Niech władze zagospodarują ten piękny zakątek [list, zdjęcia]

  • 12.05.2022, 13:30
  • list
Niech władze zagospodarują ten piękny zakątek [list, zdjęcia] Fot. czytelnik igryfino
Dlaczego władze Gryfina nie mogą zagospodarować tak pięknego miejsca w naszym mieście? Można byłoby zrobić ławeczki, żeby ten zakątek stał się miejscem odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców.

Zamiast wydawać pieniądze na place zabaw za mostem, które są później niszczone i rozbierane, można inwestować w takie o to piękne zakątki na łonie przyrody. 

czytelnik igryfino

list

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelniczka
Czytelniczka 17.05.2022, 09:10
Czy ktoś dokładnie może napisać gdzie jest ów miejsce?
Ropucha szara
Ropucha szara 14.05.2022, 14:10
cdn.....Uwaga!!! Są osoby regularnie obserwujące teren stawu i przyległe. Żadna "tfórczość" sprytnych łapek nie ujdzie ich uwagi!
Czytelnik
Czytelnik 14.05.2022, 00:01
A co z byłym ośrodkiem po Społem na wyspie?? Ktoś coś wie?
Piękna
Piękna 13.05.2022, 17:29
Również tak uważam, że piękne miejsce, niestety zaniedbane. A naprawdę jest to wyjątkowe miejsce do odpoczynku.
Ropucha szara
Ropucha szara 13.05.2022, 16:03
Podstawą projektu musi być opracowanie przyrodnicze i wg. jego wskazań dalsze działanie. Nie pozwólmy na kolejną dewastację drzew.cdn .
Ropucha szara
Ropucha szara 13.05.2022, 15:40
Myślałem że ten teren pozostanie niezauważony. Niestety. Jeżeli władze i ich sławny projektant się do niego zabierze to powstanie betonoza i wycinki, wycinki, wycinki. A teren jest siedliskiem chronionych gatunków, w tym płazów i ptaków i jako taki podlega ochronie.cdn....
betonoza
betonoza 13.05.2022, 18:13
Ten sławny projektant zaprojektował Sprzymierzonych, dworzec PKS i Kolejową? A jak ma się "wizualizacja" do rzeczywistości?
Renata
Renata 13.05.2022, 15:03
Lepiej,żeby nic nie robili bo tylko mogą popsuć.
R.W
R.W 13.05.2022, 13:42
Zgadzam się. Ten zakątek aż się prosi o zagospodarowanie. Szkoda go, bo niewiele jest ładnych miejsc w Gryfinie
betonoza
betonoza 13.05.2022, 18:14
bo jeszcze tercet tego nie sp.... - dlatego jest ładny...
dera
dera 13.05.2022, 21:19
Betonoza, to fakt, czego się tercet nie chwyci to spier...
znamienne
znamienne 13.05.2022, 05:26
No i wypisz wymaluj tercet na sesjach - artykuł o zakątku a ten "d" z 00.43 - jedyne co zobaczył to kwestia mapek i "kompetencji burmistrza"...
d
d 13.05.2022, 00:43
plac zabaw za mostem byl na terenie gminy Widuchowa. jak juz chcecie kopac Sawaryna to chociaz sprawdzcie fakty zeby sie nie osmieszac...
gmina bez...
gmina bez... 13.05.2022, 05:12
nie wiem, w co wy się tam bawicie, mnie nie rajcuje sado maso - ale zajmijcie się robotą - bo któż krzyczał "ludzi nie obchodzi czyja to kompetencja"...
do mietkowego kłamcy
do mietkowego kłamcy 13.05.2022, 00:59
do d doopa z ciebie. Część placu zabaw leżała na terenie gminy Gryfino. Jak nie wierzysz to rusz doopę i zobacz gdzie stoi za mostem znak.
