Kierował odurzony. I miał jeszcze coś na sumieniu

  • 11.05.2022, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kierował odurzony. I miał jeszcze coś na sumieniu Fot. Policja
Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji zatrzymali mężczyznę, który kierował pod wpływem środków odurzających. Na dodatek mieszkaniec powiatu gryfińskiego usiadł za kierownicę, pomimo obowiązującego go zakazu sądowego kierowania pojazdów mechanicznych, który mu orzeczono. Za popełnione przestępstwa może czekać go surowa kara.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, jadąc radiowozem po jednej z ulic Gryfina zwrócili uwagę na kierującego samochodem osobowym, którego tor jazdy nie był równy. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Kolejny raz okazało się, że policyjny instynkt jest niezawodny. Wyszło na jaw, że kierujący znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Okazało się również, że 39-latek nie ma prawa jazdy, bowiem orzeczono wobec niego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- Około godz. 13:15 w Gryfinie na ul. Targowej funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Audi ujawnili, że 39-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Ponadto mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie - informuje mł. asp. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło 10 maja 2022 r.

Za złamanie zakazu i prowadzenie pod wpływem środka odurzającego mężczyzna może odpowie przed sądem.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Okoń
Okoń 11.05.2022, 20:10
Brawo Policja kolejny szczerbaty bezzębny ćpun trafiony tak trzymać łapać ich jak najwięcej I zwyrodnialca do puchy 
Ty wiesz kto
Ty wiesz kto 11.05.2022, 21:18
Hihihihihihihihiho
Temida
Temida 11.05.2022, 19:27
Rozgrzeszenia tak szybko nie będzie.
Jerzy
Jerzy 11.05.2022, 19:38
Nie śpiewał jak beatka

Pozostałe