Z gryfińskiego nabrzeża ruszy Marsz Równości. Przejdzie dwa mosty

  • 18.05.2022, 19:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z gryfińskiego nabrzeża ruszy Marsz Równości. Przejdzie dwa mosty Lambda Szczecin (archiwum)
Zapraszamy na Pierwszy Transgraniczny Marsz Równości Gryfino-Mescherin! Przejdźcie razem z nami przez Odrę ku lepszemu światu. Szyjcie flagi, malujcie transparenty, przygotujcie tęczowe outfity. Wyciągnijcie dumę z kieszeni, a du*ę z szafy - zachęca Lambda Szczecin i Gryfiński Strajk Kobiet.

W Gryfinie Pierwszy Transgraniczny Marsz Równości odbędzie się w najbliższą niedzielę 22 maja 2022 r. Początek zaplanowano na godz. 14.30, a impreza rozpocznie się od wspólnego pikniku na gryfińskim nabrzeżu. Impreza przeniesie się z Gryfina przed dwa mosty na Odrze Wschodniej i Zachodniej do niemieckiego Mescherin.

Marsz Równości w Gryfinie organizują Gryfiński Strajk Kobiet i Stowarzyszenie Lambda Szczecin. 

Szczegóły imprezy na plakacie w fotogalerii.

O osobach osoby LGBT+  pisaliśmy kilka dni temu tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/46847,to-kwestia-walki-o-wolnosc

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (167)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JA ODRABAŁ BYM WAM GŁOWĘ HA AH AH ZBOCZEŃCY WEDLW TALMUDU HA HA AH
JA ODRABAŁ BYM WAM GŁOWĘ HA AH AH ZBOCZEŃCY WEDLW TALMUDU HA HA AH 23.05.2022, 22:10
WAM ZA UŻYWANIE TEJ FLAGI POWINNO SIĘ ODRABAĆ REKĘ ŻE TEŻ RABINI NA TAKI CYRK DAJA PRZYZWOLENIE HA AH AH
noachidzi  wypisz  wymaluj  ajwaj aleluja i na saturna
noachidzi wypisz wymaluj ajwaj aleluja i na saturna 22.05.2022, 14:35
i poszli przodem lesbijki zaraz za nimi gaye tuz za nimi transwestyci w trzcinach czaja się zoofile nie przeszkadza im asf i sex z dzikami na ławczkach obserwuja młodzież pedofile a nad wszystkim tecza ha ah ah noe przebrany za chorążego torpedzia czówa na motorówce
AJWAJ ALELUJA I DO  TARTARU HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO TARTARU HA AH AH 23.05.2022, 22:01
CO MINUSUJESZ BEZWIEDNA CIOTO CZYTAŁEŚ -AŚ KSIEGI HA HA AH ZAPEWNE NIE TO ZAMILCZ HA HA AH
Bogdan
Bogdan 22.05.2022, 12:52
Przebierańców dzisiaj będą zwozić kobiety z susiakamia facetów w szpilkach uwaga zachód postępowy jedzie ,tolerancja idzie 🙈🙈🙈🙈😁😀🌈😁🙈💯😀😀🛀🙈😁
Głos rozsądku do ludu ruskiego
Głos rozsądku do ludu ruskiego 21.05.2022, 20:13
Z tekstami o ruskich trollach chyba chodzi o putlerowską propagandę, w której "sołdaty" szły na wojnę z błogosławieństwem kremlowskiego patriarchy na "walkę z zepsuciem moralnym".
POKO !!!
POKO !!! 21.05.2022, 18:35
Lepszy świat ?? Niemcy i lepszy świat ??? Za gaz Merkelowej ??? Zabijanie dzieci i gwałty na Ukrainie ??? O czym Ty piszesz Chłopino ???WSTYD !!!!!
do chłopinki z 18.35
do chłopinki z 18.35 21.05.2022, 19:09
ty się doczytaj oficjalnych danych rządu pisowskiego - ile Polacy dali Putlerowi w łapę od czasu wybuchu wojny...
Bogdan
Bogdan 22.05.2022, 12:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

