Tyle pił, że zrobili akcję propagandową

  • 06.06.2022, 18:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tyle pił, że zrobili akcję propagandową KP PSP w Gryfinie Kto się nie śmieje z dowcipów posła PiS, ten z PO?
Pilarka dla strażaka to zwyczajna rzecz, zważywszy, że to właśnie głównie ochotnicy przejęli odpowiedzialność za porządek na drogach. Ale jeśli tych pilarek jest ponad 40, to można już z tego zrobić polityczne show. W tym celu postawiono strażaków na baczność, zaproszono wójtów i burmistrzów z powiatu gryfińskiego. I oczywiście przyjechali posłowie PiS. Wszak podczas sobotniej konwencji PiS powiedziano, że członkowie tej partii mają jeździć po terenie. I ruszyli. Nawet do Gryfina. Tym razem wręczyli wyposażenie kupione za pieniądze podatników. Ale jaka była oprawa!

Dziś 6 czerwca 2022 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie odbyła się pilarkowa impreza. Co prawda zaznaczono, że 41 pił zakupiono  ze środków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz Zachodniopomorskiej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, ale urządzenia wręczali uroczyście politycy PiS.

Była to - jak napisano - "uroczysta zbiórka", ale flagi na maszt nie podnoszono, bo impreza odbyła się w garażu. Jednak w obecności przedstawicieli władz samorządowych wyrażono "uznanie dla zaangażowania i poświęcenia". Oprócz wielkich słów były też uściski dłoni. 

Czekamy na kolejne uroczystości. Wszak podstawowego wyposażenia strażakom brakuje. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dryl
dryl 10.06.2022, 13:41
Matko kochana to już jest polew totalny z tego co oni robią. Naprawdę czy oni sami siebie nie widzą, że im nikt już nie wierzy.
no cóż
no cóż 10.06.2022, 08:57
Pisowska hucpa.
pierwsza szklana w powiecie
pierwsza szklana w powiecie 08.06.2022, 13:05
Znowu pił? A to po to tam pojechał
tyle
tyle 08.06.2022, 09:44
PRL bis!
wstyd
wstyd 08.06.2022, 09:22
To zwykły polityczny handel pieniędzmi podatników. I przyjechali specjaliści od politycznej reklamy.
Polak
Polak 08.06.2022, 07:53
Jeśli ma być to z pożytkiem dla nas, to mogą takie imprezy robić i codziennie. Nowy sprzęt strażakom się przyda.
barany
barany 08.06.2022, 09:43
To niech robią to w uczciwy sposób. Niech dostarczają systematycznie w miarę potrzeb a nie zbierają żeby robić polityczną hucpę.
osinowiak
osinowiak 07.06.2022, 21:09
Pan Zarzycki to się uśmiecha czy raczej nie?
kabaret
kabaret 07.06.2022, 19:16
Konkurs. Najlepszy wpis do zdjęcia.
A to mój tak dla inteligentnych
Panie burmiszczu - uprzejmnie donoszę
osinowiak
osinowiak 07.06.2022, 21:09
A jaka nagroda?
jak wesolo to na wesolo
jak wesolo to na wesolo 07.06.2022, 09:53
Mietek powinien przyciagnąć orkiestrę dęta z elektrowni.
osinowiak
osinowiak 07.06.2022, 21:10
Nie znam , zarobiony jestem.
ub wieczorek  i ajwaj aleluja i na satirna  ha ah ah
ub wieczorek i ajwaj aleluja i na satirna ha ah ah 07.06.2022, 09:42
prosta socjotechnika przed wyborami ha ha ah
1 stwarzany problem
2 dajemy rozwiazanie
3 oczekujemy wdziecznosci ha ah ah
jak to przed wyborami ha aha h zawsze mozna wprowadzić stan wojenny ha ha ah KABARET
kotka
kotka 07.06.2022, 08:08
A gdzie Mieszkowice?
Zenek
Zenek 06.06.2022, 22:47
Trochę pachnie żenadą
pali się!
pali się! 07.06.2022, 00:41
Trochę? To całe pachnie propagandowa żenadą? A wykorzystują do tego strażaków.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.06.2022, 22:35
A ja mam inne pytanie... czy Pani Rawecka gdziekolwiek rusza się bez swojego pachołka??
yyy
yyy 06.06.2022, 22:14
Szkoda Pawle że nie jesteś w Trzcińsku - Zdroju. Inteligencja, zrozumienie innych ludzi, normalność i człowiek przez duże "C". A my mamy w T-Z to co mamy. Inteligentny wie co kaman. Pamiętajmy - Człowiekiem jest się przez całe życie - stanowisko jest chwilowe.
Leśnik
Leśnik 06.06.2022, 21:50
Do cięcia chrustu się przydadzą.
lo
lo 06.06.2022, 21:40
Obecnie tona pelletu z polskiego drewna kosztuje Polaków ok. 2000 zł, drewno z teoretycznie państwowych lasów jedzie wesoło sprzedawane za granicę. Węgiel, gaz, prąd nie lepiej. Marznących Polaków na pewno będzie stać na elektryki, które swoją drogą zimą mocno zmniejszają osiągi.
rozbawiony
rozbawiony 06.06.2022, 21:39
Yarozbaw Yarozbaw Yarozbaw !!!!!!!!
Knagulec
Knagulec 06.06.2022, 21:14
To będą teraz rżnąć jak tych co sie do mnie tu prują
starczy
starczy 07.06.2022, 08:08
Zaczęli od rżnięcia głupa.
smutne
smutne 06.06.2022, 20:59
Żenujące - jak nisko PiS ocenia inteligencję swoich wyborców... No i jak dobrze ich zna...
swiadek
swiadek 06.06.2022, 20:55
Zdjęcie zrobiono wtedy jak ten *** zażartował.

Pozostałe