Kolejki na testy aż trudno przejść

  • 27.01.2022, 16:54
  • list do redakcji
Kolejki na testy aż trudno przejść
Proszę zajmijcie się tematem kolejek do Diagnostyki na Górnym Tarasie!!! Przecież to jest straszne, aby choremu człowiekowi kazać stać 3...4 godziny na tym zimnie!!! Czy nie można gdzieś w okolicach stadionu robić wymazów z auta???

Mniejsze miasta mają po 2...3 takie punkty - pisze pani Ewa.

list do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (97)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wymazywany
Wymazywany 30.01.2022, 00:07
Na cały powiat, jeden punkt !!!
I to pod oknami tego starosty, jak on tam ma bo "Zapomniałem" .... nieistotne, nie warty jest nawet wspomnień !
I dla pisowskiego Mniętka również że coś nie zadziałał !
Oni przecież wchodzą bez kolejki, albo jadą na płatny przy Wodniku,
- w końcu są po Podwyżkach i Wyrównanych od sierpnia 2021 r !
Teraz w końcu zarabiają jak milicjanci z komisariatu !
Felix
Felix 30.01.2022, 00:12
Ktoś wyraźnie nie pomyślał i zawalił sprawę. Pytanie kto?
Wujek dobra rada
Wujek dobra rada 29.01.2022, 09:25
W związku z tym, że dostaliście dzięki pis wyższe wypłaty, można zrobić test płatny bez kolejki
Monika
Monika 28.01.2022, 17:27
Stałam z dzieckiem w takiej kolejce, z gorączką, z bólem głowy, myslałam , że zemdleję, a na test musiałm przyjechać autobusem z Bani. Miesliśmy obydwoje kowida
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 28.01.2022, 13:08
jak bym widział kolejki za komuny po cytrusy ha ha ah ani to zdrowe ani tanie ha ha ah było ha ah ah kaba ret i taka pani z rzeznika mi się kojarzy z lejbuszewa na krasińskiego I CO JESZCZE HA HA AH JAKI KABARET
Buu
Buu 29.01.2022, 00:57
Przestań pisać, bo jesteś niesmaczny i odrażający
udławią   się   mną  te  satanistyczne  kmioty  ha ah ah
udławią się mną te satanistyczne kmioty ha ah ah 29.01.2022, 17:47
dlatego nie dam się zjeść ha ah ah
Zbyszek
Zbyszek 28.01.2022, 13:22
ludzie cierpią a dla ciebie to kabaret. Masz coś z głowa człowieku?
łech łech
łech łech 28.01.2022, 15:46
No ma z głową - wszczepili mu chipa - i to już dawno...
NIC PO ZA TYM
NIC PO ZA TYM 28.01.2022, 14:37
JA TAM WIDZE TYLKO STADO DEBILI CO SZUKA ZDROWIA HA HA AH U OPRAWCÓW
Tobi
Tobi 28.01.2022, 11:11
Były zapowiedzi, że w aptece można się testować . W której pytam?
pinokio
pinokio 28.01.2022, 13:35
od wczoraj w każdej - pinokio na slajdach pokazywał
Gryfinianka
Gryfinianka 28.01.2022, 08:34
W Środę stałam przeszło dwie godziny,po 45 minutach stania byłam 49, zimno, mokro, a ludzie jak bydło stało i czekało, tak nas traktują , a rząd za nasze pieniądze opływa w luksusie , jeżeli ktoś był zdrowy to tam się rozchorowal, jeżeli komus wyszedł wynik negatywny niech po siedmiu dniach powtórzy ,bo tam wszystko można było złapać.Jedna pani pobiera wymaz na cały powiat , bo ludzie stali i z Chojny i z Bani, to jest chore, ktoś za ten pomysł powinien odpowiedzieć karnie , za narażenie życia i zdrowia . Faktycznie , że będziemy z.........ć za miskę ryżu, do tego to dąży,
?
? 28.01.2022, 11:22
Czekaj, czekaj. Co to znaczy "jeżeli ktoś był zdrowy to tam się rozchorowal"? Może ja o czymś nie wiem ale po co zdrowi ludzie chodzą się testować?
ja
ja 30.01.2022, 14:55
Jak ktoś z domu ma covida, a ty masz wszystkie szczepionki i nie chcesz kwarantanny, to cię kierują na test.
*** *** ***
pomyśl...
pomyśl... 28.01.2022, 15:47
Jakby wiedzieli na pewno, że chorzy, to by nie szli... A dwie trzecie testów jest negatywnych... Pomyśl, zanim napiszesz...
K
K 28.01.2022, 14:52
Na przykład po to, żeby zwolnić się z kwarantanny. W tej chwili zasada jest taka, że nawet jeżeli osoba jest zaszczepiona, a jeden z domowników zachoruje na covid, to pomimo zaszczepienia trafia się na kwarantannę. Można się z niej zwolnić robiąc test. Jeżeli jest negatywny, osoba zaszczepiona jest zwolniona z kwarantanny.
Ula
Ula 28.01.2022, 12:09
Pomyśl ,to nie boli.
!
! 28.01.2022, 11:46
Przecież nie wszystkie testy są pozytywne. Niektórzy potrzebują do pracy.
?
? 28.01.2022, 12:46
W Polsce jest taki obowiązek?
!
! 28.01.2022, 13:24
? Wy trolle z Rosji nie wiecie, że powiat jest przygraniczny i wiele osób pracuje w Niemczech?
?
? 28.01.2022, 14:28
To niech sobie w Niemczech robią testy, a nie na koszt polskiego podatnika.
pomyśl...
pomyśl... 28.01.2022, 15:49
ech trollu, jak ty nie pojmujesz idei Europy...
?
? 29.01.2022, 07:58
Brak argumentów = wyzywanie od trolli. Mnie tylko ciekawi ile osób w tych punktach robi testy bo rzeczywiście ma objawy choroby, a ilu bo potrzebuje do Niemiec czy chce sobie zrobić kilka dni wolnego.
pomyśl, jak potrafisz
pomyśl, jak potrafisz 29.01.2022, 11:47
? Wczoraj, 11:22 albo troll albo głupek uważa, że testować powinni się tylko ci, co są pewni, że są chorzy. I że 99% wszystkich robionych testów z wynikami pozytywnymi to byłoby dobrze...
do głupka z 7.58
do głupka z 7.58 29.01.2022, 11:26
durny trollu - a na jakie ty argumenty odpowiadasz? Bo powyżej pokazano twoje nieuctwo - a ty na żaden merytoryczny argument nie odpowiadasz!
TESTY ROBI SIĘ ŻEBY POTWIERDZIĆ ALBO WYKLUCZYĆ CHOROBĘ (podobnie jak testy na HIV nie robi się dopiero wtedy, kiedy będzie pełnoobjawowe AIDS). Teraz rozumiesz?
A wskaźniki w których jedna trzecia testów daje wynik pozytywny SĄ JEDNOZNACZNIE UWAŻANE ZA POWÓD DO NIEPOKOJU - bo wskaźniki świadczące o "opanowaniu sytuacji" to maks. 10% pozytywych.
Oczywiście dla ciebie te pozostałe osoby, które poszły i dostały negatywny - TO POSZŁY NIEPOTRZEBNIE?

