Czterech nowych mundurowych w Gryfinie i dwóch w Chojnie

  • 21.06.2022, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czterech nowych mundurowych w Gryfinie i dwóch w Chojnie
"Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek policyjnej roty ślubowania. Wypowiadają te słowa wszyscy adepci służby. Szeregi zachodniopomorskiej policji zasiliło właśnie prawie pół setki kolejnych policjantów - w tym trzy kobiety i trzech mężczyzn, którzy pracę właśnie podjęli w naszym powiecie.
Szeregi powiatowej policji zasiliło właśnie 6 nowy funkcjonariuszy. Z nowozatrudnionych mundurowych 4 służbę pełnić będzie w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie, natomiast 2 w Komisariacie Policji w Chojnie. Przyjętych zostało trzech mężczyzn oraz trzy kobiety.
O tych adeptach policji pisaliśmy wcześniej tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

arni
arni 2 dni temu, 04:19
*** w gryfinskiej milicji
do bandyty
do bandyty 2 dni temu, 09:51
A co, zaleźli za skórę? Boli? I ma boleć!
007
007 22.06.2022, 23:41
Dzisiaj dwie z nich stała koło mnie, sięgają do pachy, waga poniżej lekkiej. Masakra. I weź wezwij taka do interwencji. Puszczą dzieci z bronią przy ***. Tragedia.
taka prawda
taka prawda 22.06.2022, 23:53
Nie wszyscy są od pałowania. Na pewno sprawna jest i ma pewno np. dar negocjacji. I taka więcej załatwi niż 3 osiłków w mundurach.
Taaa
Taaa 23.06.2022, 06:34
Hahaha negocjacja z naćpanym wyrostkiem.
Albo z kibolem.
pałkarz  bie dr roń  rączkowski
pałkarz bie dr roń rączkowski 22.06.2022, 11:18
ja bede wszystkich pałować jak wałęsa mówił
MARCIN WIECZOREK  KUMPEL KOMENDANTA  HA AH AH
MARCIN WIECZOREK KUMPEL KOMENDANTA HA AH AH 22.06.2022, 10:51
JA TAM LUBIE KIEDY MOJA LASKA LŚNI HA HA AH JAK CZEKOLADOWE OKO LUCYFERA HA HA HA
Gryfino
Gryfino 22.06.2022, 01:33
Dzieci nie idźcie tą drogą.....
Knagulec
Knagulec 21.06.2022, 21:23
Będą gumować knage I ziomala będzie boleć ***
Kaliningrad czeka
Kaliningrad czeka 21.06.2022, 20:14
Niestety na kasę w Lidlu, czy do Zalando to nie ma chętnych bo tam trzeba pracować.

Lenie i pasożyty wolą szwendać się po ulicach za 2 500 zika i udawać władzę.
Jan
Jan 22.06.2022, 08:59
Nie 2500 zika, tylko ponad 4000, a z dodatkami dochodzi pod 5000 zł na rękę
arni
arni 2 dni temu, 04:17
1000zl premi za *** *** ***
Ob
Ob 22.06.2022, 10:20
5 koła to po paru ładnych latach służby jeszcze pod warunkiem że dobrze wchodzisz w d.. e naczelnikom.
Okoń
Okoń 22.06.2022, 12:35
Ja wchodze i mam 4000
Knagulec
Knagulec 21.06.2022, 19:26
Będzie gumowane
Jerzy
Jerzy 21.06.2022, 18:47
Zomo+
pamiętamy
pamiętamy 21.06.2022, 18:36
Nic tak nie cieszy jak patrol pieszy!
gołębiarz
gołębiarz 21.06.2022, 18:26
Czy to 3 parki?
mama
mama 21.06.2022, 18:23
To pierwsze zdjęcie w fotogalerii z chłopcem jest bomba!
Ona35
Ona35 21.06.2022, 19:17
Toż to dziecko jest. Teraz to chyba biorą jak leci do tej policji. Żadnych wymagań. Tupniesz noga to nie będzie wiedział gdzie ma uciekać...

Pozostałe