentowanie. Jeśli zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś w WhatsApp +2348100367800
i na nasz e-mail: [email protected] i otrzymaj pożyczkę już dziś.

Jeśli intrestrested wypełnij:

Imię:
Wiek:
Zawód:
Kraj:
Kwota pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Cel pożyczki:
Jonathan Wooller
Jonathan Wooller 14.05.2019, 01:59
Komplementy dnia. Czy jestes biznesmenem czy kobieta? Potrzebujesz funduszy, aby zalozyc wlasna firme? Czy potrzebujesz pozyczki do uregulowania dlugu lub zaplaty zrezygnowac z rachunków lub rozpoczac dobry interes? Czy potrzebujesz srodków na sfinansowanie swojego projektu? Nasza firma pozyczkowa (Total Finance LTD.) Przynosi Ci srodki finansowe piatek. Oferujemy gwarantowane uslugi kredytowe w dowolnej kwocie oraz w dowolnej czesci swiata dla (osób fizycznych, firm, posredników w handlu nieruchomosciami) nasza super oprocentowanie 1,5%.

Jesli jestes zainteresowany uzyskaniem pozyczki, skontaktuj sie z nami pod adresem e-mail: [email protected]

Strona internetowa: www.totalfinanceltd.com
88
88 12.05.2019, 06:51
Proponuję aby każdy proboszcz przyjął na swoją plebanię przynajmniej jednego opalonego uchodźcę , to wtedy da przykład innym, jak to katolicy są miłosierni dla innowierców.
----------------------------------------------------------------------------- https://www.o2.pl/artykul/tylk…
Mr Cole Kins
Mr Cole Kins 12.05.2019, 01:18
Dzień dobry jestem Pani (Pan Davidson Williams) ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, mieszkałem w Alabamie, i mam zerwał działalność, aż znalazłem ten e-mail firmy, które pomogą mi zdobyć kredyt dla biznesu, i teraz chcę korzystać z tego krótkiego medium pogratulować wyżej Compa ny dla szybkich i bezpiecznych pieniędzy, które pożyczy dla mnie bez jakiejkolwiek formy zabezpieczenia, I pożyczki 500, 000USD od firmy, aby zapisać moją firmę i wiele więcej, widziałem ich poczty w Internecie, każdy zawsze dają świadectwo o tym, co zrobili, więc szybko skontaktował się z nimi i wszystkie d ID wszystko dla mnie bez stresu i moje pieniądze zostały wysłane na moje konto 24hrs później, byłem zaskoczony i czuć się zadowolony, teraz mam teraz standardowego agenta kontroli biznesowej, który pomaga mi, teraz będę doradzać tych, którzy potrzebują pilne pożyczki do kontaktu z nią na [email protected] jest bardzo GODMAN i wiem, że on pomoże Ci natychmiast.. Poniżej znajduje się pożyczka zachęcająca słowa. Dla kredytodawców kredytowych czy finansowo w dół i potrzebują kredytu? Czy potrzebujesz kredytu na spłacenie kredytów i długów? Potrzebujesz finansowania, aby skonfigurować własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczek na realizację dużych projektów? Czy potrzebujesz pożyczki kolegium? Czy potrzebujesz finansowania dla różnych innych procesów? email:[email protected]
Marian
Marian 10.05.2019, 18:42
Dzień dobry
Przepraszam, że mnie nie znasz. Nazywam się Marian. Byłem w sytuacji, w której jesteś teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki, złożyłem wniosek o pożyczkę od więcej niż dwóch firm na tej stronie i zostałem oszukany, straciłem ponad 9 000 euro. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki mój przyjaciel, który pracował razem jako lekarz w moim biurze Alex po imieniu, nie połączył mnie z wiarygodną i autentyczną firmą pożyczkową JORGE GRACE LOAN FIRM, była w stanie uzyskać pożyczkę, pomogła mi w pożyczce kwota 20 0000 euro, możesz również uzyskać pomoc, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki Wystarczy wysłać do nich e-mailem bezpośrednio {[email protected]}, aby uzyskać prawdziwą pożyczkę bez oszustwa, ponieważ są zaufani i zatwierdzeni przez rząd i są w 100% przekonani, że mogą ci pomóc, wystrzegać się oszustów internetowych i być teraz na właściwym miejscu. Dzięki i niech Bóg błogosławi ich za mnie

Marian
Krzysztof
Krzysztof 06.05.2019, 18:15


cześć wszystkim jestem Krzysztof przyszedłem dać świadectwo o tym, jak wczoraj dostałem pożyczkę, szukałem kwoty pożyczki, aby spłacić cały mój dług i byłem całkowicie bankrutem, a kiedy powiedziałem mojemu przyjacielowi, że mnie przedstawia firma o nazwie Stella Rene Loan Firm, która udziela pożyczek o stawce 3% i złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 100 000,00tys. Wczoraj dostaję sukces od pożyczki wczoraj i otrzymuję pożyczkę na moje konto bankowe POK, więc mój wspaniali ludzie pomagają mi podziękować tej wspaniałej i legalnej firmie, ponieważ przybyli do kraju, aby pomóc wielu z nas w osiągnięciu sukcesu kredytowego, aw razie potrzeby kontaktu, prosimy o kontakt mailowy [email protected] w celu uzyskania szybkiej i bezpiecznej pożyczki z tego Firma jest zaufana i gwarantuje 100%.

