Uderzył w nią nie zważając na pierwszeństwo

  • 22.06.2022, 11:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uderzył w nią nie zważając na pierwszeństwo OSP Radziszewo
Poważny wypadek komunikacyjny wydarzył się dziś 22 czerwca 2022 r. na północy powiatu. Kobieta z Gryfina została przewieziona do szpitala w ciężkim stanie.

-55-letni kierujący pojazdem marki Mercedes, obywatel Rosji, zjeżdżając z autostrady nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącej drogą krajową numer 31, kierującej pojazdem marki Hyundai. W wyniku zdarzenia 42-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gryfińskiego, przetransportowana została do szpitala w Szczecinie -  informuje  młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. -Kobieta poruszała się w kierunku Gryfina, natomiast kierujący mercedesem wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku Szczecina - dodaje rzecznik. 

Do wypadku doszło w Radziszewie  na drodze krajowej nr 31 dziś 22 czerwca 2022 r. ok. godz. 6.40

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koło
koło Wczoraj, 09:22
A po co on tu jechał?
podejrzewam
podejrzewam 23.06.2022, 09:45
Myślami był gdzie indziej i stąd ten fatalny błąd.
Radziszek
Radziszek 22.06.2022, 23:24
ŻYCIE...zdarza sie...co tu komentować....najważniejsze że nikomu nic się poważnego nie stało
Bartek
Bartek 22.06.2022, 22:07
A co ta ku..a ruska ty robiła?!!! Kto ich ty wpuszcza ??!!!!
dileros
dileros 2 dni temu, 04:10
ruskie szare wilki przyjeżdzają na zakupy do europy takie mają prawo i smieci ukraińskie gorszego sortu mogą tylko zazdroscić
sam sobie wystawiłeś ocene dieros
sam sobie wystawiłeś ocene dieros 2 dni temu, 09:53
Zazdrościć że staliście się pariasami? Czytając twój wpis nie można się jednak dziwić.
Hella
Hella 22.06.2022, 14:27
A co ruskie robią u nas jeszcze ?prawdopodobnie z Berlina wracał tam mają swoje gniazdo i banki
zgr-edo
zgr-edo 22.06.2022, 16:36
Niektórzy Rosjanie też są uchodźcami z własnego kraju, kołtunie jeden.
Poza tym we wschodnich Niemczech mieszka wielu przesiedleńców z byłego ZSRR.
Ty się martw tym ,co tu robią Ukraińcy i jak długo tu zamierzają zostać ?
www.dw.com/pl/niemcy-liczba-późnych-przesiedleńców-znowu-rośnie/a-42149870
UoTeR
UoTeR 22.06.2022, 18:22
ale chodzi ci o tych z 1944 i 45 ??? którzy organizowali nam wymiar sprawiedliwości i władzę ??tresowali nowe "elyty" oni nie potrzebują w trzecim pokoleniu statusu uchodźców BTW rusek zawsze będzie *** tego nic nie zmieni ,miejsce zamieszkania
idi tam gdzie korabl
idi tam gdzie korabl 22.06.2022, 13:17
W związku z wojną, wszystkie wizy wydane ruskom powinny być cofnięte, oczywiście poza wizami humanitarnymi.
sasza
sasza 2 dni temu, 04:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

uwaga
uwaga 2 dni temu, 09:55
Zgłaszam mowę nienawiści!
noo
noo 22.06.2022, 13:14
Spieszył się najwyraźniej.
zakorkowany
zakorkowany 22.06.2022, 12:19
A korek był potężny!
sabotaż?
sabotaż? 22.06.2022, 12:18
Może tak miało być?

Pozostałe