Kuba Wojewódzki stanie przed sądem. Przez jedno zdjęcie

  • 11.05.2022, 09:20
  • News4Media
Kuba Wojewódzki stanie przed sądem. Przez jedno zdjęcie YT screen Kuba Wojewódzki
Nazywany „królem TVN-u” showman ma kłopoty. Dzięki działaniom społeczników będzie musiał tłumaczyć się przed sądem. A poszło o jedno zdjęcie.

„Celebryci w Polsce nie mogą być nadzwyczajną kastą. Obywatel który chwali się łamaniem przepisów, i to w tak rażący sposób, musi ponieść konsekwencje. Będziemy przekonywać sąd do niedawania Kubie taryfy ulgowej. Wkrótce więcej informacji o sprawie na naszych kanałach” – ogłasza stowarzyszenie Miasto Jest Nasze. I jednocześnie informuje, że sąd zajmie się Kubą Wojewódzkim.

To dziennikarz muzyczny, showman określany – także przez siebie samego – „królem TVN-u”. Znany jest też z zamiłowania do luksusu oraz drogich i szybkich samochodów. To właśnie przez nie ma teraz problemy.

Sprawa zaczęła się nieco ponad rok temu – w kwietniu 2021 roku. Wojewódzki umieścił w internecie zdjęcie czerwonego ferrari f12 tdf. Pokazał także deskę rozdzielczą auta. Na prędkościomierzu dało się zauważyć niepokojącą liczbę. Ze zdjęcia wynikało, że Wojewódzki jechał z prędkością 250 km/h.

Internauci od razu ustalili, że zdjęcie zostało wykonane w pobliżu warszawskiego lotniska im. Chopina. Wojewódzki zapewne jechał drogą S79. Tam obowiązuje limit prędkości do 110 km/h. I tak dziennikarz wpadł w kłopoty.

Sprawą zajęła się policja, ale nie do końca udało się ustalić, co się naprawdę wydarzyło i czy Wojewódzki złamał przepisy. To wyjaśni sąd, bo Miasto Jest Nasze, które złożyło zawiadomienie w tej sprawie, dopięło swego. Policja skierowała sprawę do sądu.

„Ujawniamy: Kuba Wojewódzki stanie przed sądem za jazdę 250 km/h! To dzięki naszemu zawiadomieniu rok temu. Pamiętacie, jak chwalił się tym na swoim Instagramie? Dostarczyliśmy to zdjęcie na policję i po roku mamy odpowiedź” – ogłosiło stowarzyszenie.

 

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gardzę
Gardzę 11.05.2022, 16:02
A co z wypadkiem z udziałem Beaty Szydło?

To pięć lat niesolidności, matactwa, ochrony "swoich", niegospodarności, a także - co wiadomo z oświadczenia jednego z byłych ochroniarzy premier Szydło -zmuszamie do składania fałszywych zeznań przez uczestników wypadku...Nie ważne jak zgnoili młodego kierowcę Seicento..Ot takie Prawo i Sprawiedliwość.
Sauron
Sauron 11.05.2022, 12:06
W Polsce niz sie nie zmienilo ylyta z grubego jelita po_komunistyczne badziewie robi co chce, bo ich polskie prawo nie obowiazuje - kasta ich wybroni
tiktak
tiktak 11.05.2022, 12:28
Tak, tak "ylyta z grubego jelita po_komunistyczne badziewie" to własnie służby wtedy sowieckie, które zostały w Polsce i teraz działają np. jako trolle. I żadna kasta ich nie wybroni
nick
nick 11.05.2022, 10:53
Wymoczki,za zabijanie ludzi na pasach,nie ponieśli żadnych konsekwencji więc ten superwymoczek,także nie zostanie ukarany!ENDE
jednak
jednak 11.05.2022, 10:47
Cięty dowcip.
Sauron
Sauron 11.05.2022, 10:22
Obawiam się, że jeszcze odszkodowanie dostanie od "niezawisłych sądów"
Sauron
Sauron 11.05.2022, 10:22
Jakby wiedział że w sądzie nie będzie zmiłuj to na pewno tego by nie robił ale wie doskonale że w sądzie jest bolszewia więc o co chodzi ? Tak oczywiście policja może wręcz musi ale za to już w sądzie OCZYWISTA (środkowy palec)proszę wstać Wojewódzki idzie !!!!!
Sauron
Sauron 11.05.2022, 10:19
A kto pamięta go jak w jednym programów jak wystąpił w zboczonym stroju Borata i się publicznie masturbował i tym między innymi powinna zająć się prokuratura
oko
oko 11.05.2022, 09:57
Dobry program był wczoraj z Blanką.

Pozostałe