Wyśpiewali i wytańczyli miłość do przyrody

  • 19.05.2022, 10:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyśpiewali i wytańczyli miłość do przyrody Fot. dost.
Na scenie przedszkolaki i uczniowie wyśpiewali i wytańczyli miłość do przyrody, zwierząt i zachęcali do bycia eko! W przerwach pomiędzy występami prowadząca przegląd Iga Kamela oraz Marcin Kurylak z Pracowni Rozwoju Muzyczno-Ruchowego zapraszali uczestników do zabaw muzycznych i ruchowych.
Najmłodsi wokaliści z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu uczestniczyli w Miejskim Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej „Ze śpiewem i tańcem za pan brat” w Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Tematem tegorocznego spotkania było hasło -„SOS dla Ziemi – ocalmy świat – nasz wspólny dom”.
 
COKiS reprezentowały solistki: Marcelina Wałęka, Zoja Filińska i trio wokalne „Żabki” (Marcelina i Aurelia Wałęka, Zoja Filińska). Dziewczynki zauroczyły organizatorów i publiczność występem wokalnym z układem choreograficznym oraz z towarzyszącym akompaniowaniem Mariki Filińskiej na ukulele.
 
Każda z dziewczynek otrzymała piękną statuetkę, pamiątkowy dyplom, tematyczną książkę i słodki upominek. Ponadto niezwykłą przygodą dla cedyńskich reprezentantek było udzielenie wywiadu dla TVP3 Szczecin, wyemitowanego w Kronice Szczecińskiej.
 
Gratulujemy dziewczynkom wspaniałego występu i zapraszamy dzieci zainteresowane śpiewaniem do rozwijania pasji muzycznej w studiu muzycznym w świetlicy osiedlowej na Sójczym Wzgórzu.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sara
sara 19.05.2022, 10:15
Cudowne przedszkolaczki!

Pozostałe