Krzysztof

Pamela Rosa
Pamela Rosa 05.05.2019, 23:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

David Peterson
David Peterson 25.04.2019, 11:26
Pozdrowienia od firmy pożyczkowej David Peterson,

Uzyskanie legalnej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla ludzi potrzebujących pomocy finansowej. Kwestia kredytów i zabezpieczeń jest czymś, co kredytobiorcy zawsze martwią się, szukając pożyczki od legalnego pożyczkodawcy. Ale David Peterson Loan Firm dokonał tej różnicy w sektorze pożyczek. Możemy wystawić loasn z przedziału od 1000 £ do 5.000.000 £ z procentem 2.
Nasze usługi obejmują następujące: -

* Pożyczki dla inwestorów
* Konsolidacja zadłużenia
* Drugi kredyt hipoteczny
* Kredyty biznesowe
*Pożyczki osobiste
* Kredyty samochodowe
*Kredyt studencki
*Pożyczka na dom

Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji poprzez e-mail Poniżej:

E-mail: [email protected]

Z poważaniem,
Pan David Peterson.
WANDA PAULA
WANDA PAULA 17.04.2019, 01:44
Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i pożyczkę mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. [email protected]
bridgewaterloans545@gmail.com
[email protected] 15.04.2019, 17:01
Witam,

Czy potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, firm, inwestycji LUB na własny użytek? Nasza oferta zapewnia pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Czy myślałeś o uzyskaniu kredytu? Prawdopodobnie odrzuciłeś swój lokalny bank? ODPOWIEDŹ O WIĘCEJ INFORMACJI PRZEZ: [email protected]> Więcej informacji o naszej usłudze.

Dzięki i niech Bóg błogosławi.
Michael Francis.
[email protected]
Lori
Lori 24.03.2019, 14:55

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { [email protected] } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: [email protected]

 Kareen williams
Kareen williams 25.02.2019, 16:42
Dzień dobry wszystkim, jestem Kareen Williams z Ally Financial Group Company. Jestem tutaj, aby dać ci szansę na otrzymanie zaufanej pożyczki, która może zostać zatwierdzona w ciągu 24 godzin .. Nie Inna organizacja działa szybko i przekazuje pożyczkę klientom, Ally Financial Group ułatwiła ci ... Email: Kareenwilliams2002 @ gmail .com Aby rozwiązać problemy finansowe dzisiaj ... Dziękujemy
Kuchno Ewa
Kuchno Ewa 11.02.2019, 05:14
Nazywam się Kuchno Ewa, jestem z Polski zamężna, szukam prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 3 miesiące i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i pod koniec dnia wzięli wszystkie moje pieniądze i zostawiły mi mniej pieniędzy, straciłem całą nadzieję, byłem zdezorientowany i sfrustrowany straciłem pracę i trudno jest wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałem nic robić, pożyczałem już firmy w sieci, więc pożyczyłem pieniądze od przyjaciel powiedziałem mu wszystko, co się stało, a on powiedział, że może mi pomóc, że zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc, że właśnie dostał od nich pożyczkę, on polecił mi, jak złożyć wniosek o pożyczkę, zrobiłem to, co mi powiedział Zastosowałem i nigdy nie uwierzyłem, ale próbowałem i ku mojemu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć własnym oczom, jestem szczęśliwy i bogaty dzisiaj i dziękuję Bogu, że takie firmy pożyczkowe takie jak ta wciąż istnieją w tym oszustwie gwiazd na całym świecie miejsca proszę doradzić wszystkim, którzy są w potrzebie pożyczki, aby przejść do pani Jorge Grace przez e-mail: ([email protected]) nigdy Cię nie zawiedzie

Kuchno Ewa
Kvithyll Frank
Kvithyll Frank 18.01.2019, 07:55
Czy masz jakieś trudności finansowe? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Kvithyll Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy wszystkie rodzaje usług kredytowych, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe, takie jak Pożyczka osobista, Kredyt konsolidacyjny, Venture Capital, Pożyczka dla biznesu, Kredyt edukacyjny, Kredyt mieszkaniowy przy niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Twoja satysfakcja finansowa jest naszym celem, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. WhatsApp: +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

E-mail: [email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 16.01.2019, 12:03
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])

Pozostałe