Prześwietlenia i badania profilaktyczne według ciebie też "niepotrzebne" - bo przecież WIĘKSZOŚĆ nie ma gruźlicy ani innych chorób?
Rhinitis
Rhinitis 28.01.2022, 10:04
A kto Was do tego zmusza, jak jesteś chora to leż w łóżku i popros o pobranie wymazu w domu. Człowiek musi być bardzo zdrowy aby stać w takich warunkach na zewnątrz. Idziecie zdrowi a wracacie chorzy. Ludzie czy wy rozumu nie macie. Przez takich tępych testujących ten obłęd srovidowy się nigdy nie skończy! Sami nakręcają statystyki pod pretekstem katarku! Ludzie z katarkiem lecą w nadziei , że wyjdzie pozytywny. Absurd.
myślenie nie boli... podobno...
myślenie nie boli... podobno... 28.01.2022, 17:25
Ty nie masz nawet wiedzy medycznej na poziomie lekcji biologii ze szkoły podstawowej. Nie rób testów, będzie mniej chorych? To dopiero idiotyzm...
łowca trolli obcych służb
łowca trolli obcych służb 28.01.2022, 11:10
Rhintis czyli debil prokremlowski uskutecznia swoją propagandę byle tylko do zgonów doprowadzić.
Rhinitis
Rhinitis 28.01.2022, 13:10
łowca trolli obcych służb - ja jestem według ciebie debilem pokremlowskim , a jak ty debilu faszystowski się uchowałeś do tej pory. Czy to prawda, że fascynują cie ksiązki o medycynie III Rzeszy i jej ofiarach. Tak cie to podnieca ? Dla wielu dzisiaj autorytetem jest Hitler i jego drużyna. Zerwij więc podpisany cyrograf i wróć do rzeczywistości. Jeszcze jeden taki komentarz i zgłoszę do moderatora.

