Naćpany uciekał przed policją kradzionym autem

  • 21.05.2022, 14:50
  • Źródło: KMP w Szczecinie
Naćpany uciekał przed policją kradzionym autem
Policjanci podjęli pościg za kierującym volkswagenem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna wcześniej przekroczył prędkość i zaczął uciekać. To nie był jednak koniec jego problemów. Auto którym jechał pochodziło z przestępstwa, a on sam znajdował się pod działaniem zabronionych substancji.

Policjanci ze szczecińskiej drogówki w czasie pomiaru prędkości zauważyli pojazd, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 24 km/h.

Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej. Mimo włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący samochodem nie reagował na polecenia nakazujące zatrzymanie pojazdu i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali 24 – latka, który jak się okazało w trakcie czynności, był pod wpływem działania zabronionych substancji oraz dodatkowo posiadał je przy sobie. To jednak nie był koniec problemów mężczyzny, ponieważ w wyniku wnikliwego sprawdzenia funkcjonariuszy wyszło na jaw, że auto którym uciekał pochodzi z przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany i za swoje nieodpowiedziane zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KMP w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 21.05.2022, 21:09
To nie on, to narkotyki.

Pozostałe