Pożegnamy 39- i 70-latka

  • 23.01.2022, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnamy 39- i 70-latka
Dzisiaj na tablicy informacyjnej zamieszczono nowe klepsydry. Pogrzeby zaplanowano na 23 i 24 stycznia 2022 r.

Na tablicach informacyjnych zamieszczono klepsydry z następującymi nazwiskami:

 

Witold Kressak - zmarł 31 grudnia 2021 r. w wieku 39 lat.

Msza św. żałobna odprawione zostanie 24 stycznia 2022 r. o godz. 12.00 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Prochy Zmarłego złożone zostaną do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

 

 

Wiesław Majka - zmarł 18 stycznia 2022 r. w wieku 70 lat.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 25 stycznia 2022 r. o godz. 12 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Ciało Zmarłego złożone zostanie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

 

 

Rodzinom i znajomym składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

J.
J. 26.01.2022, 19:15
R.I.P.
K
K 23.01.2022, 21:09
Chyba go znałem. Chyba kiedyś gdzieś na balety chodził w latach 90. Też chyba gdzieś z widzenia znałem z Gryfina i wydaje mi się, że nawet witaliśmy się. Bardzo miły chłopak. Bardzo go szkoda. Znalazł się w niebezpiecznej sytuacji i musiał zmierzyć się z napastnikiem posiadającym nóż w centrum właściwie Gryfina. Znałem go od dobrej strony jeśli to on. To mogłem być ja lub ty. To pokazuje, jak życie jest niczym dla innych, tak niczym, że żal o tym pisać. Jak w jednej chwili gdy udajesz się na zakupy możesz zginąć i nieświadomy miejsca, dnia, godziny i minuty pozostawiasz bliskie ci osoby w cierpieniu, żalu, bólu, we wiecznym wspomnieniu. Niech spoczywa w pokoju i miłości. Był dobrym, wartym tego świata człowiekiem. Szacunek (†*)
rysik
rysik 23.01.2022, 18:26
Niech spoczywają w pokoju.
Okoono
Okoono 23.01.2022, 17:42
Wicia,ten zamordowany nozem przez małolata!!!
?
? 23.01.2022, 15:28
Od 31 grudnia dopiero pogrzeb? Prokuratura czy co?
Ola
Ola 23.01.2022, 15:51
Może covid? Wtedy tak długo to trwa.
Xxx
Xxx 23.01.2022, 16:48
Jaki covid...covid tylko i covid... to pogrzeb zamordowanego na kwadracie Witka
Bożena
Bożena 23.01.2022, 16:01
Z moim ojcem było podobnie. Procedury w szpitalu są długie a teraz jeszcze kolejka do pogrzebów.

Pozostałe