Seryjna włamywaczka z Gryfina zatrzymana przez policję

  • 11.05.2022, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Seryjna włamywaczka z Gryfina zatrzymana przez policję Fot. Policja (zdjęcie ilustracyjne)
Kobiecie postawiono już aż 8 zarzutów. Wszystkie dotyczą włamań na terenie ogródków działkowych w Gryfinie. Sprawa jest rozwojowa.

- 34-letnia kobieta zatrzymana została przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gryfinie. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, działając na podstawie materiałów własnych, zatrzymali 34-letnią kobietę, która podejrzana jest o dokonanie serii włamań do altan na terenie ogrodów działkowych oraz kradzieży w Gryfinie.
Zatrzymania dokonano 21 kwietnia 2022 r.
 
Funkcjonariusze odzyskali również skradzione mienie, w tym m.in. rower, telefony komórkowe, myjkę ciśnieniową oraz inne urządzenia.
 
Kobiecie przedstawionych zostało łącznie 8 zarzutów z art. 279 § 1 Kodeksu karnego oraz art. 278 § 1 Kodeksu karnego, do których popełnienia się przyznała.
 
Prokurator Rejonowy w Gryfinie zastosował wo­bec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Spalić baraki
Spalić baraki 14.05.2022, 08:09
Brudasy z baraków na orląt lwowskich
siła przyzwyczajenia
siła przyzwyczajenia 12.05.2022, 23:15
Przed chwilą ciągneła załadowany wózek z działek
Knagulec
Knagulec 13.05.2022, 08:19
Juz ciągnie na Kaszubskiej sprężynę
Mmm
Mmm 14.05.2022, 00:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 13.05.2022, 09:42
Zapomniałem dodać kolejny zwyrodnialec zjawi sie w Gryfinie wkrótce sprężynka maciuś stary zwyrodnialec szczerbaty patologiczny ćpun ksywa w pudle szczena
Ala
Ala 13.05.2022, 07:17
Dokładnie,widzialam wczoraj na Ul.mieszka pierwszego
Obserwator
Obserwator 12.05.2022, 20:22
Skąd z jakiej ulicy ta zlodziejka
poslki łat
poslki łat 12.05.2022, 08:46
Kradła bo głodna była. Czego nie rozumiecie
ja
ja 12.05.2022, 12:17
Ja też jestem głodny ale nie kradnę tylko siedzę w pracy i czekam na przerwę.
piła
piła 12.05.2022, 09:22
To niech pracuje!
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 12.05.2022, 08:03
*** złapali z PKO BP WALIŁA METODĄ NA SUBKONTO HA HA AH
Nina
Nina 12.05.2022, 07:24
Katarzyna R w końcu złapana
haha
haha 12.05.2022, 09:43
ta z flisaczej ?
Jol
Jol 12.05.2022, 10:26
Nie, ta z baraków na Armii Krajowej
Antoni
Antoni 12.05.2022, 15:58
Na barakach na armii krajowej nie mieszka żadna kasia, nie podawaj fałszywych informacji;)
Knagulec
Knagulec 11.05.2022, 23:35
Moze to ta k...którą ostatnio goniłem z Rodos Czechosłowacka szkoda,ze tej k... nie doszedlem byloby gumowanie
Mmm
Mmm 12.05.2022, 03:17
Gonić to ty ***u za*** możesz ,jak to ta osoba co myślę ,to Frajerze jesteś PASEREM i się w pisaniu mondrujesz .Nie bądź SMIESZNY
Knagulec
Knagulec 13.05.2022, 19:52
Faja
Knagulec
Knagulec 13.05.2022, 02:28
Mmm zj... pajacu na gumie, frajer z Czepina
Knagulec
Knagulec 12.05.2022, 10:49
Po....farmazony, moze wspólnikiem jesteś trafie cię na działkach kulosy przetrące
Ela
Ela 11.05.2022, 19:27
Do pracy a nie krasc
takasia
takasia 11.05.2022, 18:02
Myślę ze więcej ma na sumieniu. Wyjdzie jak ludzie zaczną się zgłaszać.
Grazyna
Grazyna 11.05.2022, 17:22
W steknie dużo mieszka zlodzieji
ja
ja 12.05.2022, 08:12
Tobie chyba słownik ukradli.
Knagulec
Knagulec 12.05.2022, 01:07
Tam same k gdzie kamieniem nie rzucić to się odezwie albo k...albo zlodziej
rudy
rudy 12.05.2022, 08:45
Wiadomo się obracasz Knagulec.
Knagulec
Knagulec 13.05.2022, 02:29
No głównie to u twojej starej
111