racja
racja 22.05.2022, 08:52
Niestety, to prawda - rząd nawołujący do tego, żeby inne państwa przestały handlować z Rosją i wspierać swoimi pieniędzmi putleryzm - sam ma sporo "za uszami"...
Głos ludu
Głos ludu 21.05.2022, 16:37
O co chodzi tu z tymi tekstami o ruskich trollach? Czy tu chodzi o lewackie/komunistyczne bojówki? Co oni planują?
tacy to obrońcy "moralności"...
tacy to obrońcy "moralności"... 21.05.2022, 19:10
tu chodzi o putlerowską propagandę, w której "sołdaty" szły na wojnę z błogosławieństwem kremlowskiego patriarchy na "walkę z zepsuciem moralnym"...
Bogdan
Bogdan 22.05.2022, 12:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Brat z jeschowa
Brat z jeschowa 21.05.2022, 15:22
Czy bendzie miendzy mostami mieszanie krwi
hub
hub 21.05.2022, 12:55
Dla osób LGBT+ Rosja to piekło dlatego rosyjskie trolle chcą tego samego w Polsce aby się usprawiedliwić.
tak
tak 21.05.2022, 14:55
pamiętam jak kremlowski patriarcha błogosławił "bojowników o moralność" - czyli najeźdźców rosyjskich...
Janina z Czepina
Janina z Czepina 21.05.2022, 11:52
Przypominam jutro leżymy krzyżem na mostach bronimy Polski nie damy się rowerzystom. Polska jest biało czerwona a nie tęczowa.
dobry humor przyniosę
dobry humor przyniosę 21.05.2022, 08:57
Oby tylko pogoda dopisała.
Urodzony w Gryfinie
Urodzony w Gryfinie 21.05.2022, 08:08
Jadę często w Polskę . Pytają mnie co tam u ciebie w Gryfinie się dzieje ??? Nieudolna Gmina Mnietka , w starostwie to samo . O rozgrzebanych ulicach nie wsPOmnę !!! No i jeszcze jak się wytłumaczę z CUDAKÓW ???
Gryfinianin ze Szczecina
Gryfinianin ze Szczecina 21.05.2022, 07:56
Myślałem że Gryfino dłuuuugo będzie normalnym miastem
...a tu się zaczyna Sodomia i Gomoria robić
...szkoda tylko tych ludzi.. którym wydaje się że to normalne... pokrzywdzeni i pokrzywieni ludzie
?
? 21.05.2022, 12:15
wiesz że najwięcej ludzi uważających się za normalnych a wszystkich wokół za chorych jest wśród pacjentów psychiatryków?
Polak
Polak 20.05.2022, 15:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Przera
Przera 20.05.2022, 15:35
Czy Bóg nam wybaczy? Czy nie postąpi tak jak z Sodomą? Boże miej nas w opiece nie doświadczaj nas Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie. Chryste elejson Chryste usłysz nas.Amen.
???
??? 21.05.2022, 01:01
Gdyby Sodoma miała być ukarana - które seminarium by się ostało?
!!!
!!! 21.05.2022, 13:04
Skąd ta pewność?
paradoks
paradoks 21.05.2022, 14:57
skąd ta pewność, że nie?
lgtb
lgtb 21.05.2022, 09:53
lecz się margocie z posłanką
nieładnie księże...
nieładnie księże... 21.05.2022, 14:57
księże - u księdza leczenie z nienawiści trudne... z upodobań do dzieci również...
Janina z Czepina
Janina z Czepina 20.05.2022, 14:35
Podczas marszu obficie kropić wodą świenconą uczestników może się nawrócą odmawiać też pacierz i dawać uczestnikom do pocałowania krzyż.
Ja
Ja 22.05.2022, 14:47
Sama walnij się krzyżem w łeb. I pocałuj księdza w d..
Jim
Jim 20.05.2022, 15:01
To jakbyś szatana do sw wody wsadził
Sair
Sair 20.05.2022, 13:39
Kotula nigdy nie podjęła żadnych działań na rzecz Gryfina, ale za to przywiezie w niedzielę babę z wąsem z Berlina ;-)
ohyda
ohyda 21.05.2022, 09:55
jak nie podjęła??? buciki zawieszała i wrzeszczała najgorsze przekleństwa!!!
PYTA PL DOZNANIA  Z POZNANIA  HA AHA H
PYTA PL DOZNANIA Z POZNANIA HA AHA H 20.05.2022, 11:46
SIOSTRA NIE UST RA JACEJ PRZYJEMNOSCI TEZ BEDZIE ŻEBY ROZDAWAĆ ŻELE I KONDOMY AH AHA H BO JESZCZE SIE NIE SKOŃCZYŁA EPIDEMIA COVID A MOŻE NADEJŚĆ EPIDEMIA ŻÓŁTACZKI HA AH AH TYPU A HA AH AH
Mania Pawlaczka
Mania Pawlaczka 20.05.2022, 10:11
Skąd tu wody święconej wziąć aby pogaństwa w narodzie nie było?
gryfiniak
gryfiniak 20.05.2022, 09:48
Jestem jak większość ale pójdę poprzeć mniejszość, która jest w państwie PiS prześladowana.
Głos ludu
Głos ludu 20.05.2022, 11:12
W jaki sposób i kto prześladuje osoby homoseksuale?
Cela
Cela 20.05.2022, 08:37
Boże widzisz a nie grzmisz.
głos z nieba
głos z nieba 20.05.2022, 10:57
Grzmię, na tych co nie kochają bliźniego.

Pozostałe