Kto strzelił byki na tablicy poświęconej rotmistrzowi Pileckiemu?

  • 25.05.2022, 17:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto strzelił byki na tablicy poświęconej rotmistrzowi Pileckiemu?
Na dziś zaplanowali uroczystość, m.in. mają strzelać z pistoletu. Jednak do dzisiaj nikt nie przyznał się do zrobienia błędów na tablicy poświęconej rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu - informuje nas czytelniczka.

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że już panu burmistrzowi Mieczysławowi Sawarynowi te błędy zostały wytknięty publicznie. Była na ten temat publikacja w gazecie pana Ryszarda Kwapisza. I co?

I błędy nadal są. Zdania urywane w połowie, nazwa szkoły, do której uczęszczał Witold Pilecka napisana małą literą, skrótowce ze złą interpunkcją. Na dodatek błędy gramatyczne np. "Uczestnik Powstania Warszawskim". Kto odpowiada za zrobienie aż tylu byków w tak krótkim tekście?!

PS.: Rekonstrukcję strzału kata rotmistrza uważam za kuriozum. To tak, jak rekonstrukcja palenia wioski w rocznicę rzezi wołyńskiej. Zresztą napisanie na plakatach o "strzale kata więzienia" to następna nowomowa tych pożal się Boże rekonstruktorów.

czytelniczka igryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

po prostu
po prostu 28.05.2022, 22:52
Tandeta zrobiona przez tandeciarzy.
AJWAJ AJLELUJA I NA SATURAN  HA AH AH
AJWAJ AJLELUJA I NA SATURAN HA AH AH 28.05.2022, 10:34
 PUŚĆ TO HA HA AH https://youtu.be/2PGpllZk4_w?l… HA HA AH DLATEGO JESTEM TYTAJ HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 28.05.2022, 08:43
PILECKI BYŁ IDIOTĄ https***
szerp
szerp 28.05.2022, 08:59
Idiotyzmem jest stawianie tez bez poparcia.
KLECHA
KLECHA 28.05.2022, 09:16
IDIOTĄ SĄ TEZY Z POPARCIEMA HJA AHJ
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 28.05.2022, 08:35
DOSZŁY MNIE SŁUCHY ZE JESTEM PRO ROSYJSKI TROLEM HA AH AH A JA JESTEM TYLKO TYM KIM JESTEM https*** LOKALNYM PATRIOTĄ HA HA AH RESZTA MI ZWISA JAK PIS HA AH AH PS JAK NIE ZADBAMY SAMI O SIEBIE NIE ZADBA O NAS NIKT HA AH AH
Ha
Ha 27.05.2022, 09:20
Kolejny bubel tercetu
PIPOL
PIPOL 26.05.2022, 12:22
Może o szczał chodzi i szcające kury Piłsudskiego.
postrzelony z UMIG
postrzelony z UMIG 26.05.2022, 12:13
Byki strzelał kat więzienny.
zniesmaczona
zniesmaczona 26.05.2022, 10:05
Debilny pomysł strzału. To mógł wymyśleć tylko jakiś postrzelony.
Włącz myślenie
Włącz myślenie 27.05.2022, 12:41
Co może myśleć osoba, która ma takie pomysły? Na dzień kobiet proponuję puścić jęki bitych i gwałconych kobiet. To tez będzie rekonstrukcja zdarzeń. Na dzień Ziemi, czy święta zwierząt pisk i skowyt tłuczenia zwierząt. To też wywoła naszą reakcję i oburzenie co do katów. Jaki mózg mógł coś takiego wymyślić a jaki to promuje!. Mój mózg tego nie ogarnia
MB
MB 26.05.2022, 10:26
Cieszmy się że tylko takie rzeczy wymyślają...ten defekt czy bardziej elegancko- niedostatek wyobraźni może im "wykreować" w głowie gorsze brednie
Pijak z Kieva
Pijak z Kieva 26.05.2022, 09:25
Jak tak se otworze 1/2 moskiewskiej i tak patrze na te Ukraine i te Rosije,i tak patrze na tego Zelenskiego i na tego Pulina to mi taki żal nachodzi ,że myśle sobie,że trza położyć te broń i samemu sie położyć,poleżeć i wypić i sie poddać, bo i tak trzeba będzie i tak.Tyle z tego będzie.
Gucio
Gucio 26.05.2022, 09:39
Dawno powinni się poddać. Ta wojna nie jest nikomu potrzebna no chyba, że Ameryce.
insscenizator
insscenizator 26.05.2022, 08:43
Idąc tropem pomysłodawców proponuje uczcić wojnę na Ukrainie głosem gwałconej przez rosyjskiego sołdata ukraińskiej kobiety.
nie do wiary
nie do wiary 26.05.2022, 08:22
Naprawdę ci durnie celebrowali wystrzał?
waga
waga 27.05.2022, 12:42
niestety, jeden z vicków jest ciężki...
szczelec
szczelec 27.05.2022, 14:23
CKM?
EJ aukulant
EJ aukulant 26.05.2022, 11:52
A co wyszczał mieli celebrować z biskupem i chłopcami....
chwała ukrainie geroiom hwała
chwała ukrainie geroiom hwała 26.05.2022, 07:57
a czego się spodziewać po PGR-USA CH
Poljaki to wy czy onr z Moskwy ?
Poljaki to wy czy onr z Moskwy ? 26.05.2022, 05:36
Poszli o jeden most za daleko. Cofnąć ich do podstawówki. A może to nie Polaki ?
Rowerzysta
Rowerzysta 26.05.2022, 05:08
Dlaczego ktoś mi narzuca abym jako mieszaniec Gryfina upamiental Pileckiego. Ponoć żyjemy w wolnym Państwie.
Beniu
Beniu 25.05.2022, 20:04
Tandeta jak wszystko czego dotknie się tercet.
gra słów
gra słów 25.05.2022, 20:47
jak tandeta robi - to trudno by wyszło co innego...
po prostu
po prostu 25.05.2022, 19:57
popelina
posokowiec
posokowiec 25.05.2022, 19:39
Byki strzela pewno specjalista od strzelania, czyli jak chce propaganda tercetowa: "kat więzienia mokotowskiego".
taka ruska kultura
taka ruska kultura 25.05.2022, 19:24
A Miś Wojtek ma być z plastiku.
Jerzy
Jerzy 25.05.2022, 19:17
E tam zwykłe ***enie. To specjalnie był zabieg marketingowy, aby ludzie nie przechodzili obojętnie i zwracali uwagę. Jak widać się sprawdziło, bo nawet redaktor rozpropagował tablicę.
kulawy Paweł
kulawy Paweł 25.05.2022, 18:29
Bo to był strzał w stopę.

Pozostałe