Otwierają nowy posterunek policji

  • 11.05.2022, 22:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Otwierają nowy posterunek policji
Kosztowała ponad 2,2 mln zł. Rok trwała budowa. Jednokondygnacyjny budynek ma 152,5 m2 powierzchni. Stoi na działce o powierzchni ponad 912 m2. Inwestycja obejmowała budowę całkiem nowej siedziby wraz z infrastrukturą techniczną. Policjanci przenoszą już kartony z dokumentami i drobne urządzenia.
Nowa siedziba dla moryńskich policjantów ma zostać uroczyście otwarta w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Mieści się przy ul. Jesionowej w Moryniu ,a w zasadzie stoi przy głównej ul. czyli Dworcowej.
Budynek policji w Moryniu jest nowy, ale to przywrócenie zlikwidowanego wcześniej posterunku policji w tej miejscowości (mieścił się przy rynku).
Do tej beczki miodu dodajmy trochę dziegciu. Minus jest taki, że opóźnienie wyniosło aż pół roku, czyli trwało dwa razy dłużej niż zamierzano.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gumowiec
Gumowiec 12.05.2022, 13:37
Brawo policja tylko guma i solidne gumowanie patoli uzdrowi nasz kraj. Gumować od morza do Tatr
Hwdp
Hwdp 12.05.2022, 17:38
Ty kretynie. Won z igryfino bo sie czytac tego nieda
Jerzy
Jerzy 12.05.2022, 12:31
Rosnącą liczbę "pijanych kierowców bez mikrofonów" będzie trzeba gdzieś pomieścić.
*** *** ***
*** *** *** 12.05.2022, 11:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

można po taniości? Ano można
można po taniości? Ano można 12.05.2022, 08:50
Syn Szydło ten były ksiądz kupił leśniczówkę wyremontowaną za kilka tys złotych
Tymek dymek
Tymek dymek 12.05.2022, 22:54
Obrtny ujek jest a kobita ma wymogi.
Anonim
Anonim 12.05.2022, 06:46
Oby Patejuk był dzielnicowym!!! Jedyny normalny na to stanowisko!!!
Będzie powtórka ze Szczucina
Będzie powtórka ze Szczucina 12.05.2022, 05:15
Na tych małych posterunkach po wsiach i miasteczkach policjant to udzielny władca. Jak granatowa policja we wojne. To on decyduje kto jest sprawcą i co jest dowodem a co szybko skasować. Potrzebny jest silny nadzór prokuratury i sądu. IM nawet zatrzymanie myli się z aresztem i odwrotnie. Czy to prawda, że morderca z Morynia syn sędziego z sądu, już nie ma aresztu bo młodociany i dobry synek, w ogóle dobry człowiek. a że zabił ? Widziałem zdjęcia zamordowanej dziewczynki. Te za życia i z miejsca mordu. Wstrząsające. Jako młodociany pewnie wolny a zagrożenie góra kilka lat. w Moryniu strach, bo kumple straszyli.
polityka
polityka 12.05.2022, 00:58
Kasy nie ma na etaty to czekają.
rympał
rympał 12.05.2022, 08:32
Jak to polityka a raczej politykierstwo to PiS przed wyborami otworzy.
Milicjant
Milicjant 12.05.2022, 05:17
Nie mogą znaleźć uczciwych bez powiązań.
Zgr
Zgr 12.05.2022, 00:05
Takie budy buduje się max 1 rok gdzie podziały się pieniądze

Pozostałe