Transgraniczny Marsz Równości wyruszył z Gryfina do Mescherin

  • 22.05.2022, 15:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Transgraniczny Marsz Równości wyruszył z Gryfina do Mescherin
Po raz pierwszy w Gryfinie organizowane jest takie wydarzenie. To najmniejsze miasto w Polsce, w jakim odbywa się Marsz Równości.

- To święto miłości i różnorodności. Przejdźcie razem z nami przez Odrę ku lepszemu światu - zachęcają organizatorzy, którymi są Lambda oraz Gryfiński Strajk Kobiet. 

Wydarzenie rozpoczęło się 22 maja 2022 r o godz. 14.30 na gryfińskim nabrzeżu. Uczestnicy skandowali m.in. hasło: "Wolność, równość, akceptacja!".

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (109)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cytat
cytat 25.05.2022, 19:23
Jak mówi nasza noblistka jesteśmy jednostkami, które maja prawo do samostanowienia i samookreślenia, dlatego nie możemy patrzeć na bliźniego w sposób, który by go generalizował, blokował, blatował z czymkolwiek.
Ja
Ja 24.05.2022, 23:56
Czytając większość komentarzy, mam jeden wniosek, zacznijcie dopierdzielać wszystkim narkomanom i alkoholikom/pijakom. Kończąc, chu....j was obchodzi kto co lubi, patrz się na siebie idio..to.
Ty
Ty 25.05.2022, 00:30
I vice versa.
***
*** 24.05.2022, 09:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Konkurs
Konkurs 23.05.2022, 23:41
A na tej pseudo scenie przy nabrzeżu..to jest Łon czy łona...?
do prymitywa Konkurs
do prymitywa Konkurs 24.05.2022, 08:10
łono
Trafił swój na swego
Trafił swój na swego 23.05.2022, 23:36
Porażka marsz i porażka komentarze wielu.. Sodomia i Gomoria
Obserwuję...
Obserwuję... 23.05.2022, 15:49
Miała być tolerancja, teraz chodzi już o akceptację. Co dalej?
Ewka
Ewka 27.05.2022, 20:26
Dalej jest afirmacja.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 23.05.2022, 12:26
darek cioto warszewska gdzie byłeś satanisto lubiacy dodopy i kapitana dopy z abw zabrakło ha ha ah
różnica
różnica 23.05.2022, 10:09
Jednak ludzie przyszli dobrowolnie, a jak Sawaryn robił bitwę na moście to jeszcze trzeba było wykonawcom z zewnątrz zapłacić grube pieniądze
Głos ludu
Głos ludu 24.05.2022, 16:06
Z tego co wiadomo, dobrowolnie dowieziono ludzi autobusami. Gryfinian nie widać.
coś ci się kacapie po***
coś ci się kacapie po*** 24.05.2022, 17:44
Głos ludu z Moskwy to wiadomo ci od oficera prowadzącego. To w Moskwie musicie dowozić ludzi na manifestacje.
pp
pp 23.05.2022, 09:25
frekwencja porażająca. Dzieciaki pozbierane z okolicy i przekupione za pizze, albo chipsy. Smutne, że wciąga się w takie coś tak młode osoby.
Fakt
Fakt 23.05.2022, 14:31
Smutne ,że młodych nie uczy się tolerancji..A może część z nich właśnie urodziło się z problemem tożsamości ..? Ale tego nie jest w stanie pojąć twój ograniczony widać umysł
Anty pis
Anty pis 24.05.2022, 20:27
Do 'Fakt": młodzi ludzie są podatni na różne złe rzeczy. Jedni idą w narkotyki, a inni na marsz....
Jk
Jk 24.05.2022, 13:35
Ciołek jesteś fakt
Gucio
Gucio 24.05.2022, 13:27
A jak się urodziło normalnymi to się przez te marsze zdeprawują.
Bsjdj
Bsjdj 23.05.2022, 13:06
Dzieciaki same przyszły, taka faza, każde pokolenie się buntowało i wymyślali coś swojego, były punki, skini, emo, to teraz mamy liquid gender, czy homo (chociaż to normalne o zawsze było), po prostu lubią czuć się nieakceptowani i inni, pokazać jak to nie walczą o swoje prawa, stawiając czoła ogółowi. I proszę bardzo, zobaczymy ilu z tego wyrośnie. Wielu dzisiaj się wstydzi, że kilka lat temu byli emo 😉
o zgrozo
o zgrozo 23.05.2022, 09:36
pp, zaprezentowałeś moralność alfonsa. Sam pewno taki przekupny jesteś i tak oceniasz ludzi.
Gucio
Gucio 23.05.2022, 08:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

