Witku! Nie na pogrzebie, ale na weselu powinniśmy się spotkać

  • 24.01.2022, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Witku! Nie na pogrzebie, ale na weselu powinniśmy się spotkać
-Dzisiaj żegnamy Cię na cmenatrzu, a powinniśmy się spotkać w kościele. Powinieneś składać przysięgę małżeńską. A nagle jakiś łobuz odebrał Ci życie. Pozostawiłeś w nieutulonym żalu i bólu ukochaną mamę - ze wzruszeniem mówiła nad grobem sąsiadka, która dobrze znała Witolda Kressaka.

-Odszedł marzyciel i podróżnik - podkreślił ksiądz.

Dzisiaj 24 stycznia 2022 r. na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie pożegnaliśmy 39-letniego Witolda Kressaka, który 31 grudnia 2021 r. zmarł w szpitalu na Pomorzonach w Szczecinie od ciosów zadanych przez nożownika na gryfińskim Kwadracie.

 

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

 

O tragicznych wydarzeniach napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/45148,pozegnamy-sp-witka-kressaka-zmarl-od-ran-zadanych-przez-nozownika

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zgubik
Zgubik 29.01.2022, 16:51
Pił pod żabką z menelami zaczepiał każdego daj 2 złote a tu o weselu piszą ciekawe za co by wyprawił heheh
tradycja
tradycja 29.01.2022, 19:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

EM
EM 27.01.2022, 22:28
Jemu już nic nie trzeba Wierzę, że spoczywa w spokoju.
ze Szwecji
ze Szwecji 26.01.2022, 19:48
Straszna historia...
piskorz
piskorz 25.01.2022, 23:38
Smutna końcówka tej gałęzi rodziny.
no
no 25.01.2022, 19:43
"łobuz odebra zycie" - prawda!
Pils
Pils 24.01.2022, 21:15
Czyli to jedynak? Jeszcze większa tragedia.
Bill
Bill 24.01.2022, 20:23
Dla każdego w życiu inny scenariusz.
foto
foto 24.01.2022, 19:52
zdjecia od strony pleców...
ogłupiałeś foto? A co chciałeś?
ogłupiałeś foto? A co chciałeś? 24.01.2022, 20:23
Taaaa, najlepsza byłaby twarz z trumny.
Patola
Patola 24.01.2022, 16:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gejewski
gejewski 24.01.2022, 15:04
a co tam z gejorem
spokojnie
spokojnie 24.01.2022, 21:14
Pytasz Gejowski o nożownika? Ano siedzi w areszcie i czeka na sprawę.
Sonia
Sonia 24.01.2022, 14:02
Współczuję rodzinie. Ogromna tragedia.
osicki
osicki 24.01.2022, 13:54
o i patologia z kwadratu na pogrzeb się wybrała lekka dilerka w tanich dresach i niebieskich dżinsach-z angielskiej nazwy - jeansy ,na cmentarzu chyba dostawę amfetaminy przynieśli pokemonom do sprzedaży,wmieszali się tłum dla niepoznaki na patęcie tylko zapomnieli się stosownie ubrać.
Biały Leon
Biały Leon 24.01.2022, 14:26
Osicki przypał masz w klumpie chcieli pożegnać przyjaciela to przyszli i pamiętaj nie szata zdobi człowieka
emi