Zapraszają na nieodpłatny koncert pełen ciekawych dźwięków

  • 21.06.2022, 19:00
  • organizator
Zapraszają na nieodpłatny koncert pełen ciekawych dźwięków
Brzmienie szykuje się ciekawe, ponieważ koncert odbędzie się na trąbkę i fortepian. Wystąpi Tom & Lil Jazz Duo. To duet - Tomasz Dąbrowski gra na trąbce, a Liliana Kostrzewa gra na fortepianie. To propozycja dla tych, którzy lubią jazz.
Tym razem w piątek 24 czerwca 2022 r. o godzinie 19 w czachowskiej Sali u Kinala wystąpi Tom & Lil Jazz Duo. Tym razem u Kinala przeniesiemy się w krainę jazzu w repertuarze klasycznym, jak i rozrywkowym.
 
Ta dwójka gra zarówno standardy jazzowe, jak i autorskie kompozycje Liliany Kostrzewy, która zasiądzie przy fortepianie. Pianistka znana jest z żywiołowych improwizacji solo, w zespołach kameralnych i z big-bandami. Wiele czasu spędziła we Francji, gdzie akompaniowała tancerzom w Académie de Dance, Centre National de Dance i w drugiej największej operze we Francji. Muzykowała z artystami jazzowymi stolicy Rhône-Alpes. Koncertowała w ambasadzie Polski w Paryżu z najzdolniejszymi śpiewakami operowymi, jeździła na tournée na południu Francji jako jedyna etatowa pianistka baletowa Opéra de Lyon. Finalistka konkursu pianistycznego największego festiwalu Świateł w Europie - La Fête de lumières 2018. Od 2019 usłyszeć ją można także w Szczecinie m.in. w Filharmonii Szczecińskiej.
 
Wspólnie z Tomaszem Dąbrowskim i Big Bandem AM Poznań zdobywali laury na jedynym w Polsce Big Band Festiwal Nowy Tomyśl, zajmując 2.miejsce, zdobywając uznanie u Jana "Ptaszyna" Wróblewskiego oraz Jana Englerta. Dziś koncertują razem na scenie m.in. w BianCafe czy na Wyspie Grodzkiej.
W 2014 r. supportowali znanego ze współpracy ze Stingiem - trębacza Chrisa Botti, współpracując z Netto Arena i PKO Open.
 
Zapraszamy, bo zapowiada się ciekawy wieczór! 
organizator

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nawalony muzyk
Nawalony muzyk 22.06.2022, 07:47
Nie bede komentowal dopóki Kozidrak się nie wypowie
Knaga
Knaga 22.06.2022, 07:37
A żebyście słyszeli jakie dźwięki wydaje Knagulec *** Niczym ryczący orangutan.
Dryń dryn
Dryń dryn 21.06.2022, 21:35
Jakiś facet*** na biegunach **
Tokarczuk
Tokarczuk 21.06.2022, 22:09
To Bieguni!

Pozostałe