Tajemnicze postacie w dyskoncie Biedronka

  • 26.02.2022, 21:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajemnicze postacie w dyskoncie Biedronka
Ciemno, późno, a tu w sklepie Biedronka kilku ludzi biega w tę i z powrotem. Podejść bliżej nie można, ponieważ teren został ogrodzony. Obchodzimy dookoła.... Coś ewidentnie jest nie tak jak zwykle.

Sprawa dotyczy dyskontu sieci Biedronka w Mieszkowicach. Okazuje się, że w sklepie trwa remont.

Problem w tym, że nie wiadomo kto go robi, do kiedy i kto odpowiedzialny jest za nadzór. Obeszliśmy dookoła płot, obforografowalismy i tablicy informacyjnej nie dostrzegliśmy.

Wiemy, że to jest zapowiadany remont, ale pewne przepisy obowiązują i są po prostu przydatne. 

 O tym, że remont będzie, napisaliśmy przy okazji informacji o skutkach wysadzenia w sklepie bankomatu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/43408,biedronka-niczym-stodola-problemy-po-napadzie

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

okiem fachowca
okiem fachowca 02.03.2022, 12:03
Ekipa dobrze działa
pastuch
pastuch 28.02.2022, 08:42
Na ogrodzenie puścić prąd i nikt nie wejdzie.
hahaha
hahaha 01.03.2022, 12:37
Żarty się ciebie trzymają.
Kupiec goli d....c
Kupiec goli d....c 28.02.2022, 07:38
W internecie jak byk pisze ze Biedronka w Mieszkowicach otwarta od 6.30 do 22.00
Sara
Sara 28.02.2022, 08:34
Jak otwarte to biegnę na zakupy.
Jan z czarnolasu
Jan z czarnolasu 28.02.2022, 05:57
Co za kre*tym pisał ten artykuł tajemnicze postacie na drabinie w Biedronce w nocy rzecz normalna mało tego teren ogrodzony *** 
BHP-owiec
BHP-owiec 28.02.2022, 08:41
Moze i kretyn ale na przepisach budowlanych się zna i wie co to praca na czarno :))))
Niewiem
Niewiem 28.02.2022, 00:29
W obiekcie zamkniętym. Tabliczki nie wywiesili, a remontują. Skandal!!! To tylko remont. Tu też by sie przydały zmiany. Jutro dowiemy sie dlaczego sygnalizacja mruga na pomarańczowo wieczorem
behapowiec
behapowiec 28.02.2022, 00:41
A od kiedy to majster tabliczki wywiesza się w obiekcie? Jak się przepisów nie zna to bierze się fachowca.
ale wpadka
ale wpadka 27.02.2022, 19:18
Tacy bossowie tacy tani to i mnożę na czarno robią skoro nawet tablicy nie ma?
Pimpek
Pimpek 26.02.2022, 22:50
Siedzi taki CH**ej i udaje że pracuję a cały dzień se wa**i ko**PE
wielkie oczy
wielkie oczy 26.02.2022, 22:40
Ale obrobili sklep !!!!!!!!!

Pozostałe