właśnie
właśnie 13.05.2022, 01:22
Lenie nawet kłamstwem się posłużą aby usprawiedliwić własne lenistwo.
Atak komarów
Atak komarów 12.05.2022, 22:55
To prywatny teren i nic ci lemingu do niego
do leminga
do leminga 12.05.2022, 23:41
che che - z prywatnych pieniędzy?
Ulka
Ulka 12.05.2022, 22:09
Jak nie mają w tym prywatnego interesu to nic nie zrobią. Miejmy nadzieję, że to ich ostatnia kadencja.
wyprzedaż sreber rodowych... w dodatku nie swoich...
wyprzedaż sreber rodowych... w dodatku nie swoich... 12.05.2022, 22:29
Ba, mają mają - na przykład rozparcelowanie terenu na działeczki (terenu, który jako zaplecze rekreacyjne stadionu, laguny i całej reszty mógł stanowić teren spacerów, tras na przykład biegowych itp).
Działeczki mogłyby kosztować niewiele, bo przecież dojazdu do nich nie było.
A potem hyyyyyc - i pojawia się droga dojazdowa...
XXXX
XXXX 12.05.2022, 21:17
Gdzie jest ten zakątek?
wyprzedaż sreber rodowych - w dodatku nieswoich...
wyprzedaż sreber rodowych - w dodatku nieswoich... 12.05.2022, 22:31
Poniemiecki teren "ukształtowanego krajobrazu" zaplecze "folwarku" który potem był szkołą specjalną...
Jedi
Jedi 12.05.2022, 20:32
Miejsce za Lidlem i Tedi...aż się prosi o piękną spacerową alejkę. A w pobliżu na terenie przy sklepach o małą kafejkę, cukiernię....marzenie
Z tą ekipą nierealne...Lepiej niech się nie dotykają bo wyrżną wszystkie drzewa i postawią betonowy bunkier
Nn
Nn 12.05.2022, 20:23
Piękne i zaniedbane miejsce
wyprzedaż...
wyprzedaż... 12.05.2022, 22:33
Może i lepiej, że się nie tykali - miliony poszłyby na betonozę i wycinkę... - patrząc po efektach Sprzymierzonych, 1Maja, Kolejowej...
Wątpię.
Wątpię. 12.05.2022, 18:53
Nabrzeże,"bieda" od lat stoi nie tknięte, a gdzieś jakieś jeziorka zagospodarują..
biedny
biedny 12.05.2022, 18:26
nie ma pieniędzy, nie ma pieniędzy, na nic nie ma pieniędzy
stopa procentowa
stopa procentowa 12.05.2022, 22:57
Zawsze można wziąć kredyt na budowę mauzoleum przy parku
biedniejszy:)
biedniejszy:) 12.05.2022, 19:08
studium mamy, studium mamy, studium mamy....
TakiJeden
TakiJeden 12.05.2022, 18:00
iGryfino nas czytelników pyta o to, dlaczego władze Gryfina czegoś nie mogą zrobić. Ponadto iGryfino wrzuca fotografie "pięknego miejsca" i wszyscy wiedzą, co ma na myśli :) Ławki na łonie natury? Ale po co? Na łonie natury można rozłożyć kocyk i zrobić piknik, po którym można posprzątać. Również można po prostu pospacerować i popodziwiać przyrodę. 
żeby im się chciało chcieć
żeby im się chciało chcieć 12.05.2022, 22:14
Jakbym słyszał tercetowego lenia.
Lop
Lop 12.05.2022, 16:18
To nie to ugrupowanie. Musimy z tą mierną władzą gminy czekać do wyborów. Z obojętnością patrzą na znikające okoliczne lasy.
ede
ede 12.05.2022, 14:37
nie, tam nie powinno być żadnych ławek, kolejne miejsce do chlania dla patologii by się zrobiło
Patopato
Patopato 12.05.2022, 16:46
Hahha normalnie.
Juz widze jak tam rz***m

Pozostałe