Dzięki temu serialowi Wołodymyr Zełenski zdobył sławę. Powstanie polska wersja

 • 11.05.2022, 16:50
 • News4Media
Dzięki temu serialowi Wołodymyr Zełenski zdobył sławę. Powstanie polska… Screen YouTube Wołodymir Zełenski w "Słudze narodu"
Polsat kupił prawa do „Sługi narodu”. Możemy się spodziewać polskiej wersji ukraińskiego serialu, który przyniósł popularność prezydentowi Ukrainy.

Wasyl Petrowycz Hołoborodko (Gołoborodko) to nauczyciel historii, który zostaje nagrany przez jednego z uczniów, kiedy krytykuje korupcję w Ukrainie i ukraińskie władze. Film trafia na YouTube i staje się bardzo popularny. W końcu za namową uczniów nauczyciel zgadza się kandydować na prezydenta kraju. Wygrywa wybory i zaczyna rządzić Ukrainą.

To nie jest prawdziwa historia, tylko skrócona fabuła serialu „Sługa narodu”. W postać Hołobrodki wcielił się aktor Wołodymyr Zełenski, obecny prezydent Ukrainy.

Zanim Zełenski został politykiem, był popularnym satyrykiem, aktorem komediowym, zwycięzcą ukraińskiej edycji show „Taniec z gwiazdami”. Jednak największą popularność przyniosła mu rola w „Słudze narodu”.

Serial trafił na antenę w 2015 roku i był nadawany przez kolejne cztery lata. Produkcja składa się z trzech sezonów i szybko okazała się sukcesem. Jeszcze większym powodzeniem zaczął cieszyć się po ataku Rosji na Ukrainę, kiedy Zełenski z clowna stał się „żelaznym jokerem”. Tak dziś nazywają prezydenta swojego kraju ukraińscy żołnierze.

„Sługa narodu” został już sprzedany do wielu krajów, a teraz na tej liście pojawiła się także Polska. Jak podaje rozrywkowy serwis Pommponik, prawa do produkcji kupił Polsat. Nie zamierza jednak emitować ukraińskiej wersji serialu, ale wyprodukować jego polską wersję.

Na razie więcej informacji o planowanym zamierzeniu nie ma.

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rakiety
rakiety 13.05.2022, 11:07
Dicz atakuje: Od 24 lutego Rosja wystrzeliła 2100 pocisków w kierunku Ukrainy. - Nie lądują one na obiektach wojskowych, ale na domach, szkołach, szpitalach - powiedział stały przedstawiciel Ukrainy przy ONZ Serhij Kysłyca na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ.
miko
miko 12.05.2022, 11:40
Rosyjska barbaria przeraża. Wystarczy wyjechać na południowe przedmieścia Moskwy. Porażająca patologia - przestępczość, genetyczny wręcz alkoholizm, chroniczna bieda, powszechna prostytucja, haracze, zabójstwa, totalna anarchia i upadek społeczny. Niemniej mają tysiące czołgów i to daje im poczucie spełnienia. Dla Europejczyka niepojęte.
taka sama patologia
taka sama patologia 13.05.2022, 09:31
to jak na kwadracie w gryfinie i ci od haraczu podpalili jakiś salon fryzjerski
Sie ma Siemens
Sie ma Siemens 12.05.2022, 11:25
Siemens już nie tylko wstrzymał transakcje i dostawy do Rosji i Białorusi, ale całkowicie opuszcza tamtejszy rynek. "Potępiamy wojnę w Ukrainie i postanowiliśmy przeprowadzić uporządkowany proces likwidacji naszej przemysłowej działalności w Rosji" – tłumaczy Roland Busch, prezes i dyrektor generalny Siemens AG. Niemiecka firma wychodzi z Rosji po 170 latach.
HOLLWOOD MADE IN UKRAINA
HOLLWOOD MADE IN UKRAINA 12.05.2022, 11:23
TEN SERIAL NABRAŁ REALIZMU HA AH AH
nu
nu 12.05.2022, 11:31
Sam jesteś serial.
TO FAKTY NIE MITY HA AH AH ŻYD URATOWAŁ UKRAINĘ HA AH AH
TO FAKTY NIE MITY HA AH AH ŻYD URATOWAŁ UKRAINĘ HA AH AH 12.05.2022, 12:18
A CO NIE OGLADAŁEŚ GOŁOBRODKI AH AHA H SŁUGI NARODU AH AHA
wechseln
wechseln 12.05.2022, 11:21
Szef ukraińskiej dyplomacji Dmytro Kułeba podczas dzisiejszej wizyty w Berlinie pochwalił zmianę postawy RFN wobec wojny w Ukrainie. - Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim Niemcom za ich wsparcie dla mojego kraju - powiedział w telewizji ARD. Jego zdaniem "Niemcy grają pierwsze skrzypce w Europie". Kułeba pochwalił zmianę postawy rządu niemieckiego. - Niemcy przejęły wiodącą rolę - powiedział Kułeba w wywiadzie dla ARD. - Można zauważyć zmianę nastawienia do dostaw broni oraz do debaty na temat sankcji.
8 RA BE HA AH AH
8 RA BE HA AH AH 12.05.2022, 08:05
TO AKTOR KOŁOMOYSKIEGO Z CHABAD LUBAWICZ HA AHA H
komik
komik 12.05.2022, 01:35
może nakręcić nowy serial z udziałem kaczynskiego i zatytułować kaczka sługa narodu
Berlin dzisiaj
Berlin dzisiaj 11.05.2022, 20:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

I WIELKI *** ZOSTANIE GOŁOBRODKĄ HA HA AH NA KOLEJNA KADENCJĘ ZYDO CYRK…
I WIELKI *** ZOSTANIE GOŁOBRODKĄ HA HA AH NA KOLEJNA KADENCJĘ ZYDO CYRK AH AH AH 11.05.2022, 19:49
PIS BEDZIE TERAZ SZUKAŁ AFER PO HA AH AH TYCH CO PRZEZ 12 LAT NIE ZNALAZŁ AH AHA H KABA RET CZŁOWIEK Z WARSZAWY HA AH AH KOMEDIA W TRZECH AKTACH HA AH AH
PROPAGANDA JAK ZA GEBELSA HA AH AH
PROPAGANDA JAK ZA GEBELSA HA AH AH 11.05.2022, 19:19
UKRAINA TO STAN UMYSŁU JAK POLIN DLATEGO WYRZUCIŁEM TELEWIZOR HA AH AH

Pozostałe