racja
racja 28.01.2022, 17:28
Masz rację - wielu antyszczepionkowców wyznawało zasadę Hitlera - "silniejsi przeżyją". Tylko dlaczego blokują szpitale, jak zachorują?
Przecież niezaszczepieni powinni być konsekwentni - skoro odmawiają medycznych metod zdrowia, to niech leczą się w domu...
beka z łowcy
beka z łowcy 28.01.2022, 14:13
Daj spokój Rhinitis. Przecież ten łowca to jakiś czubek, któremu uroiło się, że jest strażnikiem całej ludzkości. Wszędzie widzi ruskich. Chyba jakieś amnestie na Mącznej były.
cóż...
cóż... 28.01.2022, 17:29
Cóż - widocznie nie ogarniasz, że farmy trolli z rosyjskim powiązaniem wiele rzeczy rozpowszechnia...
oho!
oho! 28.01.2022, 13:26
Uwaga na 13.10 - diabeł ubrał się w ornat i na mszę dzwoni.
co za as :D
co za as :D 28.01.2022, 12:45
Na razie to u ciebie nastąpiła śmierć ale kory mózgowej.
cóż
cóż 28.01.2022, 17:30
Płaskoziemcy widać mają taką samą korę mózgową - płaską - skoro odrzucają wiedzę na rzecz swoich teorii...
Komitet kolejkowy
Komitet kolejkowy 28.01.2022, 06:54
3 dyszki za test i kolejka sie skróci
bury
bury 27.01.2022, 23:34
A kolejka będzie jeszcze bardziej gęstnieć.
Endzi
Endzi 27.01.2022, 23:29
Ten widok napawa mnie smutkiem.
Rhinitis
Rhinitis 28.01.2022, 10:08
Endzi - mnie też. Nie przeraża mnie tak wirus jak totalne odkorowanie u większości ludzi. Zatracili rozum całkowicie, a teraz sami zachowują się jak samobójcy. Jak można przyczyniać się do utraty własnego zdrowia, myślę że poziom myślenia sięgnął zera. .
łowca trolli obcych służb
łowca trolli obcych służb 28.01.2022, 11:13
Wirus przede wszystkim zwiększył aktywność obcych wywiadów i państw prowadzących wojnę hybrydową. Na takich agentów jak Rhintis trzeba uważać.
kokon
kokon 28.01.2022, 11:49
Treści trolli należy odczytywać odwrotnie. A tak tylko widac do czego tak naprawdę dążą.
ja
ja 28.01.2022, 12:44
Mam coraz większy ubaw czytając wasze komentarze. Widzę, że bardzo się przejęliście rolą strażników galaktyki.
izolacja
izolacja 27.01.2022, 23:15
Młodzi, starzy - mniej lub ciężko chorzy ludzie. Neomarksizm, ekologizm, Zielony Ład, transformacja energetyczna i weganizm. Drutów jeszcze nie ma, ale jest covidpass. …Wszyscy wiemy kto odpowiada za marksizm, komunizm i dwie wojny światowe i ciągle ma ten sam pomysł….To co się wyprawia obecnie jest dokładnie analogicznym upodleniem, odarciem człowieka z ludzkiej godności. Smutne.


do izolacja
do izolacja 27.01.2022, 23:33
A za trollizm odpowiadają ruskie.
wymazik
wymazik 27.01.2022, 22:58
Wkrótce w Lidlu i Biedronce będziecie mogli sobie zrobić darmowy test na inteligencję :D Za opuszczenie kwarantanny 30 tys mandatu, a oni każą się ludziom kumulować w aptekach lub na dworze i stać godzinami w kolejkach. Polacy kiedy się obudzicie? Jeżeli jesteście naprawdę chorzy to proszę zamówić test na koronawirusa w domu,Zdecydowanie mniejsze zagrożenie dla siebie przede wszystkim. No ,ale to trzeba pomyśleć, a z tym u większości jest problem.
Posłuchajcie sobie wypowiedzi Piecha w „Graffiti” (wyświetla się w okienku na Interii). Mowa była oczywiście o tym, że ustawa Hoca pozwoli na sprawdzanie przez pracodawców statusu szczepienia. Piecha mówi w 2:06 „Ja akurat pracodawcy nie mam, bo jestem posłem. Poseł ma to do siebie, że nie ma pracodawcy”. Oni sobie z Nas kpią!!!

