Gryfino: Holi Święto Kolorów w majowy weekend

  • 10.05.2022, 13:00
  • organizator
Gryfino: Holi Święto Kolorów w majowy weekend
Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się najbardziej kolorowa impreza tego lata! Holi Święto Kolorów co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami! Już w majowy weekend zawita do Gryfina.
Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.
- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.
Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów?
Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.
W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się NAJBARDZIEJ KOLOROWYM
PUNKTEM W POLSCE.
Gdzie i kiedy:
➡️ 14 maja 2022
➡️ 15.00 – 19.00
➡️ Energetyków 5, parking przy nabrzeżu
Wstęp bezpłatny.
 
organizator

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

R.
R. 11.05.2022, 09:06
Już się doczekać dzieciaki nie mogą.
Student
Student 10.05.2022, 23:03
Głupota, po co to ?
Poza tym co tu jest darmowe, jak " proszki" się nabywa?
bąk
bąk 10.05.2022, 19:21
Tercet nie organizuje więc teraz będzie wymyślał różne kruczki.
mag
mag 10.05.2022, 18:31
Czarna mąka też będzie?
I jak tu "rzyć " ?
I jak tu "rzyć " ? 10.05.2022, 17:52
Czy to tęczowi od Kotulinowej ???
Biedron
Biedron 10.05.2022, 18:42
To nasze klimaty.
Kawa na ławę
Kawa na ławę 10.05.2022, 16:36
Niebezpieczne kolorowe proszki w Polsce. Czy u nas też dojdzie do tragedii?
W ubiegłą sobotę w parku rozrywki w Nowym Tajpej na Tajwanie prawie 500 osób zostało groźnie poparzonych. 141 z nich jest w stanie ciężkim i walczy o życie w szpitalu.W ubiegłą sobotę w parku rozrywki w Nowym Tajpej na Tajwanie prawie 500 osób zostało groźnie poparzonych. 141 z nich jest w stanie ciężkim i walczy o życie w szpitalu. Wszystko przez rozrzucany w powietrzu kolorowy proszek. W Polsce festiwale z użyciem kolorów holi zyskują coraz większą popularność. Czy grozi nam powtórka z Tajpej? – pyta „Gazeta Polska Codziennie”.

Proszki holi z łatwością można kupić w internecie. Za niewielką paczkę z 75 gramami substancji trzeba zapłacić nieco mniej niż 6 zł. Dużo trudniej jednak skontaktować się z osobami, które sprzedają proszek w Polsce. W internecie docieramy jedynie do adresu elektronicznego. Kontaktu szukamy więc w stowarzyszeniu organizującym w całej Polsce festiwale kolorów, a współpracującym z firmą Kolory Holi.
ej nie fantazjuj
ej nie fantazjuj 10.05.2022, 19:00
To przecież nie będą żadne chińskie podróby.
Kawa na lawe
Kawa na lawe 10.05.2022, 16:28
Nie idę tam psują mozgi ***
Ja
Ja 11.05.2022, 06:17
Ja tez nie idę!
onrawp
onrawp 10.05.2022, 16:01
Nazibanda ich ***.
respond
respond 10.05.2022, 15:55
Dobrze że są organizatorzy z zewnątrz.
M a sakra
M a sakra 10.05.2022, 14:49
Najbliższy weekend 24 maja🤣
Wikary i siostra wielokrotnie przełożona
Wikary i siostra wielokrotnie przełożona 10.05.2022, 13:50
Nie bede komentował dopóki ksiądz proboboszcz sie nie wypowie
I  KOSZERNA KIEŁBASKA  BEDZIE  I WĄŻ Z  JEDNYM OKIEM HA AH AH
I KOSZERNA KIEŁBASKA BEDZIE I WĄŻ Z JEDNYM OKIEM HA AH AH 10.05.2022, 13:38
TO BEDZIE POSEŁ DAREK WIECZOREK I JEGO TECZOWY WOREK HA AH AH
Kukuruznik
Kukuruznik 10.05.2022, 13:51
Ajwaj jak ci smakowała kolba Darka?
KOSZERNE LODY  WIELOSMAKOWE
KOSZERNE LODY WIELOSMAKOWE 10.05.2022, 14:41
O SAMK TO PYTAJ BEATKĘ I BALETNICĘ ZE SPALONEGO TEATRU AH AHA H
UB WIECZOREK VEL KARAKOWIAK  HA AHA H
UB WIECZOREK VEL KARAKOWIAK HA AHA H 10.05.2022, 14:36
DOBRE HA HA AH NIESTETY NIE OBRABIAŁEM BO TO GROZI KAZIRODZTWEM HA HA AH W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE HA AH AH JA ZNAM MASĘ LACHOCIAGÓW DARKA NIEKTÓRZY NAWET W NAZWISKU MAJA LACH -Ę HA HA AH DAREK JEST TAKI GIPKI ZE OD CZASU DO CZASU SAM SE OBROBI KOLBĘ TAKI TO KURURYZNIK HA AH AH JEDNOPŁATOWY HA HA AH
jerzy
jerzy 10.05.2022, 13:33
Tęcza pełną parą. Lewactwo rządzi.
Kawa na lawe
Kawa na lawe 10.05.2022, 16:29
Pod przykrywką kolorów tuninguja dzieci nam z chłopca na dewote w sukience lub odwrotnie

Pozostałe