Powolna odbudowa kamienicy i blokowanie przejścia

  • 12.05.2022, 14:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powolna odbudowa kamienicy i blokowanie przejścia
W tym roku minie już 4 lata od pożaru kamienicy w Mieszkowicach. Połowę czasu władze przeznaczyły na zbieranie pieniędzy, a połowę na samą odbudowę. Jak widać na zdjęciach, kamienica zaczyna się powoli "wyłaniać" spod rusztowania. Prace inwestycyjne obarczone są utrudnieniem nie tylko związanym z przejściem po chodniku.

Dodatkowo przejście dla pieszych jest permanentnie blokowane przez ciężarówkę lub inny samochód. Co ciekawe, przy tej samej ulicy jest lokum policji, która nie widać aby się tym przejmowała. A to ewidentnie złamanie przepisów ruchu drogowego. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaktus
Kaktus 13.05.2022, 15:44
Ta kamiemica to strach odbudują ja za lat X no i co z tego kto w niej bedzoe chcial mieszkac ?druga rzecz ze ciagle przedluzana jest umowa z wykonawcą,to o miesoac to o dwa zaraz bedzie o pol roku i rok.
Mieszkowice i ich wlodarz to jakas paranoja miasto stoi w miejscu zero rozwoju no.chyba ze rozwojem nazwiemy sukces zainteresowanie soe grunem za mostem siecia sklepow dino to naprawde wielki sukces i nalezy sie odznaczenie za to dla wlodarza, tam sie nic nie dzieje,brak planow aby turystow sciagnac do miasta brak kasy brak wieszy tylko aby kase brali ci bezradni i ich przodownik :) szkoda bo miasto mogloby odrzyc ale po co ....niech stare babcie ciesza sie ze burmistrz zakasa rekawy i elektorat na kolejne lata jak znalazl .... porazka dno i az przykro
Ciekawy
Ciekawy 12.05.2022, 15:27
Należy sprawdzić czy płacą za zajęcie pasa drogowego.bo przez cztery lata to niezła sumka wyjdzie.gdzie indziej jak postawi się rusztowanie na xhodniku to za pare godzin juz odpowiednie sluzby reagują i pobierają opłaty

Tubylec
Tubylec 12.05.2022, 15:17
Wyjaśniam. Aby przejść na drugą stronę przez jezdnię należy wejść to tegoż budynku następnie schodami w dół do piwnicy po czym rurami kanalizacyjnymi przecisnąć sie 10 metrów do włazu obok kwiaciarni następnie 1.5 metra w górę gdzie należy zapukać a najlepiej zaśpiewać U drzwi twoich stoję Panie.obsluga kwiaciarni albo pracownik dyżurny ZUK otworzy nam tenże właz i wychodzimy bezpiecznie na powieszchnię po czym kierujemy się w stronę Biedronki albo Pulsa.proste?
MMM
MMM 12.05.2022, 14:57
W Mieszkowicach przymyka się oko.
Mnieszko
Mnieszko 12.05.2022, 14:49
Ta kamienica to jest miś.Miś na miarę naszych możliwości. Jeszcze ze dwa lata i może remont się skończy. Prosimy o cierpliwość .

Pozostałe