Abba
Abba 28.01.2022, 00:07
Jeszcze gdyby karetki chciały przyjeżdżać na testy...
ja
ja 28.01.2022, 09:51
Mam nadzieję, że w ogóle nie będą przyjeżdżać na testy. Myślę, że mają wiele poważniejszych spraw na głowie.
łowca trolli obcych służb
łowca trolli obcych służb 28.01.2022, 11:15
"ja" dąży do tego aby ludzie umierali w domu. Nie należy go słuchać. To pewno troll z różnymi nickami. Admin sprawdź to i banuj trolla
ja
ja 28.01.2022, 12:40
Tak, chcę żeby ludzie umierali w domach dlatego piszę, żeby jeździły do chorych zamiast bawić się w testowanie. Ale ty masz zryty łeb.
kokon
kokon 28.01.2022, 11:50
ja po prostu trzeba odczytywać odwrotnie. Jeśli mówi,aby się nie testować, to należy robić odwrotnie. Taki jest sposób na fejkniusiarzy
ja
ja 28.01.2022, 12:42
A gdzie ja powiedziałem, żeby się nie testować? Umiesz czytać? Testuj się ile chcesz ale karetki niech jeżdżą do chorych w zagrożeniu życia albo po urazach, a nie grzebać w nosach.
a
a 28.01.2022, 07:30
Z gumy nie są i 500km/h też nie jeżdżą. Jest kolejka, a większy priorytet mają wyjazdy karetek do chorych niż zrobić wymaz.
Wiola
Wiola 27.01.2022, 22:38
W Gryfinie jest kiepska organizacja służby zdrowia od samego początku szczepień ilu gryfinian szczepili się w takiej małej gminie jak Widuchowa tam organizacji szczepień tylko pozazdrościć każdy uczciwie przebadany przez lekarza nie tylko wywiad. I wy chcecie aby coś zrobiono z diagnostyką marzenie.....,.
takto
takto 27.01.2022, 23:34
Gryfino nie ma gospodarza a jak go coś zapytac to odpowiada "nie moja kompetencja".
M
M 27.01.2022, 22:27
Smiech na sali zeby w 21 tysięcznym miescie byl jeden punkt wymazowy. A doliczmy do tego okoliczne wioski. A Panie w diagnostyce to najlepsze kobiety pod słońcem!
młodykempkol
młodykempkol 27.01.2022, 21:14
Jak ktoś siedzi na ciepłym stołku w gminie to ma to w 4 literach a przynajmniej u nas. rozsądny gospodarz postawił by kilka namiotów z nagrzewnicami i ławkami do siedzenia i jakimś biletomatem by ludzie nie kradli kolejki.
a
a 28.01.2022, 07:31
I w tym namiocie każdy kto jednak nie był dodatni - już by był
taka pisia codzienność
taka pisia codzienność 27.01.2022, 21:14
W jednym z punktów osoby skarżyły się, że system, do którego muszą wpisywać testy jest tak niestabilny, że często wizyta trwa dwa razy dłużej, niż powinna. A często i tak zapisują najpierw na kartce a potem wpisują w momencie, kiedy system odzyskuje stabilność...
Gościu
Gościu 27.01.2022, 21:08
Panie pobierajace ,BRAWO dobra robota.
Mnietek
Mnietek 27.01.2022, 20:38
Jest git!
zapytał jeden, a drugi poprosił o numer działki...
zapytał jeden, a drugi poprosił o numer działki... 27.01.2022, 21:14
Ale o co chodzi?
aaa
aaa 27.01.2022, 20:46
Tobie leniwy Mnietku jest git, a miezkańcą? Rusz d.pę!
Mika
Mika 27.01.2022, 20:26
Panie w diagnostyce są wspaniałe...mile ...życzliwe..przy tej ilosci pracy odbierają telefony i udzielają informacji. A odpowiadajac na zarzuty....trzeba sie było szczepić.!!!!!!!!.odpowiem ...zaszczepilam sie 3 razy ....ale pracując w środowisku szkolnym.....moze należało by nie wysyłać chorych dzieci do szkoly ???...gdy prosimy. Nie ma co gdybać ??......życzę zdrowia wszystkim
Podpis
Podpis 28.01.2022, 17:17
Ale szczepienie nie chroni ani przed zachorowaniem, ani przed zarażaniem innych (jak się chorobę złapie), ani przed kwarantanną, dopiero negatywny test daje "wolność". Więc skąd taka teoria?
Bolo
Bolo 27.01.2022, 20:57
To działa w dwie strony jakby nauczyciele chorzy nie przychodzili do pracy to i by dzieci nie chorowali i nie chodzili masowo na kwarantannę
hmmm
hmmm 27.01.2022, 21:16
Jak ktoś zobaczy perspektywę spędzenia tylu godzin w takim tłumie - przestaje mnie dziwić, że ludzie nie chodzą do lekarza ani do testowania...
W sumie nie wiem, czy większym ryzykiem jest przetrwanie tej kolejki, czy przechorowanie w domu...
łapu capu
łapu capu 27.01.2022, 19:42
Kolejny pisowaty bajzel - trąbią o piątej fali i jej skali - a nie pomyśleli wcześniej - choćby o namiocie polowym czy terytorialsach.
Już nie mówiąc o tak "straszliwie trudnym" jak punkt w kontenerze gdzieś na otwartej przestrzeni - bo przecież tamtędy muszą przechodzić mieszkańcy!!!
przecież
przecież 27.01.2022, 20:25
Łapu capu, ale za to odpowiedzialny jest PiS!
Gryfinianka
Gryfinianka 27.01.2022, 19:29
Medal dla Pań pobierających

Pozostałe