Te pokazy, to naciąganie na zakup urządzeń - ocenia czytelnik z Gryfina

  • 20.06.2022, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Te pokazy, to naciąganie na zakup urządzeń - ocenia czytelnik z Gryfina
-Zostałem zaproszony do gryfińskiej restauracji na pokaz. To co zobaczyłem w ostatni piątek, bardzo mnie zbulwersowało. Widziałem, jak starsi ludzie, namawiani pod wpływem różnego rodzaju tzw. zachęt, robią zakupy za niebotyczne pieniądze. Kupują produkty, których zamienniki na wolnym rynku kosztują kilkakrotnie mniej - mówi nam czytelnik i przesyła list oraz zdjęcia.

Jako mieszkaniec i czytelnik portalu igryfino.pl pragnę ostrzec mieszkańców Gryfina, głównie osoby starsze (emerytów, rencistów) przed tzw. akcjami promocyjnymi organizowanymi w siedzibie CK WODNIK na ul. 1 Maja w Gryfinie pod przykrywką refundacji z NFZ-tu. Na tych spotkaniach oferują odbiór upominków oraz losują "nagrody". Prawda jest taka, iż ludzie starsi są brutalnie i bez skrupułów naciągani na zakup urządzeń, które tak naprawdę nie są warte tej ceny, a mówię tu o kwotach rzędu kilkunastu tysięcy złotych, np. ozonator powietrza - 14900, mata masująca - 12 tysięcy, szybkowar - 7 tysięcy.

czytelnik

(dane do wiadomości redakcji)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ale...
ale... 20.06.2022, 18:15
Ja przepraszam - ale jak mimo tylu programów ktoś chce sobie w takim czymś uczestniczyć - to dlaczego zabraniać?
Ostatecznie czym to się różni od wyborów na przykład do sejmu?
Vatzlav
Vatzlav 20.06.2022, 16:29
Ponieważ ten portal aspiruje już do roli wszechświatowego medium pojmowania rzeczywistości z dozą jednej opcji narzuconej z góry, to myślę, że i ta wiadomość potwierdzona w israel i na ukrainie po prostu winna zaistnieć również i tu.
Nie bójmy się rzeczywistości panie adminie / puścić czy nie puścić /,
oto treść newsa:
"Rodzice Vladimira Zelensky’ego otrzymali obywatelstwo izraelskie i stali się właścicielami wiejskiej rezydencji w mieście Rishpon, wartej 8 milionów dolarów. Dom ma 950 metrów kwadratowych, mały basen o pojemności 9 ton wody morskiej i 120-metrowy domek dla ochrony” – pisze NEZIGAR. Czterech byłych ochroniarzy SAS strzeże spokoju starszego małżeństwa Zelenskich, a miesięczny koszt ich pracy wynosi 12 000 funtów plus utrzymanie dwóch opancerzonych pojazdów Lexus LX. Z rodzicami prezydenta Ukrainy sąsiadują krewni Igora Kołomojskiego i Giennadija Bogolyubowa, a posiadłość Michaiła Prochorowa jest oddalona od nich o 10 minut spacerem."
..................................................
dno.
ale?
ale? 20.06.2022, 18:16
No i kremlowski trollu? A gdzie są kochanki i dzieci putlera? I ile kosztują ich domki?
zdziwiony
zdziwiony 20.06.2022, 18:09
I o czym dowodzą informacje o rodzinie jakiegoś polityka zza granicy?
uważam, że
uważam, że 20.06.2022, 16:22
Ogólnie naciągactwo powinno być zabronione.
Melody
Melody 20.06.2022, 16:01
Nic nowego, tego typu spotkania organizowane są od wielu lat. Jak ktoś jest naiwny albo nie szkoda mu to zaplaci takie pieniadze. Nikt na siłę nie karze kupować
nick
nick 20.06.2022, 15:56
Siłą i bez godności to chyba nikogo tam nie zaciągają?!
nieprawdaż?
eN
eN 20.06.2022, 15:32
Proceder trwa od lat. Zgłaszałam p. burmistrzowi ale reakcji nie ma.
ryba
ryba 20.06.2022, 23:37
trzeba było wrzucić złotówkę do fontanny- efekt identyczny jak interwencja u Miecia
Knagulec
Knagulec 20.06.2022, 15:19
Gnać dziada
Mirka
Mirka 20.06.2022, 15:16
To nie restauracja organizuje tylko firma zdrowotna mająca jakieś certyfikaty.
a jednak
a jednak 20.06.2022, 15:32
Z SMS wynika że to Oskar z Restauracji.
chachacha
chachacha 20.06.2022, 16:23
To kelner dorabia?

Pozostałe