alert
alert 23.05.2022, 09:25
Zgłaszam mowę nienawiści trolla z 8.50.
Gucio
Gucio 23.05.2022, 11:18
Sam jesteś trollem zboczeńcu
Normalny
Normalny 23.05.2022, 07:06
Marsz przez PLAC BUDOWY ??? I to z policją ??? Kto wydał na to zgodę ??? Wróbel z Widuchowa . czy Konarski z PO ???
gryfinianka
gryfinianka 23.05.2022, 10:18
W Polsce rządzi i zgody wydaje PiS i stąd burdel panuje nie tylko dotyczący dróg. Ponadto dla rowerzystów i pieszych droga jest przecież otwarta wiec nie wiem skąd nadajesz trollu le wiedzy o naszej drodze nie masz.
Do zboczonej !!!
Do zboczonej !!! 23.05.2022, 17:39
Jaki masz WIBRATOR ?? taki jak Kotulina ???
Głos ludu
Głos ludu 23.05.2022, 06:11
Marsz w Gryfinie, bez mieszkańców Gryfina. Mądrze.
do Głosu Moskwy (Ludu sowieckiego)
do Głosu Moskwy (Ludu sowieckiego) 23.05.2022, 10:15
A skąd ty ruski trollu wiesz kto był. Jestem z Gryfina i wiedziałam, że trochę osób było z Gryfina. Zresztą kilka występowało na scenie. Zajmij się lepiej propagandą putinowskich odgórnych manifestacji w Moskwie. Wtedy też nie będziesz pisał prawdy ale będziesz mógł zobaczyć na własne oczy.
Głos ludu
Głos ludu 24.05.2022, 17:46
Widziałem jak ludzi przywieziono autobusami. Podoba mi się postawa rdzennych mieszkańców naszego miasta. Wielkie pozdrawiam. P.S. Bawią te wpisy o ruskich trollach.
Gucio
Gucio 24.05.2022, 13:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wuja
Wuja 23.05.2022, 10:25
"Jestem z Gryfina i wiedziałam, że trochę osób było z Gryfina." taka bystra potwierdza że z Gryfina było trochę czyli niewiele.
gra w słówka
gra w słówka 24.05.2022, 17:45
A co to znaczy wiele a co to niewiele.
Dziewczyny
Dziewczyny 22.05.2022, 23:24
myślcie przy urnie - Fundacja Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ultrakatolickich organizacji w Polsce. Za cel stawia sobie zyskanie jak największego wpływu na kształt prawa i dostosowanie go do -- r e l i g i j n o - konservatywnego systemu wartości. Przyczyniła się do ograniczenia prawa Polek do aborcji, a teraz chce m.in. wprowadzenia przepisów, które utrudnią rozwody i wypowiedzenia przez Polskę antyprzemocowej konwencji stambulskiej które to posunięcia sprowadzą kobietę w Polsce do formy przedmiotu - tego chcesz , Marzy ci się życie z facetem który potrafi uderzyć własną żonę za przesoloną zupę lub współżyć z nim przed świtem kiedy pijany wrócił z balangi i jeszcze pożyczy cię koledze od flaszki - tego chcecie dziewczyny
Głos ludu
Głos ludu 24.05.2022, 21:38
Do przedmiotu, który można wrzucić sprowadzane są dzieci. Żałujecie psów i kotów na Ukrainie bardziej niż własnych dzieci. Smutne i to bardzo.
oj...
oj... 25.05.2022, 00:55
Księże, mylisz dziecko poniewierane przez pedofilów z zapłodnioną komórką jajową...
Jk
Jk 24.05.2022, 13:39
Gdy to czytałem to z aborcja po czasie ty już jesteś
Brak słów
Brak słów 23.05.2022, 08:36
Masz rację 21 wiek a ten rząd wespół z Kościołem robią z kobiet średniowieczne bez prawa głosu.. drugiego sortu istoty.
Gucio
Gucio 24.05.2022, 13:41
Bidulki, piją jak faceci pala ćpają nie gotują tylko gotowce zamawiają niedługo będą gwałcić facetów. Tak teraz są kobiety. wiec jak się je trochę za mordę weźmie to nie zaszkodzi.
cenzura
cenzura 22.05.2022, 23:12
Film Chaplina "Dyktator" z 1940 roku został wyświetlony w Niemczech po raz pierwszy w 1998 roku. Wcześniej był zabroniony. We Włoszech, wszystkie sceny z udziałem żony Napaloniego zostały wycięte ze względu na szacunek dla wdowy po Mussolinim. Pełna wersja filmu nie była dostępna aż do 2002 roku.

Krakowiak
Krakowiak 22.05.2022, 23:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.05.2022, 22:49
To znaczy że droga Gryfino Mescherin już jest otwarta?
bigger
bigger 23.05.2022, 09:37
Przecież dla pieszych była otwarta!
Dobra rada
Dobra rada 22.05.2022, 22:18
No i fajnie..Wszyscy jesteśmy wartościowi i różni...Akceptujmy siebie wzajemne a życie będzie piękniejsze
jerzy
jerzy 23.05.2022, 05:31
To się polłcz z kumplem o tyłu i *** ci w dupę.
do Dobra
do Dobra 22.05.2022, 23:17
Tylko niestety nie wszyscy chcą to zrozumieć, a jeszcze inni dzielą nas za nasze podatników pieniądze. Zamiast łączyć dzielą...
a
a 23.05.2022, 08:58
Sam/sama pozwalasz, żeby nas to podzieliło.
realizm
realizm 22.05.2022, 21:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

nie do wiary
nie do wiary 22.05.2022, 21:17
Czy ktoś tu prowadzi konkurs na najgłupszy komentarz bo niektórzy sobie tu żyły wypruwają hak czytam.
Knagulec
Knagulec 22.05.2022, 21:15